Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16541655165616571658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayarlar google hesabını açınca geri gelir ama imeinin aynı olması saçma
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    abi saolasın ben direk silmiştim ayarlarda nerden bulabilirim orayı sizce. yardımcı olabilirmisiniz.

tekrar bir denedim dediğin gibi oldu saolasın yaptım şuan bu çok iyi geldi bana... karanlıkta çok gözümü alıyordu alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem650 -- 24 Aralık 2016; 15:2:28 >
  • ergunx kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlış okumuşum orayı .Evet imei kısmı da kafa karıştırıcı ama sanıyorum bu swap teller imeisiz .Direk yeni tele eski imeiyi tanımlamışlardır yazılımda .

Telin arkasında yapıştırılmış imei yazan kısmı nasıl yaparlar bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linkte anlatımı vardı, hani yukarıdan kayan kısım varya orada saat wi-fi pil ikonlarinin olduğu yerde çark simgesi var. Ona uzunca basınca ayarlarda yeni Bir kısım açılıyor o aktif olunca bu night mode ikonu oraya geliyor.

Güle güle kullan, programı kaldırabilirsin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 24 Aralık 2016; 15:08:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ays Ays Beybi kullanıcısına yanıt
    telpaya mail attım artık bi açıklama yaparlar herhalde eğer anakartı tekrar kullanıp değişim yaptık diyorlarsa bildiğin dolandırıcılık bu
  • Derken, biraz açar mısınız? Çözümü nedir? Hani böyle bir sorun diğer markaların cihazlarında yok diye biliyorum, bizim cihazın masaya konulduğunda dokunmatik hassasiyeti ile elimizde kullanırken ki dokunmatik hassasiyeti ile arasındaki inanılmaz fark nedendir ben anlamıyorum.
  • berat256 B kullanıcısına yanıt
    Hocam dokunmatik yere de koysaniz elinize de alsanız aynı çalışması lazım. Hadi elimize aldık düzeldi diyelim benden silikon kılıf var elim hiç Bir şekilde metal kasaya temas etmediği halde düzgün çalışıyor. İlk telefonu aldığımda sanki bana da biraz algılama sorunu var gibi gelmişti. Ama şu anda gayet normal çalışıyor. Ekran üstünde hiç Bir koruyucu film yada cam kullanmıyorum. Belkide ben artık alismisimdir kullanıma sizde sıkıntı varsa garantisi var ise mutlaka gönderin. Çok hızlı bir teknik servisleri var

• şuandaki sürümünüz evet
  • 54.0.2840.85
  • berat256 B kullanıcısına yanıt
    Sebebi statik elektrik daha önce forumda görmüştüm detaylarını bulunca paylaşırım araştırıyorum
  • Beyler telefonu nereden alınmasını önerirsiniz,bütün siteler de fiyatlar yakın birbirine
  • My34 M kullanıcısına yanıt
    BKM Express, kredi kartı kampanyası, hediye çeki kampanyalarını da hesaplayarak akakace.com dan araştırabilirsin.

• Bu cihazın sar değeri kaç
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Valla çok büyük olmasa da olur farketmez herhalde

• dün 9 mb tı galiba yanlış hatırlamıyorsam sistem update di geldi şaşırdım her ayın 5 de gelmezmiydi bu ne olduda geldi bilginiz varmı bende hemen yükledim tabi..
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yaptım ben değişen birşey olmadı sorun devam ediyor hâlâ..

• Root yapıp adfree ya da adaway çalışan var mı 7.1den root yaptım ama hala reklamlar cikiyor
  • ben 55 i kullanıyorum herhangi birsıkıntı yok... @rapperman93

1,68 @lordham1995

telefonla arası nasıl bilmiyorum ama daha aradıgını kolay bulebileceği alışıla gelmiş kısayollar vs olan telefonlara bakın istersenizsaf android teknoloji ile arası çok iyi olmaya lar için zorgele bilir @9Tales

aralık ayı ek güncelleme bu ay 2 tane geldi @cem650
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar

size bir sorum olucak ;

gm 5 plus güncelleden sonra daha sık açılıp kapanmaya başladı böyle telefon kasıyor sonra kapanıp açılıyor.

Yaşayan varmı ? Çözümü nedir ?
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.Bu arada ilk çıkan ürünler problemli deniliyor bunun doğruluk payı varmı,ilk ürün mü ikinci ürünü anlama şansımız var mı

• 
Sayfa: önceki 16541655165616571658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.