Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkUser81 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm akademide persembe herkesde olacak dediler facede 22diyorlar pehh..

Banada az once geldi sarj olma suresi arttı falan diyen oldu bakalim bizde

• General mobilenin yeni telefonundan haber yok sanırım

• An itibariyle telefonun sol üst köşesinde ocak güncellemesi bildirimi göründü. 160 mb eve gidinceye kadar kaybolmaz inşallah 😀

• Arkadaşlar Merhaba Gm5 plus cihaz kullanıyorum. Ama bugün farkettim telefonun sol tarafında sararma olmuş. Kendiliğinden oldu. Darbe falan almadı yani. Bunun sebebi nedir ? Garantiye göndersem ekran değişimi yaparlarmı ?
  • Sürekli yüksek parlaklıkta telefonu zorlayan işlemler yapıyorsanız belki. Bir de kolay ısınan bir cihaz, bu ikisi birbiriyle de bağlantılı.

Cihazda bükülme, göçük, ciddi çizik vs. yoksa direk servise verin, ücretsiz değiştirirler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GM Savunucusu -- 16 Ocak 2018; 16:3:28 >
  • Android One Telefonunuza Google Feed Destekli Launcher!

http://www.webtekno.com/android-one-telefonunuza-google-feed-destekli-launcher-h39431.html

Android one cihazları için launcher geliştirilmiş isteyen buradan deneyebilir

• Hocam telefonda oyun bile yüklü değil. Normal face whatsap vs kullanıyorum. Telefonda cok az cizik var. Resimlerini aşağıya yüklüyorum, sizce değiştirirlermi?

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 16 Ocak 2018; 16:16:58 >

• Videorman kullanıcısına yanıt
    İnşallah çözersin kardeşim.Merakla bekliyoruz.
  • Ana merkeze git Profilo AVM deki çok anlayışlılar güzel dille konuş ne var ne yok değiştiriyorlar

• Merkez servise yollarsanız %100 ücretsiz değişimi yapılır, o çizikler sorun olmaz. Bulunduğunuz bölgenin servisindeki elemanlar o çizikler için bir sorun çıkarır mı bilmem. Ama İstanbul'a gönderirseniz çok büyük ihtimal ücretsiz değişimi yapılır, yeni gibi kullanırsınız cihazı. Ama bulunduğunuz ildeki serviste de büyük ihtimal ücretsiz değişimi yapılır diye düşünüyorum.

Cihazı İstanbul'a göndermek için telpa.com.tr'den servis kaydı oluşturun. http://servis.telpa.com/Servis/Kayit?AspxAutoDetectCookieSupport=1

https://www.generalmobile.com/tr/destek

Kayıt ekranında üstte yer alan o 4 maddeyi dikkatlice okuyun, sorununuzu güzelce, nazikçe dile getirin, başka sorunlarınız varsa onları da yazın en ince ayrıntısına kadar; cihazı güzelce ambalajlayın/ambalajlatın kargoda hasar görmesin. MNG veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebiliyorsunuz. Her şeyi hallediyorlar merkez serviste. Cihazın gidip gelmesi 1 haftayı alır maalesef.

Bir sürü arkadaş "merkez serviste ücretsiz olarak hallettiler, cihaz yeni gibi oldu" demişti. Bulunduğu bölgedeki servis elemanının çizik, soyulma vs. var diye yapmadığını da okuduk fakat onların çizikleri fazlaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GM Savunucusu -- 16 Ocak 2018; 16:55:7 >

• Merhaba Arkadaşlar,

Telefonumda Android Os çok fazla pil tüketiyor ve telefonun uyku moduna geçmesini engelliyor. Bu açık olan uygulama sistem kaynaklı bir uygulama mıdır?

Telefonum ayakta cep seviyesinden düştü kavisli cam olmasından dolayı kenarları kapatmayan cam filmi vardı. Kapatmayan yerden 2 defa darbe alıp ekran kırıldı. Çok sevdiğim telefondan soğudum malesef.
  • İlginiz için teşekkürler. Az önce Yerel servise götürdüm ön inceleme yaptı. Kasadaki çizikleri gösterdi ve bunu ön onaya göndereceğiz.ama ön onaydan red kararı gelebilir. Red kararı gelirse 320 tl masrafı var. Eğer onarımı kabul etmezsem telefonun garantisinin iptal olacağı söylendi.

Bende telefonu geri aldım. dediğiniz gibi genel merkeze kargolayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 16 Ocak 2018; 17:40:6 >
  • Telefonun şarjı uzun gitmesi için önerileriniz varmı uygulama vs.
  • Telefonda hızlı şarj yazısı çıkmıyor napayım sizce hard reset attım hala aynı sıkıntı var
  • albirdeburdanyakk A kullanıcısına yanıt
    Sakın batarya ömrünü koruyan uygulamalar vs yüklemeyin

• Hocam bugün buradaki yetkili satıcı ve servise gittim, gitmesem iyiymiş :) 899 TL peşin fiyatıymış, 6 taksit olursa 49 TL mi dedi 59 TL mi dedi anlamadım farkı oluyormuş. Bu indirimden dolayı bu şekilde olmuş eskiden peşin fiyatına taksit yapıyorlarmış.
    İnternetten satılan cihazda garanti problemi yada yenilenmiş olması muhtemel mi?

• Telefonu bilgisayar görmüyor sadece şarj oluyor telefondada herhangi bir bildirim yok
  • Ne hızlı şarj oluyor ne bilgisayar görüyor garantiye gitme zamanı geldi arkadaşın galiba
  • 
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.