Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
46.421
Cevap
275
Favori
1.621.227
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    2083 Mesaj

Bükülme yok bende ama köşelerde darbe izleri var, ekranda bir şey olsa sorun çıkarır mı?
    |
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen benım son aldıgımda baya saglam koruyor cok sıkı ben yamulmasın dıye baya dıkkat edıyorum suan :D
    |
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende gecenlerde boyle bır sey arıyordum knou hos ama ılsem baya uzun gibi geldi kolay bir şey olsa hemen yapardım ama type c ile gelen yenılıklerden biride hızlı verı aktarımı ondan dolayıda kabloyu kullanmaya devam gibi bu ıslem cok uzun ama konu yararlı elınıze saglık
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bir sorum olacak 1 TB seagate harici harddisk aldik, HDD yi GM 5 plusa taktım çalıştı hatta içine resimleri falan attım sorun yok ancak aynı olayı samsung galaxy note 3 Neo ile yapmaya

Çalıştım ama olmadı HDD gözükmüyor telefona takınca çalışıyor ama dosya yöneticisinde falan gözükmüyor acil yardım lazım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Hocam bende gecenlerde boyle bır sey arıyordum knou hos ama ılsem baya uzun gibi geldi kolay bir şey olsa hemen yapardım ama type c ile gelen yenılıklerden biride hızlı verı aktarımı ondan dolayıda kabloyu kullanmaya devam gibi bu ıslem cok uzun ama konu yararlı elınıze saglık

Sadece 1 kere yapıyorsun ondan sonra hep hazır oluyor dostum uzun falan değil adımları bilerek geniş tuttum ki herkes yapabilsin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Nisan 2017; 23:50:4 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Arkadaslar internetten usb type-c to usb otg kablosu aldim fakat telefon algilamiyor, root mu gerekiyor diye dusundum fakat root gerekli degil diye okumustum birkac yerde. Arkadasin lg g5inde denedim direkt algiladi. Acaba yapmam gereken ayar falan mi var ?

bilgisi olan yok mudur ??

Cihazda OTG çalışıyor problemsiz, kendim denedim. Root gerekmiyor. Aldığınız kablo uyumsuz olabilir. Çinden alan bazı arkadaşlar çalışmadığını yazmışlardı forumda.
    |
    |
    Mr. Angelo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bırak arka cepte oturmayı vAlla aldıgımdan beri ön cep arka cepte montun cebi farketmiyor. ayakkabı bağlarken bile cebimden cıkartıyorum... herhangi bir yamulma vs olmadı :) Dikkat etmek lazım biraz narin cihaz @general4242 @cronaldo2

darbe izi olayı sıkıntı evet sorun cıkarta bilirler. @Lily Evans
    |
    |
    Bahsedilenler: cronaldo2 , Lily Evans , general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Android 7.1.2 yarin nexus ve pixel cihazlara cikiyor bize gelirmi sizce bu ay . Yarin cikacagi kesin degil bir sitede yazan bu ama bu ay gelicegi kesin

|
    |

Cihazi yamulan turketici heyetine basvuran bir arkadasin sonucu bu sekilde cihazi bukulenler sikayet edebilir belki para iadesi alirsiniz sizde

|
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu ay geleceğini sanmam
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nexuslara gelıyor gm 4g de gelır kesın biz kalırız

hocam birde bende volte 1 gün gelıoyr 1 gün gidiyor ben cozemedım bu durumu
    http://www.ntv.com.tr/teknoloji/android-7-1-2-kullanicilara-ne-zaman-sunulacak,KidXvU0pC0aNjZ2bpB8Ysw

su lınke bakınca pixel cihazdada voltede sorun varmıs 7.1.2 ile duzelıcekmıs bakalım Umarım bendede düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 2 Nisan 2017; 14:51:27 >
    |
    |

gelirde bu ay gelmez bence bize ayın basında gelmesi gerkeen güncelleme bile ayın sonunda geliyor... 4g alır 1 ay sonrada biz alırız :)
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

üstte ek bir şey daha yazdım umarım duzelır 7.1.2 beta cıkınca zaten operatörlere yponelık ıyılesdırme denıyordu bakalım
    |
    |
    Arkadaşlar benim telefonda bir sorun baş gösterdi.Telefonun ekranını açmak için güç tuşuna basıyorum normalde deseni çizince ekran açılıyor.Bir süredir şöyle bir sorun var:ekranı açmak için güç tuşuna basıyorum desen çizmemi istiyor.Yalnız bu deseni çizdikten sonra telefon açılırken çıkan renkli toplar dönmeye başlıyor,android yazısı çıkıyor,telefon pin istiyor.Henüz iki ay oldu alalı niçin böyle yapıyor telefon anlamadım gitti.

Telefon kendi kendine kapanıyor herhalde

Böyle bir sorun yaşayan var mı ? Varsa çözen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmanaga26 -- 2 Nisan 2017; 15:26:36 >

telefonu açtıktan sonra bi 40 saniye güç tusuna bas bi reset atsın teelfon birde öyle dene bakalım
    |
    |
    Osmanaga26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorununuzu anlayamadım. 2 kere mi desen çiziyorsunuz telefon sıfırdan açılırken? Eğer öyleyse bu normal siz bu şekilde ayar yapmışsınızdır. Boot ederken şifre sor seçilmiştir.

|
    |
    Osmanaga26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3866 Mesaj

Ayarlar a girince "açılış bağlantıları" diye arat, oradan bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 2 Nisan 2017; 16:16:34 >
    |
    |
    hellfire1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj
    Yok kardeş sıkıntı şu telefon açık,uyku modunda ekranı açmak için güç tuşuna basıyorum.Desen çıkıyor deseni çiziyorum ekran açılmıyor.O renkli toplar çıkıyor,android yazıyor,pin istiyor.Yani telefon açıkken kendini başlatıyor ya da kendi kendine kapanıyor niçin böyle bir şey oluyor anlamadım.Telefonu iki ay önce aldım ve hiçbir şekilde düşürme falan filan olmadı.
    |
    |
Media Sözlük
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.