Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi şahsi gm5+ ımı sattığım halde burda yazmamın sebebi bu zaten, forumda 3-4 kişi haricinde herkez bir sorundan bahsediyor, ama o kim oldugu belli olmayan 3-4 kişi bir çok insana cihaz aldırıyor. Sonra o cihaz alanlar gelip burda veryansın ediyor..
    Bende sırf bu yüzden aylardır elinizden geldiği kadar almayın başka cihazlara yönelin diyorum, ne kadar kişiye aldırtmazsam o kadar iyi.. İmkanım olduğu anda dükkanda kullandıgım gm5+'ı da elden cıkartırım sorun olmamasına rağmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Kendi şahsi gm5+ ımı sattığım halde burda yazmamın sebebi bu zaten, forumda 3-4 kişi haricinde herkez bir sorundan bahsediyor, ama o kim oldugu belli olmayan 3-4 kişi bir çok insana cihaz aldırıyor. Sonra o cihaz alanlar gelip burda veryansın ediyor..
    Bende sırf bu yüzden aylardır elinizden geldiği kadar almayın başka cihazlara yönelin diyorum, ne kadar kişiye aldırtmazsam o kadar iyi.. İmkanım olduğu anda dükkanda kullandıgım gm5+'ı da elden cıkartırım sorun olmamasına rağmen..

Hocam bir de bunlar, gerçekten yaşadığım sorunları anlatınca cihazı gömüyorsun diyorlar. Ben yaşadığım problemleri yazdım genel olarak, bunları kafamdan sallamıyorum ki öyle olması imkansız zaten, forumda yazılanlara ve etrafta bu cihazı kullananlara bakınca telefonu kullananların yaşadığı problemler genelde aynı. Bunlar bir çok kişide varsa kronik bir problemdir diyorum yok arkadaş sende problem var bizim cihazlarımız süper, herhangi bir problem yok diyorlar. Tamam zaten herkeste aynı problemler olacak diye bir şey yok ancak kullanıcıların bir çoğunda aynı problemlerden bahsediliyorsa ortada bir kronik problemden bahsedebiliriz diye düşünüyorum. Anlamak istemiyorlar, ya da işlerine gelmiyor..Dediğin gibi 4-5 kişi devamlı övüyor cihazı, hayır GM çalışanı iseniz ve bu işten kazanç sağlıyorsanız bu cihazı alıp sorun yaşayanların vebali boynunuza ona göre..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

quote:

Hocam bir de bunlar, gerçekten yaşadığım sorunları anlatınca cihazı gömüyorsun diyorlar. Ben yaşadığım problemleri yazdım genel olarak, bunları kafamdan sallamıyorum ki öyle olması imkansız zaten, forumda yazılanlara ve etrafta bu cihazı kullananlara bakınca telefonu kullananların yaşadığı problemler genelde aynı. Bunlar bir çok kişide varsa kronik bir problemdir diyorum yok arkadaş sende problem var bizim cihazlarımız süper, herhangi bir problem yok diyorlar. Tamam zaten herkeste aynı problemler olacak diye bir şey yok ancak kullanıcıların bir çoğunda aynı problemlerden bahsediliyorsa ortada bir kronik problemden bahsedebiliriz diye düşünüyorum. Anlamak istemiyorlar, ya da işlerine gelmiyor..Dediğin gibi 4-5 kişi devamlı övüyor cihazı, hayır GM çalışanı iseniz ve bu işten kazanç sağlıyorsanız bu cihazı alıp sorun yaşayanların vebali boynunuza ona göre..

Bence dokunmatik kronik sorun hocam telefon iyi olabilir ama dokunmatik sıkıntılı screen touch ile test yaptım kendi kendine çiziyor :)

• Birde telefonun tam güncel hali serisini bilen varsa lutfen cevap yazın
  • Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Fazla söze gerek yok, cihazından memnun olana canı gönülden güle güle kullan derim.
    Ama elindeki cihaz iyi diye burda sorundan bahseden herkesi ötekileştirip, telefonu aklamaya çalışan kişiler iyi niyetli değil, aynı sorundan her sayfada onlarca kez bahsediliyor, hatta uykuya girmeme sorununu servis bile kabul etmişken hala bu sorundan bahsedene olur olmadık cevap verenler samimi değildir bence..
  • BACKROCK34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanki birşeyler bende düzeldi gibi. Sabah yazmıştık hani dokunmatik ile alakalı, klavyede denemeler yaptım oldu gibi ama belki sizde durum farklı olabilir isterseniz sizde bir test edin.

AYARLAR - ERİSİLEBİLİRLİK - DOKUNMA VE BASILI TUTMA SÜRESİ- UZUN seçip bir deneyin.

Plasebo etkisi de olabilir tabii

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim durum ayni bendeki problem telefonun paneliyle alakali sanirim cuma gunu goturup birakicam servise bisey yok derlersede direk hakem heyeti zaten telpadaki artist personelde isine gelmiyosa hakem heyetine gidersin diye bana yol gostermisti saolsun

• quote:

Selam, benim açtığım sorunlar konu başlığında aylar öncede bu problemlerden defalarca bahsedilen yorumları görebilirsiniz..
    Benim cihazımdada vardı ses sorunu, benimde eşim aynı şeyi diyordu bana, dediklerinden bişey anlamıyorum cümlelerin yarısı gelmiyor cümle tamamlayacağım diye uğraşıyorum telefonunmu çekmiyor diyordu.

Kalıcı bir çözüm bulamadık, servise giden bir kaç arkadaşın mikrofonu değişmişti.
    Artı bir de şöyle bir durum var, cihaz 4g de aşırı şebeke dalgalanması yapıyor bazı cihazlarda, şebeke tamamen gidip geliyor anlık olarak. İsterseniz 3g ye alıp deneyin birde..

@SultanSehir ilk değişim yaptırdığım cihazı bildirim ışığının ekrana sızmasından yaptırmıştım, uzun kavgalar sonrası

@Emirhan Terzi kardeşim birde şu linkteki uygulamayı denermisin, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andqlimax.pushfixer.noroot&hl=tr
    bir de güç tasarrufu için bir şey kullanıyormusun, clean master, accu battery vs.. bunlarda uykuda wifi kapatır, yada cihazın kendi güç tasarrufu modununda da wifi uyku halinde kapalıda mı?
    birde wifi ayarlarında daima açık seçili demi?

Hemen deniyorum

• zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam. 3 kere gönderdim öyle değişti dokunmatik. Bu sefer ben de sert yapıp,değişime zorlayacağım anlaşılan.

• İlk 2 seferde değiştirmeyip, aynı cihazı aynı sorundan 3. defa gönderdiğinizde değiştirmeleri, servisin müşteriye bakış açısını belli ediyor zaten..
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    wifi ayarlarınıda kontrol edin..
  • BACKROCK34 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı bakalım. Bizim buradaki Denizlideki teknik servis Allah'tan kibar insanlardan oluşma. Bir sorundan dolayı gitmiştim yanlarına, telefonunuz 1 ay dolmadan gönderelim yenisi ile degissin demişlerdi ama gittiği yerden yazılımsal sıkıntı olduğu için aynı cihazim geldi. Bende zaten pek değişme taraftarı değildim.

• beyler kulaklıkla konuşurkan karşı tarafa sesim neredeyse hiç gitmiyor çok az gidiyor kulaklıkta mı bir problem var? kulaklığın mikrofonu tam nerede?

@oskurrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expertiest -- 28 Aralık 2016; 19:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Hocam sanki birşeyler bende düzeldi gibi. Sabah yazmıştık hani dokunmatik ile alakalı, klavyede denemeler yaptım oldu gibi ama belki sizde durum farklı olabilir isterseniz sizde bir test edin.

AYARLAR - ERİSİLEBİLİRLİK - DOKUNMA VE BASILI TUTMA SÜRESİ- UZUN seçip bir deneyin.

Plasebo etkisi de olabilir tabii

Hocam bunca ay nerdesin yahu. Telefonun tadini simdi aldim. Tek elle klavye kullanmak ne guzelmis. Bende kisa daymis. Orta yaptim. Oymus... Dokunmatik canavar...

• ustumegelme U kullanıcısına yanıt
    İkinci nesil, bir ay önce taşındım burada hat iyi çekmiyor bir gm 5 plus bulsam karsilastiracagim

• tauncer T kullanıcısına yanıt
    Daha telefonu alalı 1 ay olmadı hocam işe yaramasina sevindim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler az önce cihazı aldım. VR gözlük için uygulama yükledim fakat uygulamaya girdiğimde playstore'deki "Google VR Hizmetleri"'ne yönlendirdi. Orada da "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil." diyor ne yapmak lazım?
  • Launcher yuklemeden google toolbar nasil kalkiyor ?bilen alinti yapip cevaplarsa cok memnun olurum ...
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.