Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evde sıkıntı yok, kendi ve benim mi5 in şarj aleti ile hızlı şarj dahil sıkıntı yok, arabada roidmi çakmak şarjıma takınca şarj gelip gidiyor, şarj aletinin ışıkları yanıp sönüyor. Başka iki cihaz da başlasam sıkıntı olmuyor. Sıkıntı sadece eşimin GM 5 plus ve roidmi birleşince oluyor. arkadaşın GM 5 plus da sıkıntısız şarj oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    Hmm onu nasil yapacagim? Ayarlarda oyle bir sey bulamadim
  • ücret ccıkacagını sanmıyorum @general4242

Sanal tuslardan kare tusuna basılı tut @terane94
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Goturdum servise ucretsiz degisir dedi sonra bi bakti kasa yamuk. Ekran ile alakali olan herhqngi bir sorununuz garanti disidir dedi.

Okadar temiz titiz kullanirim gecmis olsun. General mobilenin kasasinin zayifligindan biz magdur olduk

Kasanin yamuklugunu o ana kadar farketmemisdim bile. Sadece sag tarafın alt kisminda cok az bir sey ...

• general4242 kullanıcısına yanıt
    HAngi servise gittiniz? Ben servise verdiğimde konslun üzerine koyup baktı yamukmu değilmi diye sizin kine nasıl baktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Goturdum servise ucretsiz degisir dedi sonra bi bakti kasa yamuk. Ekran ile alakali olan herhqngi bir sorununuz garanti disidir dedi.

Okadar temiz titiz kullanirim gecmis olsun. General mobilenin kasasinin zayifligindan biz magdur olduk

Kasanin yamuklugunu o ana kadar farketmemisdim bile. Sadece sag tarafın alt kisminda cok az bir sey ...

Garanti disi birakmak icin en ufak cizigi, ezigi bile bahane ediyorlar. Zihniyetleri cok kotu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Çİzik değil ama eğik veya darbe izi varsa kasada ücret isteniyor...
    Konya, bir de bu elinde tutarak bakdi sonra bende baktim yamuk zaten de sadece bir kisim asiri deil, bugune kadar fark etmemisdim. De ben okadar titiz kullanmama ragmen yamulmasina yani iskeletin dandiklgine kızıyorum. Sirf o yuzden ekranin baska yerlerinde sorun olsa garantide deil artik

Bukulmeden herkes sikayetci ya bende olmamasi icin cok dikkat ediyorum telefon ceodeyken egilmiyorum bile ama aldigim son kilif baya iyi koruyor gibi bakalim İnsallah olmaz bede

• Bende de cok saglam kiliflar var sert silikon baya kalin kilif engelliyor egilmeyi yani haberin olsun. Kilifsiz kullanmam.

• Sert ve kalın kılıf kullanıyorum bende bükülme olmadı ama oluyormuş cidden dikkat etmek lazım
    Bükülme yok bende ama köşelerde darbe izleri var, ekranda bir şey olsa sorun çıkarır mı?
    aynen benım son aldıgımda baya saglam koruyor cok sıkı ben yamulmasın dıye baya dıkkat edıyorum suan :D
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bende gecenlerde boyle bır sey arıyordum knou hos ama ılsem baya uzun gibi geldi kolay bir şey olsa hemen yapardım ama type c ile gelen yenılıklerden biride hızlı verı aktarımı ondan dolayıda kabloyu kullanmaya devam gibi bu ıslem cok uzun ama konu yararlı elınıze saglık
  • Arkadaşlar bir sorum olacak 1 TB seagate harici harddisk aldik, HDD yi GM 5 plusa taktım çalıştı hatta içine resimleri falan attım sorun yok ancak aynı olayı samsung galaxy note 3 Neo ile yapmaya

Çalıştım ama olmadı HDD gözükmüyor telefona takınca çalışıyor ama dosya yöneticisinde falan gözükmüyor acil yardım lazım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Hocam bende gecenlerde boyle bır sey arıyordum knou hos ama ılsem baya uzun gibi geldi kolay bir şey olsa hemen yapardım ama type c ile gelen yenılıklerden biride hızlı verı aktarımı ondan dolayıda kabloyu kullanmaya devam gibi bu ıslem cok uzun ama konu yararlı elınıze saglık

Sadece 1 kere yapıyorsun ondan sonra hep hazır oluyor dostum uzun falan değil adımları bilerek geniş tuttum ki herkes yapabilsin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Nisan 2017; 23:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Arkadaslar internetten usb type-c to usb otg kablosu aldim fakat telefon algilamiyor, root mu gerekiyor diye dusundum fakat root gerekli degil diye okumustum birkac yerde. Arkadasin lg g5inde denedim direkt algiladi. Acaba yapmam gereken ayar falan mi var ?

bilgisi olan yok mudur ??

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Cihazda OTG çalışıyor problemsiz, kendim denedim. Root gerekmiyor. Aldığınız kablo uyumsuz olabilir. Çinden alan bazı arkadaşlar çalışmadığını yazmışlardı forumda.
  • Bırak arka cepte oturmayı vAlla aldıgımdan beri ön cep arka cepte montun cebi farketmiyor. ayakkabı bağlarken bile cebimden cıkartıyorum... herhangi bir yamulma vs olmadı :) Dikkat etmek lazım biraz narin cihaz @general4242 @cronaldo2

darbe izi olayı sıkıntı evet sorun cıkarta bilirler. @Lily Evans
  • Arkadaşlar YouTube ve Twitter uygulaması olmasına rağmen Chrome dan linklere tıkladığımda yeni sekmede açıyor uygulamalarda açmıyor sayfaları nasıl düzeltiliyor bu durum.

• 
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.