Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: balamirkan

Telefonu( discovery de olduğu gibi) günün belli saatlerinde kapatıp tekrar açmasını sağlayan program var mı?

Bir de kapalı durumda iken alarm çalması mümkün mü?

Bildiğim kadarıyla kapalıyken alarm çalma Android'te yok.

Discovery telefonda vardı. Hem kendi kendine açılıp kapanma , hem kapalıyken alarm çalması vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimde GM 5 plus var ve bir süredir araçta şarj edemiyoruz. Çakmak şarj aleti xiaomi roidmi.

Benim mi5 i ve arkadaşımın gm5 plus i şarj ediyor ama eşimin telefonu takınca cihaz ışıkları yanıp sönüyor ve şarj etmiyorum, sanırım kısa devre gibi birşey oluyor.

Servise nasıl anlatacağız bunu? Şarj aletini de götürsem adamlar arabaya mı gidip deneyecek nasıl olacak bu iş.

• MySun kullanıcısına yanıt
    kendi şarj aletiyle oluyormu peki
  • Bugün telefonumu şarj soketindeki arıza yüzünden Profilo AVM'de ki servise götürdüm 30dk'da şarj soketini yenileyip verdiler.Servis bakımından iyi çalışıyorlar.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    İzmir telpa servisi

• gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    İstanbul'a pazartesi yollasan cuma döner zaten
  • ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

ihtimal dahi vermiyorum ama şarj soketinin mobil veri kapalı olduğu halde veri yemesi ile alakası var mıdır?
  • işin en garip yanı şikayet kısmında 'INTERNET KAPALI OLDUGU HALDE INTERNET GIDIYOR' yazıyor

arıza bilgisinde 'Cihaz açıkken şarj olmuyor' yazıyor güler misin ağlar mısın?
    tekederelit T kullanıcısına yanıt
    Ellerinde parçamı yokmuş ? İStanbul arkadaşın dediği gibi ozaman daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. @gncsrc35

Artık ne versen sub u değiştiriyorlar ... Bende çok farklı bir sebepten varedim aynı neden aynı parça değşti... @tekederelit
  • o değilde işe yarayada göresin oskur hocam ne gülerim ama bundan ne sıkıntı olursa olsun soket değişir iş biter...
    Hocam altı kısımda çıtası çıktı dün bunu sorun ederler mi ? Birde ekranda çizikler mevcut ekran sararmasina kullanıcı hatası demesinler

o plastik kısım ı da ücretsiz yapıyorlar. Çok derin çizikler değilse sıkıntı yok tüm sorunların toptan ekran değişimiyle giderilecek :)
    Hocam derinden kastiniz ne ? Ben anahtar ile aynı cepte unuttum alt ekrana yetişmemiş ama tırnakla hissedilen yüzeysel çizik birde açıklama olarak ne yazmaliyim .

Ekranda sararma var kenar plastiği kendiliğinden cıktı yazın başka sorununuz varsada ekleyin...
    Normalde okadar derin çizilmemesi lazım yollayıp şansınızı deneyeceksiniz yapacak birşey yok. zaten ücret cıkarsa siz ödemeden yapmıyorlar isterseniz geri isteye biliyorsunuz ücret ödemeyip
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Türkcell de GM de buluyor :) Türktelekom da mesela en başından beri yoktu oda telefon desteklemiyor diyor:) YA sen hiç gördünmü suçu kabul edeni...
  • Arkadaslar internetten usb type-c to usb otg kablosu aldim fakat telefon algilamiyor, root mu gerekiyor diye dusundum fakat root gerekli degil diye okumustum birkac yerde. Arkadasin lg g5inde denedim direkt algiladi. Acaba yapmam gereken ayar falan mi var ?

• Hocam benim gm5 plusun ekrannin yanlarinda siyah bantlar varya o ekranin sol alt kismindaki kismi biraz ezilmiş. Bi ucu gozukuyor boyle. Sorun olusturmu ve garantiye versem ne yapar ?
    Birde telefonda cizik dahi yok tertemiz hiç dusurmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 1 Nisan 2017; 14:45:21 >
  • Youtube da bir video izlerken ayni anda baska bir islem yapmak mumkun mu?

Ornegin youtubeda bir video izliyorum, ayni anda twitterda twit okumak istiyorum.

Tesekkurler.
  • terane94 T kullanıcısına yanıt
    Ekrani bolerek ikinci ekrani acmayi dendiniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ES File Explorer ile Bilgisayar Telefon Kablosuz Veri Aktarımı RESİMLİ ANLATIM [%100 Sorunsuz - Güncel 2017]

https://forum.donanimhaber.com/es-file-explorer-ile-bilgisayar-telefon-kablosuz-veri-aktarimi-resimli-anlatim-100-sorunsuz--125223662

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• 
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.