Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar geciktirecek ne varmış ya. Bir voLTE için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hermzeus kullanıcısına yanıt
    bana volte ayarıda gelmedımı 7.0da kullanıyordum guncelledım 7.1.1 den marta ama gelmemıs
  • Volte var hocam

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    hocam bır bendemı yok yav bune ek ayar yapmadınız dını operatör nedir
  • Vodafone hocam. Ek ayar falan yapmadım ama cihazı sifirladim

cihazı sıfırlamadan önce varmıydı mart guncellemesınde dıkkat ettınızmı birde telefon uygulamanızı apk falan ındırıp yenıledınızmı eskmı ss de atarmısınz
  • asrin43 A kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda da sağ üst köşede çubuk gibi yaklasik 5cm sarı ekran oldu. Her geçen gün daha çok belli ediyor kendini. Garantiden ekranı değiştiriyorlar mı bilginiz var mı ?

• Simitci01 kullanıcısına yanıt
    evet
  • Mart güncellemesi yaptıktan sonra göremedim ama oskurr arkadaş var dediği için bende neden yok deyip sıfırlama yaptım. herşey şu anda kendi default apklari.

SS atayım nasipse

benımde suan atasım geldı de gec oldu ugrmak ıstemıyorum gece gece saat 10 olsa heme natardım vallaha
  • ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

gaza geldım basdım fabrıka ayarını topu topu 15 ugulamam vardı zaten hadi Bismillah :D
  • dürtüyor işte böyle hadi hayırlı olsun. Birde bu Google klavye Türkçe de güzel olsa tadından yenmezdi.

fabrıka ayarı bıttı ama gelmedı uygulamaları guncelle ve ındıre basdım sabaha kadar ınsın artık vallahı anlamadım nıye boyle oldu ki fabrıka yarı atmadan da gelen var gm ne yapıyor anlamadım
  • Tuhaf hocam, dediğim gibi Vodafone hattım var, 4G seçili ve wi-fi açık ve SS deki gibi durum bende.

• Bende de gelmedi volte falan yazık yani gm günden güne saçmalıyor. Herhalde elindeki yerli pazarı kaybetmeyecek sanıyor. Rezalet!

Google camera eski versiyon

Telefon uygulaması eski versiyon

Volte kiminde var kiminde yok

Ben bu başlıkta uzunca zaman bu telefonu savundum ama artık kesinlikle savunmam. Burada gelip körü körüne bu mesaja itiraz edenle de sonuna kadar tartışırız.

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    Voltenin olup olmaması sizin ayarlarınızla yada şebekenizle alakalı bunun gm ile bir alakası yok. telefonda özellik mevcut enbaşından beri.

Kamera yada telefon uygulaması nın eski ile yenisi arasında ne fark var merak ettim. özellikle bu bize verilmeyen kameranın ne özelliği var?
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Buna tam da senin böyle bir cevap vereceğinden adım gibi emindim.

Az önce Vodafone'u aradım. Hiç bir eksik yok her şey tam ayar vb..

Mesele telefon veya kamera uygulaması yeni eski meselesi değil bu telefon android one projesi diye tanıtıldı ise güncel versiyonu olacak. Tek bilen sensin bu konuları sanki yahu bir bilmişlik bir körü körüne savunma halleri.

• Merhabalar, "app backup & restore" adlı uygulamayı marketten indirip uygulamaları apk olarak yedekler, isterseniz sd kart isterseniz pc nize kaydedebilirsiniz.

• Aynen mesele kesinlikle uygulamaların özellikleri değil güncel olmasi. Bu telefonun satışı yapılırken guncelligi üzerinden vurgular yapılıyordu. Açıkçası bahsettiğiniz uygulamaların özellikleri veya tasarımı beni ilgilendiren kısım değil ancak güncel olması iyi veya kötü bu telefonun hakkidir. Bundan seviye olarak düşük bir telefon güncellemeleri eksiksiz alıyorsa bu telefonda almali. Konu bu kadar net. Daha fazla kasmaya gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.