Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

Hocam gece şarjda bırakma telefonunu. BU li-po pillerde uzun süre şarjda bırakmayın. dolunca cıkartın. VE tam bitmesini beklemeyin. şarja takın. Tam bitmeside bataryanın ömrünü kısaltıyor.

Gün içinde sürekli kullandığım için mecbur takıyorum sarjda kullanmakta istemiyorum
  • Nevooo kullanıcısına yanıt
    yatmadan önce şarj edin sonra cıkarın arkaplanda calısan uygulamalar yoksa sabaha kadar %1-2 en fazla şarj harcar.
    NE DİYON HAYIRDIR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PLTN_ P kullanıcısına yanıt
    Beni niye yanitladiniz ki? Zaten biliyoruz bunlari, cihazda sorun varsa mecbur degistirecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

NE DİYON HAYIRDIR.

Mizah amaçlı söyledim hayırdır mayırdır konuşmana gerek yok Şampiyon sakin ol
  • quote:

yatmadan önce şarj edin sonra cıkarın arkaplanda calısan uygulamalar yoksa sabaha kadar %1-2 en fazla şarj harcar.

Stutapp var senk . flan kapalı büyük ihtimal dediğiniz gibi %1 / %2 yer gibi çünkü hani bazen vaktim olmuyor 2 3 saat faln kullanmıyorum aynı sarj
  • samsunluyasir S kullanıcısına yanıt
    Cihazi istanbula yollayacaksaniz, batarya degistirme isini zora sokarlar, samsunda telpa bayisi bulunuyorsa onlara gidiniz. Onlar bir incelesin cihazi ikna ederseniz telpa bayisini onlar servise batarya degisimi icin talepte bulunabilirler. Dedigim gibi birebir anlatmazsaniz derdinizi direk format atarlar, en son yazilimi yukler sarj ederler. Sonra size yollarlar cihazi, 1 hafta cihazsiz kalirsiniz bosuna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

teşekkür ederim bende de oldu yüklemek isteyenler için link

http://www.apkmirror.com/apk/oasis-feng/greenify/greenify-2-7-1-release/greenify-2-7-1-android-apk-download/

Rica ederim hocam.

• Bimeksde dual sim 899 tl düşmüş hala alinirmi bu cihaz bayadir takip etmiyordum g3 ithalatci garantili de metroda 999 tl sizce hangisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben sakinim aslan yapacağın mizaha dikkat et bi dahaki sefere.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Cihazi istanbula yollayacaksaniz, batarya degistirme isini zora sokarlar, samsunda telpa bayisi bulunuyorsa onlara gidiniz. Onlar bir incelesin cihazi ikna ederseniz telpa bayisini onlar servise batarya degisimi icin talepte bulunabilirler. Dedigim gibi birebir anlatmazsaniz derdinizi direk format atarlar, en son yazilimi yukler sarj ederler. Sonra size yollarlar cihazi, 1 hafta cihazsiz kalirsiniz bosuna.

Samsun servisiyle iletişim kurarsam dediğinizi yapacağım. Teşekkürler

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    MAğazadamı düşmüş nette göremedim. G3 alınmaz bu satten sonra.
  • quote:

MAğazadamı düşmüş nette göremedim. G3 alınmaz bu satten sonra.

Magazada hocam biraz kurcaladim nette dolastim biraz isinma oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    normal çalışan ürün ısnır ısınmayan telefon yok malesef. G3 bundan daha fazla ısınan bir cihaz...
  • dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma, yanlış kişiye alıntı yapmışız..

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sitelerde Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, sitenin iade koşullarını iyi okumak ve anlamak gerekir. Örneğin bildiğim kadarıyla eğer telefonla WiFi bağlantısı yaptığınızda yada sim kart taktığınızda iade hakkınız kalmıyor, bu durumda cihazda donanımsal bir arıza varsa iade kabul ediyorlar. Diğer durumda sizi telefonun servisine yönlendiriyorlar.

• Merhaba, forumda aradım ama tam olarak istediğim gibi bir cevap bulamadım.

- Sürekli Quick Charge ile telefonu şarj etmek bataryanın ömrünü kısaltır mı? Li-po piller hakkında çok bilgim yok.
    - Kısaltır ise telefonu hızlı değil de normal bir şekilde nasıl şarj ederim?

Telefonu 3 gün önce aldım (rose gold), telefonda hiç bir sıkıntı yok. Haziran güncellemesini yapınca ahizedeki hışırtı da gitti.
    Söylenenlerin aksine pil ömrü de gayet yerinde :)

*Cevaplar için çok teşekkürler o/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PewPewGG -- 8 Temmuz 2016; 19:30:33 >
  • 01virüs01 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamadıysam bu seçenek Ok Google'ı devre dışı bırakıyor.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Swiftkey'in tahminleri başarılı ama benim fiziksel klavyede yakaladığım hıza yetişebileceğini düşünmüyorum.
  • PewPewGG kullanıcısına yanıt
    TElefon sürekli hızlı şarj etmiyor. %60 a kadar 30 dakikalık hızlı şarj ı var...

% 10-%60 = 30 dakika + 60-90 = 30 dakika 90-100 = 40-45 dkika bunun sebebide bataryanın ömrünü uzatmak... Yavaş şarja gerek yok garanti süresi içinde batarya ömrünü doldurursa garantiden değişim yapılır. TElpa düşünsün bunu
  • 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.