Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hacı senin espriyi anlamamışlar havada kalmış
  • Bu guncelleme ile vowifi olayi guzel olmus wifiyi acdikdan sonra 3dkya falan baglanirken suan hemen baglaniyor ayrica wifi kapatinca aramalar sebekeye dusse bile vowifi aramasi diyordu halen oda duzelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://shiftdelete.net/galaxy-s8-oreo-guncellemesi-cikti

Eveet ve son olarak Samsung da yayınlamaya başlamış oreo yu ve an itibari ile 8.0 ı en son alan oluyoruz. Bir kez daha tebrikler GM herkese ilk biz alacağız güncellemeleri, en güncel bizim cihazlarımız diye lanse ettiler sattılar telefonları, acaba şuan utanıyorlarmıdır özellikle Sebahattin ve Muzaffer.....

• Bu dediğiniz özellik tam olarak ne oluyor?

• Biraz geç oldu ama. Buyrun :

• kablouz cagrı hocam turkcell ve vodafone da var suanlık sebekenın cekmedıgı vs yerlerde evdekı ısyerdekı vs wifi yi sebekenız olarak kullanıyor
  • anakartta sıvı teması varmıs her gonderdıgınızde cıkar o karsınıza maalesef
  • aktivist-X kullanıcısına yanıt
    Paranı çöpe atacak kadar zengin değilsen alma...

• Yani garanti dışı kalmış cihaz değilmi,

• Peki bu ayarı nerden açıyoruz

• arkadaşlar benim telefona güncelleme geldi diyor ama, yuklenemiyor. doğrulama sorunu diyor. var mı bir çözümü
    ?
  • dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsü atar mısınız
  • Uyku modu sorunundan dolayı 3. Kez servise verdim. Durumun arıza olmadığını iddia etmişler. Bir de üstüne 2 hafta önce aldığım cihaz garanti dışı kalmış. Tam bir dolandırıcı bunlar. Biz sorunlarımızı belirttiğimiz zaman bu dolandırıcıların öven. Telpaya General Mobile' a laf söylettirmeyen saf arkadaşlarımız, insanları yanlış yönlendirirken hiç mi vicdanını sızlamıyor?!! . Bu şerefsizlerden cihaz alınmaz. Almayı düşünen arkadaşları uyarmayi bir görev bilerek bu yazıyı yazdım.

• Herkes güncelleme gelmesini istemiş ama güncelleme gelse ne gelmese ne telefonun yavaşlamasindan baska bir işe yaramiyor, Samsung kullandim senelerce hep Sony yada Samsung aldim her güncellemelerden sonra kasmalara donmalara başladı, şuan ki güncel hali ile nesi var ki telefonun ? Nedir bu güncelleme merakı

• Ayarlar diger kablosuz cagri

• quote:

Orijinalden alıntı: YnSs58

Uyku modu sorunundan dolayı 3. Kez servise verdim. Durumun arıza olmadığını iddia etmişler. Bir de üstüne 2 hafta önce aldığım cihaz garanti dışı kalmış. Tam bir dolandırıcı bunlar. Biz sorunlarımızı belirttiğimiz zaman bu dolandırıcıların öven. Telpaya General Mobile' a laf söylettirmeyen saf arkadaşlarımız, insanları yanlış yönlendirirken hiç mi vicdanını sızlamıyor?!! . Bu şerefsizlerden cihaz alınmaz. Almayı düşünen arkadaşları uyarmayi bir görev bilerek bu yazıyı yazdım.

Burada "gm almayın xiaomi alın" diyenleri; "ama diğer cihazların distribütör garantisi yok" diyerek "fanboylukla" suçlayan GM FANBOYLARI vardı.

Şu konuyu adam akıllı bi 10 sayfa okuyan adam gm'nin önünden geçmez

• YnSs58 kullanıcısına yanıt
    Biz de diyoruz onu almayin diye

• Marta ertelemezlerse iyidir

• Birdahakine ben de xiaomi alirim ekran sureleri efsane ozellikle zaten telde oyun da oynamiyorum full sosyal medya whattsap cart curt pil iyi olun yeter

• Öyle bir şansları yok merak etmeyin, hatta korkudan emin olun hatalı bile olsa yayınlarlar asla marta ertelemezler artık

• 
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.