Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler kafama takıldığından soruyorum mesela usb type c girişli gm5 imiz var arkadaşımızın da usb type c girişli telefonu var bir gün yolda gezerken arkadaşımın telefonunun şarjı bitti şimdi ben kendi telefonumla onun telefonunu usb type c den birbirine bağlayıp arkadaşımın telefonunu şarj edebilir miyim şurada okumuştum linkini koyuyorum yosa ben mi yanlış anladım?????
    http://shiftdelete.net/usb-type-c-nedir-59043
  • Bende bekliyorum bakalım.Fiyat nasıl olacak .inşallah bimeks'e önce ulaşır 117 tl bi param var :)
    Gold rengi düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebahattin beyin yorumu çok anlamsız olmuş. Avrupa'daki ederi 200 Avro ama, Türkiye'de vergiler ve kur ile 1.000TL. Sanki Avrupalı ülkeler Sebahattin beye aman gel sen bize 200 Avroya ucuz telefon sat. Biz senden tek kuruş vergi almayacağız diyor. Böyle bir söylem olabilir mi arkadaşlar bunlar bebe mi uyutuyorlar? Tamam Türkiye'de vergiler çok tamamda Avrupa'dan diyelim ki %20 daha vergi alınıyor. Onlara 200 Avroya sattın hadi bize de, 240 bilemedin 250 Avroya sat. Ne yapar 750-800TL. civarı bir eder tutar. Ama adamlar haklı daha piyasaya çıkmadan 1.000-1.100TL. eder diyen mal sürüleri var oldukça adamlar hazır kaz varken niye yolmasınlar. Adama da, kızamıyorum ortam uygun. GM Türk malı diyen kitleden ne bekliyoruz ki? Adamlar pazarlamadan başka hiçbir şey yapmıyorlar ne üretim ne yönetim Türkiye'de değil. Nasıl Türk malı oluyor anlamış değilim. Telefonu kötülemiyorum tam tersine sınıfının iyileri arasında ama bu mal düşünce tarzına karşıyım. Ekranı ve tasarımı çok incelikli ve şık gerçekten orası ayrı konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk
    Ois kameralı telefonları araştırın.

Biliyorum ne anlatmak istediğini haklı yanlarında var ama genele vurursak GM5 daha iyi, kameraya gelirsek, ön 13 mpx ve Flash düşününce GM5 +1 önde.
  • arkadaşlar samsung galaxy s4'den bu telefona geçmek mantıklı mı sizce? bir de samsung galaxy s4 iyi durumda kaça satmam uygun olur sizce...
  • ataol2306 A kullanıcısına yanıt
    Kutu fatura mevcut kozmetik iyise maksimum 600 diğer türlü 500 civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataol2306

arkadaşlar samsung galaxy s4'den bu telefona geçmek mantıklı mı sizce? bir de samsung galaxy s4 iyi durumda kaça satmam uygun olur sizce...

S5 bile tarih oldu S7 çıkınca sen diyorsun ki S4 den GM5 geçilirmi. GM5 kusura bakma ama S4 havada karada halleder. Kesinlikle geçilir. S4 temiz ise rahat satarsın ama fazla bir şey bekleme.
  • 899-TL den çıkacak olursa Zenfone 2 32GBdan geçmeyi düşünüyorum.

Ön kamera performansından rahatsızım yoksa geçilmez maceraya gerek yok.
  • zamanında ben de amiral gemisi almıştım, sonra baktımki hiç kullanmadığım özelliklere bi dünya para vermişim. 3000 tl verip 4 sene aynı telefonu kullanmaktansa 1000tl'ye bunu alıp 2 sene sonra yenilemek güncel teknoloji ve donanıma sahip cihaz almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataol2306

arkadaşlar samsung galaxy s4'den bu telefona geçmek mantıklı mı sizce? bir de samsung galaxy s4 iyi durumda kaça satmam uygun olur sizce...

Çok mantıklı. S4 ün bataryası çok kötü. Yoksa hızı ve kamerası yeterli.

Ekranını telefoncuda değiştirdiğim s4 ü 2 ay önce 450 ye sattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=zI4jdVk8iko

Arkadaşlar dh videosuymuş bu da daha yeni gördüm. 1000tl altı deniliyor yeniden 3.15de. Ama oyun olarak kısa bir rr3 açma sahnesi vardı orda seçimnler sırasında bile kastı gibi tel
  • quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

899-TL den çıkacak olursa Zenfone 2 32GBdan geçmeyi düşünüyorum.

Ön kamera performansından rahatsızım yoksa geçilmez maceraya gerek yok.

999 TL çıksada geçilir buna, Asus kadar kötü kasa telefon yapan başka firma olamaz.
  • beklemedeyiz

• Tahmini çıkış tarihi ne olur ? Bilgilendirirseniz güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: microatx

beyler kafama takıldığından soruyorum mesela usb type c girişli gm5 imiz var arkadaşımızın da usb type c girişli telefonu var bir gün yolda gezerken arkadaşımın telefonunun şarjı bitti şimdi ben kendi telefonumla onun telefonunu usb type c den birbirine bağlayıp arkadaşımın telefonunu şarj edebilir miyim şurada okumuştum linkini koyuyorum yosa ben mi yanlış anladım?????
    http://shiftdelete.net/usb-type-c-nedir-59043

merhaba, USB-Type C ile diğer telefonları şarj etmek mümkün, fakat ne yazık ki GM 5 Plus modeli bu donanıma sahip değil. yani başka bir telefonu şarj edemezsiniz.

• özgür41 kullanıcısına yanıt
    Mart sonu, Nisan başına doğru
  • Mart sonu da bekle bekle gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Mart sonu da bekle bekle gelmiyor.

Ben bir de telefonsuz bekliyorum şuan. Ularım Bin tl altı olur da beklediğime değer be hocam. 850 yapsalar inanın çok iyi satar bu tel. 900 de makul olabilir. Hadi bakalım bin tl altı dediler beklettiler beni
  • Beyler miracast var midir bu telefonda tahminen?

• Bu telefon orijinal bir cihaz mı yoksa başka bir markanın telefonuna general mobile etiketi yapıştırılmış bir cihaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.