Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denemistim şimdi tekrardan denedim hiçbir şey sormadan direk tarayıcıdan açıyor aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda kamera uygulamasında şarjproblemi yaşayan varmı ? Örneğin kamerayı actınız foto cekiyorsunuz parlaklıgıda fulle cektiniz ani şarj düşüşü oluyormu ?
  • Ben son dedigimi yapinca tarayicidan acarken artik uygulamaya geciyor son durum bu

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Az once denedim yuzde 3 gitti biranda 3foto cekdim flash kapaliydi

• 3 tane flaş açık foto çektim şarjda bir fark olmadı :)

• Deneme amaçlı bir link

https://youtu.be/8XqFiWxgFmY

• 3fotoda %3 ... 15 dakka kullansan demek baya gidecekmiş ... @cronaldo2

Ful parlaklıktamı @x-calibur
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Sizin verdiğiniz link uygulamaya geçti ama devam ediyor sorun. normal olarak YouTube giriyorum uygulamaya geçmiyor Twitter da aynı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzel1nıck -- 2 Nisan 2017; 22:37:42 >
    Sizin verdiğiniz link uygulamaya geçti ama devam ediyor sorun. normal olarak YouTube giriyorum uygulamaya geçmiyor

• Galeri music çalar uygulaması varmı kullanisli

Ful parlaklık artı flaş açık 6 çekim %1 azaldı

full parlaklıkta feneri aç 1 dakikada kaç şarjın gidecek bakalım ?
    biraz gec oldu ama evet :)

• Benimki gibi şikayeti olan yok mu hiç yahu ? Ne oldu bu telefona durduk yerde ?
    %1.5-2 gitti

• Kasim 11 de aldigim telefondan çok hata yaşadim. Birazi düzeldi. Yazmıştım.

Şuan yasadigim hataları yazıyorum.

Wifi kendi kendine kopuyor geri geliyor kapatip acmam gerekiyo bazem wifi yi. Ve arkadasima wifi actiriyorum mesela görmüyor yada baglanmiyor. Kafede wifi baglaniyorum ya gec baglaniyor ya da bağlanmıyor. Ve ekrani açıp biraz ugrasmazsam bazen whatsapptan bildirim gelmiyor sanki uykudaymis gibi ama uykuda bildirim geliyo normalde.

Bluetooth baglanmama sorunlari var hala.

Dokunmatik sorunu ekrani kapatip acinca düzelmeye başladı. Bu yüzden sorun buyuk değil artık.

Oyun vs oynarken ses kapaliyken hoparlorden abuk sabuk sesler çıkıyor.

İnternet kapali olmasina rağmen interneti kullanmisim gibi para gidiyor 5 liram gitti

Suan aklima gelenler. Birinci ve ikinci ve sonuncu cok buyuk hata etkiliyor baya çözüm bilen alintilayip yazabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 3 Nisan 2017; 2:9:24 >
  • farkli sorunlardan servise vermistim cihazi ancak bahsettiginiz wifi sorunu da buna dahildi. cok can sıkıcı bir durum. film izlemenin ne oldugunu unutmustum o kadar soyleyeyim. soket arizasi ile verdigim cihazin wifi sorununu da halletiler. yazilim yuklemesi yapiyorlar. sorun donanimsal degil buyuk ihtimal.

dokunmatikteki bahsettiginiz sorunda ekranda calismayan kisimlar herhalde. bende de hala arasira ekranin bazi yerlerinde dokunmatiginhic calismadigi oluyor. ornegin internet sayfasinda asagi dogru giderken bir anda atlama gibisinden. ama kilitleyip acimca duzeliyor. bu da yazilimsal bir sorun sanirsam.

siz servise verin. butun sorunlarinizi yazin. umarim cozum sunarlar.

senin batarya efsane ozaman ... fener acıkken 1 dakika boyunca ekranda full parlaklıkta acık kaldı değilmi biraz dokunmayınca kısıyor ekranı çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 3 Nisan 2017; 2:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bssdtmz

farkli sorunlardan servise vermistim cihazi ancak bahsettiginiz wifi sorunu da buna dahildi. cok can sıkıcı bir durum. film izlemenin ne oldugunu unutmustum o kadar soyleyeyim. soket arizasi ile verdigim cihazin wifi sorununu da halletiler. yazilim yuklemesi yapiyorlar. sorun donanimsal degil buyuk ihtimal.

dokunmatikteki bahsettiginiz sorunda ekranda calismayan kisimlar herhalde. bende de hala arasira ekranin bazi yerlerinde dokunmatiginhic calismadigi oluyor. ornegin internet sayfasinda asagi dogru giderken bir anda atlama gibisinden. ama kilitleyip acimca duzeliyor. bu da yazilimsal bir sorun sanirsam.

siz servise verin. butun sorunlarinizi yazin. umarim cozum sunarlar.

Verdim hocam. Format atip geri verdiler

Aynen suanki yazilimda boyle uygulama acdikca dusus fazla oluyor gecen aylar pyuna girince yuzde10 bir anda giderdi gene suan oyunlarda falan o olmuyor ama kamerada oluyor

• 
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.