Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
46.411
Cevap
281
Favori
1.611.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    3859 Mesaj

Hocam sanki ekran gece filtresi açık gibi bir görüntü olmuş. Böyle bir uygulama yüklü değil dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    piramit17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Ekteki fotodaki renk değişimi mi?

Sol taraftaki pembemsi, sarımsı duran benim telefon. Hele ki ana ekrandaki Kapadokya duvar kağıdındaki balona bakınca felaket durum. Onu çekmeyi unutmuşum.

|
    |
    ASUS 23" VX238H (Monitör) ZALMAN Z3 PLUS (Kasa) OCZ FATAL1TY SERİSİ 80PLUS 550W MODÜLER (Psu) MSI B85 G43 S1150 (Anakart) İNTEL İ3 4130 3.4 Ghz S1150 (Cpu) GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1866MHZ CL9 1.5V (Ram) Asus R9 270X DirectCU II TOP 2GB GDDR5 256Bit (Vga) SAMSUNG 3.5" 500 Gb Sata 2 (Hdd) 2.5" SEAGATE 500GB Expansion SATA 3 (Hdd) ASUS SATA DWD WRİTER (DWD) Logitech Z 5300 280 Watt Rms
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Hocam sanki ekran gece filtresi açık gibi bir görüntü olmuş. Böyle bir uygulama yüklü değil dimi?

İki telefonda fabrika ayarlarına sıfırladım. Parlaklığı manüel yapıp, ikisindede full parlaklık yapıp öyle çektim resmi. Zaten şu anda tlfnu kullanırken bile alenen belli renk problemi. Tlfnu sarılık olmuş gibi, her şey sarı pembe görünüyor, 8 günlük tlfnda ekran böyle. Değişsem bile ondada bu problemin olmayacağının garantisi yok. Onun için iade etmek istiyorum.

ASUS 23" VX238H (Monitör) ZALMAN Z3 PLUS (Kasa) OCZ FATAL1TY SERİSİ 80PLUS 550W MODÜLER (Psu) MSI B85 G43 S1150 (Anakart) İNTEL İ3 4130 3.4 Ghz S1150 (Cpu) GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1866MHZ CL9 1.5V (Ram) Asus R9 270X DirectCU II TOP 2GB GDDR5 256Bit (Vga) SAMSUNG 3.5" 500 Gb Sata 2 (Hdd) 2.5" SEAGATE 500GB Expansion SATA 3 (Hdd) ASUS SATA DWD WRİTER (DWD) Logitech Z 5300 280 Watt Rms
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Cuma günü akşam üzeri telefonum kargo ile geldi. Ben de şimdilik GM5 PLUS sahibi oldum.
    Birikmiş THY Miles&Smiles puanlarım vardı bu sene bilet vs değil mağazada harcayayım deyip'' http://tr.shopandmiles.com/general-mobile-gm5-plus-cep-telefonu-siyah ,, telefonu 60.601 puan 909 TL karşılığı puanlarım yanmasın diye para ödemeden aldım. Şık ve kullanışlı duruyor, pek sade bir arayüzü var bakalım kullanabilecekmiyim deneme safhasındayım.
    İyi akşamlar.
    |
    |

Aynısını işe yararsa Instagram içinde yapabilirsiniz. Ama bende bu ayarlar olmadığı halde bildirim geliyor normal olarak onuda belirteyim belki sizde farklı Bir durum vardır diye yazdım

Tamam hocam eyvallah

|
    |

SAMSUNG™| Teknisyen
  • Yarbay
    3859 Mesaj

Kardeşinizin telefonunda sıkıntı yok ama, maalesef nasip işi gibi bu işler. Bence güzel telefon ve garanti süresi boyunca iyi bir garanti servisi veriyorlar Bir şans daha verip değişim cihazını talep edin

|
    |
  • Binbaşı
    1063 Mesaj
    Arkadaşlar anneme hediye olarak bu cihazı alıcam, nerden almamı tavsiye edersiniz. Garanti vs durumlarını düşünerek vatandan almak mantıklımı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    Andorid 7den sonra yeni bir ahize sorunum var.

Bir numarayı aradığımda ses en yüksekte ama teli kulağıma götürünce ses otomatik kesiliyor. Sesi her aramada elle yükseltmek zorunda kalıyorum. Bir çözümü yok mu aynı sorunu yaşayan varmı?

imei değişmedi eski cihazın imeisini yeni cihazda kullandık diyorlar. Kafamı karıştıranda bu
    |
    |
    Technomaniac Gm 4G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hassasiyeti kötüydü özellikle ısınınca basmatiğe doğru kayıyordu
    |
    |
    Adolf Mogolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Snapchatteki odaklama sorununa çözüm bulabildin mi hocam insani deli eden bi sorun

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Emirhan Terzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihmehmetöz

Snapchatteki odaklama sorununa çözüm bulabildin mi hocam insani deli eden bi sorun

Bende sorun yok şuanlık. Normal odaklıyor :/ Benim tek sorunum arada bildirim gelmemesi
    |
    |

SAMSUNG™| Teknisyen
  • Yarbay
    2884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Bildirim gelmeme sorununu bir türlü çözemedim. Hard reset attım gene çözemedim kafayı yicem yahu.

WhatsApp, Instagram bildirimleri gün içinde bazen tuş kilidini açmadan gelmiyor.

Şu sorunu çözebildigim gün namaza başlicam

Devre dışı uygulamalar şunlar:

Devre dışı bıraktığim bildirimler şunlar:

Yüklü uygulamalar:

Facebook
    WhatsApp
    Snapchat
    Instagram
    Powerramp
    Cameramx

Güncel

SAMSUNG™| Teknisyen

• Yarbay
    8794 Mesaj

Şebeke verisi kapalı ise bir süre sonra Wi-Fi uykuya girer ve internet bağlantısı tamamen kesilir.

Ayarlar > Kablosuz > Sağ üstteki dişli > Uykudayken kablosuzu açık tut > Hiçbir zaman seçeneğini işaretle. Bu şekilde daha fazla enerji harcar, onu da belirteyim. İnternet paketiniz varsa onu da açık tutabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 26 Aralık 2016; 12:6:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    3859 Mesaj

Bu sorunu sadece wi-fi bagli iken mi yapıyor?

|
    |
  • Yarbay
    2478 Mesaj

kamera berbat değil aslında hocam, kullanılan yazılım berbat, google yeni sürümü vermiyor bizim cihazlara.. yada kamera lensi teknolojisi eski olduğu içinde google yeni yazılımın desteğini vermiyor olabilir.. ama dediğiniz doğru, ışıksız ortamda kamera çok ama çok kötü..
    |
    |
    Adolf Mogolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ister para iadesi ister değişim ikisine de hakkınız var, değişimde ellerinde mevcut ise istediğiniz rengi alabilirsiniz, bende siyah verip gold almıştım.
    Sadece para iade talebinde sorun çıkartıyorlar. telpa kanunu hiçe sayıp THH ye başvurmanız gerekiyor diyor..
    |
    |

Orijinalden alıntı: zaramnahya

ister para iadesi ister değişim ikisine de hakkınız var, değişimde ellerinde mevcut ise istediğiniz rengi alabilirsiniz, bende siyah verip gold almıştım.
    Sadece para iade talebinde sorun çıkartıyorlar. telpa kanunu hiçe sayıp THH ye başvurmanız gerekiyor diyor..

Anladım hocam, bi gidip iade deneyeyim, olursa olur olmazsa değişim yaparım.

|
    |
  • Yarbay
    8794 Mesaj
    GM müşteri hizmetlerine 7.1 ne oldu dedim, kesin tarihin belli olmadığını ve Ocak ayında yayınlanacağını söylediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.