Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20082009201020112012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam alalı 1 hafta olduysa cayma hakkını kullanmayı deneyebilirsin. Telefonu hemen iade et ve başka telefon al.
  • Hocam ilk iki gün çık azdı boştaki harcama oranı %9 civarındaydı. Yerine ne alayım ki ayrıca 900 liraya doğru düzgün tel yok. Resimdeki ilk günlerdeki kullanım. 5 günde ne olmuş olabilir ki

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz üzerinden çagri mowifi özelligini aktif etmek istiyorum turkcell hat kullaniyoruz lakin bir türlü yapamadik
    Turkcell tarafinda aktif olmasina ramen telefon ayarlarina girip ayarlarinida yapmama ramen
    telefonu uçak moduna alipta arama yapmaya kalktigimda telefonu uçak modundan çikartin uyarisi veriyor
    TURKCELL WİFİ özelligini nasil aktifleştirip kullaniyorsunuz?
  • YnSs58 kullanıcısına yanıt
    Bende boştayken %5 gosteriyo sanirim sizinkinde anormallik var üstelik 4.5 G 24 saat açık hiç kapatmıyorum netimi

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F62976F44 -- 1 Şubat 2018; 20:35:59 >
  • Merhabalar şuan Gm5 Plus kullanıyorum bunun yerine Gm6 almayi dusunuyorum sizce tavsiye edermisiniz ozellik olarak felan bumu Gm5 mi daha iyidir Gm6 mı ? Birde Gm6 yeni model olmasina rağmen neden daha uygun fiyatı, ayrica Gm5 Plus için oreo güncellemesi son güncelleme mi olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F62976F44 -- 1 Şubat 2018; 20:34:52 >
  • Gm6 ekran olarak küçük. Gm5 plusun bir alt seviyesi ancak küçük ekranı parmak okuyucusu artıları dışında iki cihaz arasında büyük farklar yok. Gm5 plus için 8.1 gelebilir en iyi ihtimalle ilerisi olmaz. Gm6 için bu ihtimal daha yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Umarim degisir bunlar com bilgili olmuyor gelene kadar beklemek lazim ama kamera degismesse heryerde sover kotulerim bunlari

Hocam o kamera uygulamasını xda da yayınlamışlar. Oreo uyumlu olduğu için şu an kullanamıyoruz. Oreo gelsin onu da kullanabiliriz. Gm vermezse biz yükleriz. 😀

• Cunku GM 5 Plus daha güçlü bir cihaz birde GM 6 da MediaTek işlemci olunca daha ucuza mâl oluyor bu yüzden daha uygun fiyatlı birde 5 Plus da type-c giriş 1080p ekran vs bu nedenle GM 6 daha ucuz, 8.0 sürümü GM 5 Plus ın son büyük güncellemesi olur 8.1 görmez maalesef

• Elbette oreo gelince yükleriz mesela Google phone eski ama biz xda dan yenisini yükleyip kullanıyoruz ama insan firma kendi destek versin istiyor yani ben uğraşmıyım diyorum illa APK falan çünkü diğer Android one lara bakıyorsun hiçbirinde Google camera yok çünkü zorunlu değil aynı GM 6 da MediaTek camera olması gibi yani GM kendi geliştirsin ve koysun GM camera diye oldu bitti ama yok illa GM bir pislik yapacak.

• Link atin kosede dursun olmsssa kurariz

Kamrra uygulamamiz 2015 veriyon

Telrfon uygulamasida oyle onu patchli hallettik xda dan

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Link atin kosede dursun olmsssa kurariz

Kamrra uygulamamiz 2015 veriyon

Telrfon uygulamasida oyle onu patchli hallettik xda dan

https://www.google.com.tr/amp/s/www.xda-developers.com/pixel-2-portrait-mode-port-non-google-android-oreo/amp/

Portre mod ve slow motion da eklenmiş. Yazanlardan anladığım kadarıyla.

• Saolun deneriz gelsin oreo olur umarim. Oreoda gm 6nin kamrra uygulamasi gelir gibi geliyir bana

• GM 6 da MediaTek camera var yani bizim cihaza uymaz anlıcanız GM nin kendi uğraşması lazım

• Normald 7dede degismesi lazimdi ama ellemiyorlar google kamera ilede ugrasmalari lazim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 1 Şubat 2018; 22:40:45 >
  • Google, camera ya izin vermiyor galiba çünkü yurtdışındaki Android one modellerinde de firmaların kendi uygulamaları var xiaomi, Motorola vs.

• Onu bunu kullanamiyorsa ozaman boku yedik

Ben iyi ihtimal gm6daki gelir dedim uygulama hos bence

Yeni bir uygulama turetmesi bu gmin daha zor

• Adamlar büyük firma olmak istiyorlarsa yapmak zorundalar altı üstü bir kamera uygulaması yapacak ondan sonra kafa rahat adıda GM kamera tamam mis

• Suana kadark deneyimlerime gore yapmaz bunlar ama bakalim umarim yaniliriz

• Bekleyip göreceğiz az kaldı zaten

• Aynen 15igibi desek 14kaldi

• 
Sayfa: önceki 20082009201020112012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.