Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SERT1970

Slm arkadaslar gm 5 plus var daha yeni aldim fakat ekran tırnakla yurumuyor ve bazen dokunmatik 2 sefer basmam gerekiyor ayni ciaz babamda var tırnakla yağ gibi kayıyor dokunmatik sorununu çözen varmi acil yardım

Darbe emicili ekran koruyucuları dokunmatik hassasiyeti aza indirgiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heryere xiaomi yazıp duruyonuz da telefonun garantisi yok bi arızalı cıksa evo veya deltayla ugras dur perişan ol ben 4g kullanıyorum 2 senedir sakaryadayım burda ki teknik servis 2 kere cihazı brick etmeme ragmen ücretsiz yaptı bir kere sarı ekran sorunundan ekran değiştirdiler şarjı kotu dedim bataryayıda değiştirdiler en azından sorun cıkınca halledilebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haldir54 -- 5 Şubat 2018; 15:7:17 >
  • General Mobile Gm8 Çıkarmaktan Vazgeçmiş Sanırım Madem bu işi beceremiyoruz mecidiyeköyde profilo avm önünde limon tezgahı açalım demişler sabahattin in limonları sulu sulu diyerek satacaklarmış doğru bi karar saygı duyuyorum elde kalan gm5 plus larıda kanser olsunlar diye sanatçılara bedava dağıtmış bedava bile dağıtılsa kullanılacak cihaz değil yaa fotoğraflardaki yazılara dikkat lütfen ayrıca Nihat odabaşı verilen cihazlaa bir fotoğraf çekmiş ve fotoğrafı bırakmış adam mesleğinden soğumuş güzel cihaz yapıyor gm güzel fiyatta uygun bedavadan az pahalı malzeme kalitesi zaten havacılık endüstrisinde kullanılan Titanyum + Alüminyum daha ötesi var mı adamlar uzay diyo uzay tee ay mars jupiter falan var ya öle bi teknolojiden bahsediyolar işte bu yerli ayfon!!!★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• burhantorun B kullanıcısına yanıt
    Vazgecdigini nerden duydun

• Pil kullanımı asma gibi kullanmamama Rağmen hızla dusuyor. Kullanım bu şekilde. Gece 2'den sonra sabaha kadar boşta yüzde 10 gibi bı düşüş oldu. İlk zamanları daha iyiydi. Servise götürmeyi düşünüyorum. Değişim talep edicem.
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur7884 -- 5 Şubat 2018; 15:32:42 >
  • Gm5 Plus Cihazı Çıkalı 2 Seneye Yakın Bir Süre Oldu,Etkinlik Var Ve Belliki Sanatçıların Ellerine Tutuşturmuşlar Gm5 Plus Cihazları İyide Neden Gm5 Plus Hani Yeni Cihazlar Gm8 Nerde Sonraki 2 Cihaz Daha İsmide Cismide Olmayan Cihazlar???

Yeni Cihazları Tanıtmak Reklam Yapmak Varken 2 Sene Öncenin Cihazını Tutuşturursan Ellerine Sanatçıların Güyaa Kullanmaya Karar Vermişlermişmiş Hadi Yemedik Gargara Yaptık Sayalım,Tüketicide Derki Heralde Bu adamlar Bu işten vazgeçti Elde Kalan Gm5 Pluslarıda Dağıttılar Sanatçılara Falan Maksat Görüntü Olsun Yeşillik Olsun Ben Öyle Düşünüyorum En Azından.

Son Olarak Bu Kafa Bu Zihniyetle Limon Bile Satamazsın gm

Yusuf Günçe Zeki Adam Ama Kutudan Bile Çıkarmamış Direk Araba LAstiği Altına Takoz Rampada Falan Kaymasın MAntıklı Yanii

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Pil kullanımı asma gibi kullanmamama Rağmen hızla dusuyor. Kullanım bu şekilde. Gece 2'den sonra sabaha kadar boşta yüzde 10 gibi bı düşüş oldu. İlk zamanları daha iyiydi. Servise götürmeyi düşünüyorum. Değişim talep edicem.
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

OS sürekli etkin grafikten anlaşılan. Cihaz uykuya geçmiyor. Şarj ondan hızlı gidiyor büyük ihtimalle. Cihazın şarjını tamamlayın ve kapatıp açtıktan sonra kullanmayı deneyin. Bu şekilde düzelme olmazsa servise gidin derim.

• Uykuya geçip geçmediğini nasıl anlıyacağız?
  • 5 Şubat da bitti, hala Oreo yok.

Bunların kazandığı her kuruş haram hakikaten.

Ortamlarda "Android One len mk" dersiniz
  • Arkadaşlar dün akşam pili doldurduktan sonra cihazı yeniden başlattım ve sonuç bu 😀

Not; an itibariyle 3 saat ekran süresi var.

• Androyak kullanıcısına yanıt
    Pili doldurup kapatıp açmak ise yarıyor. Aynı uygulama ile bugün aldığım süre. Ekran açık olduğu her dakika neredeyse mobil veri açık.

(Gm5 Plus)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estudiyantes -- 5 Şubat 2018; 23:10:10 >

• ugur7884 U kullanıcısına yanıt
    Android OS yüzdesi fazla olursa demek ki uyumuyor cihaz. Ayrıca pil grafiklerinden bunu öğrenebilirsiniz.

• aynen yarıyor bayagı uykuda ozellıkle az gıdıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Pil kullanımı asma gibi kullanmamama Rağmen hızla dusuyor. Kullanım bu şekilde. Gece 2'den sonra sabaha kadar boşta yüzde 10 gibi bı düşüş oldu. İlk zamanları daha iyiydi. Servise götürmeyi düşünüyorum. Değişim talep edicem.

Bende de vardı aynı sorun. Cihaz uykuya geçmediğinden oluyor. Şarjdan sonra kapatıp açmak bir çözüm. Ancak ben garantiye verdim bugün yazılımsal dediler. Formatlamışlar galiba. Şarja taktım aldıktan sonra şimdilik bir problem yok.

• Dümdüz olan bölümde ne yaptınız yada yapmadınız? Ayrıca şebeke çekimi nasıl hangi modda? Ayrıca kırmızı alanlar baya fazla şebeke çekmediği zamanlar da olmuş muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 5 Şubat 2018; 22:03:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Düz olan geceydi yattım sabah kalktım 22 saat boyunca bu performans. Şebeke kırsalda yaşadığım için pek iyi değil. Sürekli mobil veri ile kullanılıyor cihaz.

• Benim telefon fişten çeker çekmez bir ivme ile aşağıya doğru iniyor düz alan görünce şaşırdım baya. Muhtemelen 4g kullanıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim gm5 plus kullanıyor. Pil konusunda sıkıntılıyız. Wifide bile 2 buçuk saat ekran süresi zor alıyoruz. Telefonun garantisi yok. Bataryayı kendimiz değiştirirsek sorun çözülürmü yoksa sorun yazılımsal mı ?

Ayrıca orjinal şarj aleti ile şarj etmeme rağmen şarja taktığımda "hızlı şarj" ibaresi yok. Eskiden vardı.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    5 Plus cihaz

• batarya sıkıntılı hızlı sarj olmuyorsa kabloyu degısdırıp deneyın gene yokse soekt sıkıntılıdır

bu arada garantısı nasıl yok ?
  • 
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.