Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmperorOverlord

Yeniden general mobile pişmanlıktır diyorum. Neden? Bugün ki yaşadığım olayı anlatayım. Arkadaşlarla bilardo oynamaya gittik. Arada mesajlaşıyordum internet açıktı. Telefonu cebime koydum 2-3 dakika sonra tekrar elime aldım ve ekranda soldan sağa düz bir çizgi çizginin sonunda çatal ucu gibi ayrılan 5-6 çatlak vardı. Çatlaklardan ısı geliyor. İç ekran bozuk galiba. O şaşkınlıkla ne yapacağımı bilemedim. Sıcaklığı kontrol ettim sıcaktı telefon. Telefona hiçbir darbe gelmedi ondan eminim ne olduysa 2-3 dakika içinde durup dururken oldu. Sonra telefonu cebime koydum tekrardan 3 dakika sonra elime aldım, tekrar bir çizgi şeklinde çatlak vardı. Direkt kapattım telefonu duvara fırlatasım geldi. Sonradan farkettim telefona yandan bakınca çatlak olan yer bükülmüş telefon yamuk duruyor. Cebimde durup dururken nasıl bükülebilir? Zaten 2 kere şarj soketi 1 kere de bataryası bozulmuştu. Servise götürsem ekran 280 lira telefon yamuk batarya şiş gibi ordanda 100 lira. Bu parayı bu dandik telefona bir daha vermem. Bir daha da general mobile almam. Kimseye de tavsiye etmiyorum eğer almayı düşünüp bu konuyu okuyan varsa.
    egilip topa vururken bacagin bukuldugunden telefon cebinde yamulmustur demek ki malzeme kalitesi dandikmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 1 Temmuz 2019; 10:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu şarja taktıktan sonra aşırı ısınma oldu patlayacakmış gibi. Şimdi tekefon hiç bir şekilde açılmıyor. Böyle bir durum yaşayan oldu mu. Acaba anakart mı yoksa batarya mı yandı ?

• Böyle adi bir cihaz olabilir mi? Gps, 4.5g, wifi, ses,şarz,soketler,çıta,yamulma daha neler neler resmen zamanında 1000 tlye telefon değil de "arıza" satın almışız

• quote:

Orijinalden alıntı: burhantorun

Güncelleme gelecek diye oyaladılar,çocuk kandırır gibi çoğu kişide ümitle bekledi yazık gm den bir cacık olmaz yalanlarına bir yalan daha eklediler,şimdide alenen açık açık gelmeyecek diyorlar m
    aalesef
    En stabil sürüm mü :) komik son verdikleri güncelleme ile kasmayan telefon kasmaya başladı...

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Custom rom kurabilirsiniz.
  • Telefonun bataryası bitti internetten güvenilir batarya bulabilirmiyim yoksa teknik servistemi değiştirteyim memnunmusunuz teknik serviste takılan bataryadan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Böyle adi bir cihaz olabilir mi? Gps, 4.5g, wifi, ses,şarz,soketler,çıta,yamulma daha neler neler resmen zamanında 1000 tlye telefon değil de "arıza" satın almışız
    valla berbat ya. aynı sorunlar bende de var.
    gps sorunlu, wifi sorunlu, şarjı hemen bitiyor yeni bataryayla bile, telefonun her şeyi sorunlu yazılıma girmiyorum bile...
  • Kurtulma vakti geldi

• ugurcanaydogdu kullanıcısına yanıt
    he ya fena telefon gibi durmuyor ama bir daha general mobile almam ya. 3 yılı geçti alalı hadi pili geçtim her şeyi tırtladı konum bulmaz sesi çıkmaz şarj olmaz :D gm 9 pro da böyle olur
  • En son gelen güncellemeden beri sarjı az dayanıyor çözüm bulan var mı kalibrasyon tekniği falan bilen

• FK F kullanıcısına yanıt
    Çözüm 7.1.1 e dönmek

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Bi beceremedim ben o dönmeyi yok mu şunu adam akıllı anlatan bir şey?
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Google'dan aratabilirsiniz

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    http://www.generalmobile.com/tr/destek/yazilim-guncellestirme/GM5Plus-Single

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Adam onu mu soruyor hocam az dikkat

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Dikkatsizce gözden kaçırdığım şey konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü ben sizin ikazınıza rağmen hala dikkatsizim.

Benim faydalandığım kaynak buydu.
    Altta
    DETAY İÇİN TIKLAYINIZ yazan yerden gerekli dosyalar ve gerekli anlatımın yapıldığı pdf dosyası geliyor..
    Anahtar sürücüleri yükleyebilmekte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Selam, vermiş olduğunuz linkteki dosyalar GM 5 Dual içinde uyumlumudur acaba?
  • cengelx C kullanıcısına yanıt
    https://www.generalmobile.com/tr/destek/yazilim-guncellestirme/GM5Plus-Dual

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..
  • Sivas da gm yetkili bayi diye bir yere bataryayı değiştirdik hala ekran süresi 1.5 saati geçmiyor anasını satayım bir boşluğa geldi değiştirdik pişman oldum resmen... Çat diye kapanma sorunu bitti ama süre hala sıkıntı.

• 
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.