Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlar dalgamı geçiyor oreo beklerken 174 mb güvenlik güncelleştirmesi nedir !!!
  • Normalde guvenlik yamasi gelir 15gune falan oreo gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22subatta gelir oreo eskiden de oyleydi google dada oyle

• Oreonun Şubat'ta geleceğine dair herhangi bir bilgi var mı?

Annemin telefonu eski bunu anneme verip kendime xiaomi mı çeksem 😀

• dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    Kendileri acikladi

• 29 Şubat'ta gelecekmiş Oreo

• quote:

Orijinalden alıntı: FuryMan

29 Şubat'ta gelecekmiş Oreo

1 hafta bunu yayınlayıp, 22'sinde de oreonun dağıtımına başlarlar.
  • Son guncelleme de uykuya gecmeme sorunu düzeltilmis mi ? Sarjdan sonra kapatip acmak gerekiyorduya ondan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YnSs58

Son guncelleme de uykuya gecmeme sorunu düzeltilmis mi ? Sarjdan sonra kapatip acmak gerekiyorduya ondan bahsediyorum

Telefonu eylülde satın aldım ama aldığımdan bu yana böyle bir sorun yaşamadım. Detaylıca anlatabilir misin ?
  • Sanırsam bütün telefonlarda yok. arkadasimda var o da boyle bi sorununun olmadigini soyledi. Forumda bir iki kere gordum. Telefonu sarja taktiktan sonra sarj dolup cektikten sonra telefon derin uyku moduna girmiyor. yani ekran kilitliyken bile telefon uyanik. bundan dolayi boşta cok sarj yiyor. bu sorundan dolayi 3 kez garantiye verdim 2sinde formatlayip yolladilar. 3.sünü bekliyorum ama birsey cikacagini sanmam.

• quote:

Sanırsam bütün telefonlarda yok. arkadasimda var o da boyle bi sorununun olmadigini soyledi. Forumda bir iki kere gordum. Telefonu sarja taktiktan sonra sarj dolup cektikten sonra telefon derin uyku moduna girmiyor. yani ekran kilitliyken bile telefon uyanik. bundan dolayi boşta cok sarj yiyor. bu sorundan dolayi 3 kez garantiye verdim 2sinde formatlayip yolladilar. 3.sünü bekliyorum ama birsey cikacagini sanmam.

bahsettigin olay telefon ilk cıktıgından bu yana var tüm cihazlarda var bosüna ugraşma servislerle format attıp veriorlar yazilimsal sorun herhalde anakart değişti niye aynı sorun devam ediyor
  • YnSs58 kullanıcısına yanıt
    2yildir var olan sorun o oreoda belki

• Telefonu 2 hafta önce aldım. Böyle bi sorununun oldugunu bilsem almazdım. Uyku moduna girmeme nedir ya hangi yıldayız

• Telefonu ilk zamanından beri kullanıyorum. Ara ara yazılımsal hatalar oldu felan ama bir şekilde halloldu. Genel olarak ben menunum telefondan. Android 6dan 7'ye geçtiğimden beri bu şarj sonrası uykuya geçmeme problemim var. Her zaman olmuyor ama olduğu zaman anlıyorsunuz. Öğlene kadar hiçbirşey yapmadan %50'ye yakın şarj gidince. Format felan işe yaramıyor. O yüzden alıştım her şarjdan sonra bir reset atıyorum. Tek isteğim bu sorun düzelsin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothegreat -- 8 Şubat 2018; 14:10:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkUser81

Canlı desteğe sordum neden bu kadar gecikti Oreo diye.Verdikleri cevap şu: Hatasız olması için.

Yav kimi kandiriyorsunuz be kardeşim.GM 6 da 4 ay sonra aldı güncellemeyi.Bir sürü hata vardı;Telefonun kendi kendine açılıp kapanması,bildirim ışığının sürekli açık yanması vs.

Sonraki güvenlik yaması ile anca çözüldü sorunlar.

4 ayda sen saf android ile çalışan telefonu bir türlü hatasız yapamıyorsun.Ne kadar beceriksiz bir yazılım ekipleri var inanamıyorum doğrusu.

Hadi Android One programı değişti ve Google seni yazılımda yalnız bıraktı.Ee kardeşim Google son anda bundan sonra yalnız basinasin demedi ya.Belliydi herşey.İnsan az yazılım ekibini güçlendirir değil mi?Yok bunlar dalga geçiyor resmen.

Yapacak pek bir şey yok.Hala deli gibi GM'yi savunanlar var.Tmm bizde eskiden savunurduk ama insan gerçeğe karşı bu kadar nasıl kendini kapatır anlamıyorum.Bu firma yine birilerini kandırıyor ve yıllarca bu devam edecek.

Gerçek şu ki servis olan Telpadan da birçok şikayet olsa da Türkiye şartlarında en iyi ve hızlı servis şuan Telpa gibi duruyor.

Ama ne yaparsın, Üretici firma ahmağin, yalancının teii çıkınca insan bu artıları da görmezden geliyor...

Bu nedenden dolayı THH ne başvursa herkes para iadesi alamazmıyız? Söyle 100 kişi şikayet etse GM kendine çeki düzen de verir bence

• quote:

Telefonu 2 hafta önce aldım. Böyle bi sorununun oldugunu bilsem almazdım. Uyku moduna girmeme nedir ya hangi yıldayız

Bu forumun son 10 - 15 sayfasini okusaydin bu telefonun kesinlikle alınmayacağını anlardin, hatta sorsaydinda söylerdik. Biz düştük sen düşme diye :((

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Alamayiz.Android One programı açıklamasında" Google donanım ortakları en az bir büyük Android güncellemesi vermeyi taahhüt eder " yazıyor .Andorid 7'yi aldığımız için yapicak birseyimiz yok maalesef.

• Babam için telefon bakıyorum bunu düşündüm ama yorumları okuduktan sonra vazgeçeceğim sanırım düşünmekten...
  • düşünme bile hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

Babam için telefon bakıyorum bunu düşündüm ama yorumları okuduktan sonra vazgeçeceğim sanırım düşünmekten...

yaw al ne düşünecen 900 liraya telefon alıp herkes ahkam kesiyor servisi için alırım sırf tamam sorunları oluyor bende de oldu ama servisi 10 üzerinden 10 halama ve arkadaşıma aldırdım sırf o yüzden 1500 2000 lira vermek istemeyenler için biçilmiş kaftan bence
  • 
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.