Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freeboyy

4 Şubat oldu hala yok Oreo.

28 Şubatta yayınlayıp "Şubat dememişmiydik" demezlerse iyidir.

Hakikaten utanç kaynağı GM.

Lafa gelince de "yerliye destek verelim".

29 Şubat'ta vereceklermis. O da 2020ye tekabül ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaslar gm 5 plus var daha yeni aldim fakat ekran tırnakla yurumuyor ve bazen dokunmatik 2 sefer basmam gerekiyor ayni ciaz babamda var tırnakla yağ gibi kayıyor dokunmatik sorununu çözen varmi acil yardım

• balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Beklerim valla, fıkra gibi olur
  • SERT1970 kullanıcısına yanıt
    Eski ekranlar dokunmatikde daha iyiydi yeni ekranlarda kalite dusuruldu maalesef

• freeboyy kullanıcısına yanıt
    Zaten gec gelicek bari ay basi verelerdi yok gene ay sonuna dogru sarkitacaklar

• yok hocam o düşünce, o anlayış yok.

Şubat dediler ya, son güne kadar bekletirler.

Sorunca da "son ufak geliştirmeleri yapıyoruz" diyorlar, aylardır ne yapıyorlar mış acaba ?

Allah'tan toucwiz gibi bir arayüz yok, yoksa 2 seneye anca alırdık.
  • freeboyy kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hep bahana ilerlet dur birde test surecine gore degisirmis bu ay alirsak iyi gene . Adamakilli degisiklik de yok

Bu arada bu gm fanboy tayfasida kayboldu yoklar ortada guncelleme cikdigi gibi gelirler GM Kraldir len falan diye

• Uyanık firmanın uyanık telefonu oluyor demek ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, arkadaş evine 100mb internet bağlatmış bu telefonla hız testi yapıyorum daha 50 bile göremedim.

Telefonu İki kez sıfırladım 100 olmayabilir. ama 80 veya 90 da olmuyor.

Sebebini bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Telefona miui 8 rom atıyordum error 7 diye bir hata verdi şimdi ne tekrar twrp menüsüne girebiliyorum ne de telefon açılıyor ya da şarj alıyor. Ne yapmam lazım düzeltmek için bilen vara çok sevinirim. Telefon açılış logosunda kalakaldı öylece.
  • bebahce kullanıcısına yanıt
    modemden wıfı testı yapan baska arkadasın var mı onlarda sonuc nedır

100hızı almak ıcın kabloyla baglaman lazım bız superonlıne kullanırken gene aynıydı 50 55 gelıyor 2.4 bandından
  • Telefonu arka tarafını çevirince kapağın sol alt bölümüne deydiğimde tıl tık ses geliyor sizde de var mı ? Hafifçe dokununca oluyor

• YnSs58 kullanıcısına yanıt
    Arada sarj soketının o tarafda ve sol sag ust taraflarda kapakdan sanırım servısden gelıncede kapada aralık vardı ben duzelttım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

modemden wıfı testı yapan baska arkadasın var mı onlarda sonuc nedır

100hızı almak ıcın kabloyla baglaman lazım bız superonlıne kullanırken gene aynıydı 50 55 gelıyor 2.4 bandından

Hocam, note 8 ve mi 5s plus ile test yaptık 95 ve 98 gibi sonuçlar aldık. Bu da 70 veya 80 alsın sorun değil.

Ama 50 civarında kalıyor.

• bebahce kullanıcısına yanıt
    BU durumu yasayan tek sız degılsınız yazan olmusdu wıfı yavas bende dıye

modem ayarlarından 5G Frekansına bakarmısınız varsa ektıf edın 5G den girip deneyin
  • quote:

Yok hocam hep bahana ilerlet dur birde test surecine gore degisirmis bu ay alirsak iyi gene . Adamakilli degisiklik de yok

Bu arada bu gm fanboy tayfasida kayboldu yoklar ortada guncelleme cikdigi gibi gelirler GM Kraldir len falan diye

Dediğiniz gibi bir kitle vardı hakikaten, birden sessizce yok oldular. GM'in Android One kazığı, kronik sorunları ve düşük malzeme kalitesi, diğer tarafta 1000 liraya Xiaomi Mi A1 gibi bir cihaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

quote:

Dediğiniz gibi bir kitle vardı hakikaten, birden sessizce yok oldular. GM'in Android One kazığı, kronik sorunları ve düşük malzeme kalitesi, diğer tarafta 1000 liraya Xiaomi Mi A1 gibi bir cihaz...

GM 8'i gördünüz mü bilmiyorum. Adamlar Mi A1 fiyatına satmaya çalışacaklar

Xiaomi iyice halk tarafından tanınmaya başladı, teknoloji mağazalarında ciddi modelleri ile boy göstermeye başladı. Birkaç yıla GM kalmaz bu gidişe.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Hepsinin tek kisi oldugunu dusunuyorum ben

At avrad ios at avrad android , Gm savunucusu vs ...

Bir anda yok oldular hepsi tek kisibin troll hesaplariydi

Ha birde gm6 konusunda1 2 mesaji olan gm kraldir ya falan diyip sadece gm savunucusunun ilginc sekilde yanit verdigi bi tip var

• Batarya yı değiştirdiler serviste inanılmaz farkediyor garantisi varsa kesinlikle değiştirin.
  • Telefonun garantisi 1 ay önce bitti o günden bu yana neredeyse gün aşırı kilitlenmeye başladı ve ekran kilitleme tuşu da çok zor algılamaya başladı içine göçtü gibi hissediyorum. Şimdi götürsem bir ton masraf çıkaracaklar, aynı sorunu yaşayan (kilitlenme) var mı son zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi googlenes -- 5 Şubat 2018; 12:58:15 >
  • 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.