Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Shiftdelete.net GM nin en iyi reklam kaynaklarından biri özellikle güncelleme tarihleri açıklandığında hiç bir şey yokmuş gibi general mobile en güncel deneyimi en hızlı şekilde sunan Android one platformundaki cihazların güncelleme tarihlerini açıkladı gibi gayet normal bir haber yaptılar hiç çıkıp da bu cihazlar nasıl Android one diyen olmadı bu konuda tek hassasiyeti donanım haber gösterdi o kadar. Yani bunların hala ballandıra ballandıra anlattıklarına bakmayın Android one olayını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

Bir daha GM'in yakınından bile geçmem.

Kesinlikle katılıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar telefonumun anakarti yanmis anakart taktirmam lazim ama hiçbir yerde bulunmuyor yardımcı olur musunuz

• http://www.telpa.com.tr/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

• Kesinlikle katılıyorum. Donanımhaber güncelleme için davet bile etti ama ne gelen var ne giden. Yayınlarında bahsettiler söylediler ama GM kanadından bunlara bir geri dönüş hiç bir zaman olmadı. Onlar sadece reklam yapmayı düşündüler. Bende bir 5 plus kullanıcısıyım. Eski telefonum bozulduğu ve GM de taksit olayı olduğu için aldım ama almaz olaydım. 2-3 kere servise gittim ama halen devam eden sorunlar var. GM isterse dünyanın en iyi telefonunu çıkarsın. Bir daha ne yanından geçerim ne de tavsiye ederim başkasına
  • Çoğumuz aynı düşüncede

• +1

• Arkadaşlar bu sayfadaki tüm GM mağdurlarının TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE başvurmaya çağırıyorum. Çok sayıda başvuru etkili olacaktır.

• YnSs58 kullanıcısına yanıt
    benım sıkıntıları hallettıler batarya ekran sarj soketı vs hepsını degısdırdıler yoska ederdım ama suan edecek ne var
  • Güncelleme gelmiş
    174mb
    Aylık güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balamirkan -- 10 Şubat 2018; 0:0:36 >
  • Bugün twitterdan dayanamadım oreo güncellemesi ne zaman gelecek yazdım Çok yakında dediler yine geçiştirecekler bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armadon -- 10 Şubat 2018; 0:26:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme büyük ihtimalle 14 Şubat. At fava 😀

• Şimdi videolarını izledim gm5 plus da type c çok iyi en iyisini koymuşlar vs diyorlardı GM 8 micro USB var type c de kablo aparat vs bulmak zor bu çok daha iyi oldu GM bunlara iyi para veriyordu

• 815₺ye cift hatli Tr garantili cihaz bulmak ( bu özelliklerde) imkansiz herhalde...

https://www.incehesap.com/general-mobile-gm-5-plus-fiyati-30211/

• 10 Şubat oldu, hala oreo yok

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

815₺ye cift hatli Tr garantili cihaz bulmak ( bu özelliklerde) imkansiz herhalde...

https://www.incehesap.com/general-mobile-gm-5-plus-fiyati-30211/

Aman hocam sakın bulaşma

• freeboyy kullanıcısına yanıt
    Daha guvenlik yamasini almayanlar vsr yani bence 20sinden erken zor artik

• bence bu telefon android one telefon değil. Arkadaş nerdeyse bir sene oldu android 8.0 ın çıkması daha gm5 plu d ye güncelleme gelmedi. Adamlar android 8.1'i çıkardılar bizde daha 8.0 yok. Ooooooo böyle telefon mu olur
  • Guncellene ertelenecek gibi hi var icimde yada hic gelmeyecek

• Merhaba arkadaslar çıkma anakartı olan var mı gm 5 plus

• 
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.