Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şuan gm 4g cihaz kullanıyorum 3 aydır.Hep dedim ki;

1-Bu cihaz full hd olsa.(Bazen twitch/youtube yayınları kalitesi düşük kalıyordu hd-720p ekranda veya film izlemede)

2-Hızlı şarz özelliği iyi olurdu.(Bu özellik cihazda var ayrıca diğer markalar gibi kutusundan hızlı şarz özelliği adaptörü vermemezlik yapmıyor. Sony Z5'te bunu yaptı adaptör vermedi.)

3-Daha gelişmiş LTE modem desteği[ (cat7)Türkiyede 4.5g geldiğinde istediğiniz operatörün hattını bu telefona ve cat9(450/50 Mbps) modemli cihazla takıp karşılaştırın istanbulunun göbeğinde en fazla alabileceği değer 200 ile 250mbps olur Türkiye şartlarında.]

4-32gb dahili hafıza ve 3gb bellek(Zaten eski cihazda 2gb bellek akıyordu.3 olunca ve dahili hafıza fazlasıyla yeter.)

5-Üstelik 899/999 TL fiyat marjı.Bu telefonu samsung veya başka bir marka etiketlese en az fiyatı 1750TL ve üzeri olur.

Uzun lafın kısası;

Tüm cihazları çeşitli sayfalardan takip ettim.Son derece gereksiz özellikler ve yüksek fiyat politikası var.Bu cihaz benim için biçilmiş kaftan.İstanbul Mecidiyeköy'deki Profilo AVM içindeki resmi satış mağazanızdan gelip alıcam.
  • Arkadaşlar 999tl deniyor? Kim açıkladı fiyatı? Bence bu biraz pahalı olur. Aslında iyi ama denildiği gibi her kesime hitap edecekse ve sürümden kazanacaklarsa 900tl max olmalı. 1000tl olacağını sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoda 1000 TL altı deniyor Avrupa fiyatı 199 avro, unutmayalım ki GM Discovery ilk çıktığında Türkiye'deki fiyatı yurtdışında satılanlardan daha uygun fiyatlıydı. Resmi bir açıklama varsa kaynak belirtin yoksa. Bu şekilde kamuoyu oluşturulmasın lütfen. Avrupa fiyatı 199 avroysa Türkiye fiyatı taş çatlasın 700-800 arası olmalı. Yerli üretici önce yerel müşteriyi korumalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Videoda 1000 TL altı deniyor Avrupa fiyatı 199 avro, unutmayalım ki GM Discovery ilk çıktığında Türkiye'deki fiyatı yurtdışında satılanlardan daha uygun fiyatlıydı. Resmi bir açıklama varsa kaynak belirtin yoksa. Bu şekilde kamuoyu oluşturulmasın lütfen. Avrupa fiyatı 199 avroysa Türkiye fiyatı taş çatlasın 700-800 arası olmalı. Yerli üretici önce yerel müşteriyi korumalı.

700-800 hatta 850 olsun orayı yıkarlar. Gm 1000 tl yaparsa almaya bilirim

• mustafa080 M kullanıcısına yanıt
    arti USB C

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat57 kullanıcısına yanıt
    Eğer Discovery 1 gibi bir efsane olmasını istiyorlarsa cihazın böyle agresif bir giriş yapmaları lazım. Yoksa yine iyi bir satış sağlar ama yakın fiyatları gören müşteri gider G3, G4 alır.
  • Arkadaşlar kesinlikle fiyat konusunda haklısınız. Benim düşüncem de fiyat olarak agresif olmasıdır. Yurtdışinda satılacak fiyata bakacak olursak 999 TL Türkiye için saçmalık.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

750 TL civarı ile gelmesi biraz zor. Telpa çalışanından aldım yukarıdaki yorumu. En az 900 üstü. Birçok yerde 1000 tl olarak belirlendi. Bekleyip göreceğiz
    Hocam şuanda elimde gm 4g var yazın g2 kullandım ve diyorum ki işlemci ram ekran boş stabilite önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GSM Arena'da 300 dolar yazıyor. Bence 1000 lirayı geçmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

GSM Arena'da 300 dolar yazıyor. Bence 1000 lirayı geçmez.

Geçmesin bir zahmet hocam. 800-900 arası olsun herkes alsın kullansın

Ben 1000 liraya bile alırım. Bence Galaxy A serisiyle karşılaştırılınca hem daha iyi hem de daha ucuz. Saf Android olması cabası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben çıktığı gün siparişini veririm

• quote:

Eğer Discovery 1 gibi bir efsane olmasını istiyorlarsa cihazın böyle agresif bir giriş yapmaları lazım. Yoksa yine iyi bir satış sağlar ama yakın fiyatları gören müşteri gider G3, G4 alır.

Haklı ... 1300 veya 1200 olursa gider g4 alırım net

• Snapdragon 615 degil 617.
    615 cat7 LTE desteklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

quote:

Haklı ... 1300 veya 1200 olursa gider g4 alırım net

1000 liraya bile almama durumum var. 1100 olursa hayatta almam. Az daha çıkar bende gider G4 alırım. Videoda ceo'nun dediği rekabetçi piyasaya dalmak istiyorsa en az 900 yapmalı. En fazla 1000 lira. Benim kalbim 800-900 arası olması

• 6.cadde kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için teşekkürler düzelttim
    LG G4 bataryası mobil verideyken su gibi gider az batarya var çünkü birde marshmallowla daha çabuk gittiğini söyleyenler var ekran süresi max 4 saat. Haberiniz olsun
  • Avrupa'da yerli dedikleri cihazı 640 liraya satıp Türkiye'de vergiyi bahane edip 900-1000 liraya satmamalılar. Maksimum 800 lira olmalı.

• Peki daha fazla laf kalabalığı yapmadan bir şey sorsam. Fiyat çıkacağı güne kadar açıklanmaz mı? Ön siparişe falan açılır fiyatlar belli olur mu acaba? Hiç bir telefonu beklemedim. O yüzden bilgisizim bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.