Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 5 ay kadar önce GM 5 Plus aldım. Ekranın sağ üst kısmında hafif bir sararma oldu. Nedenini bilmiyorum. Servise göndersem ücret isterler belki de aylarca telefonsuz kalırım diye göndermiyorum.
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Cihazın uykuya geçme probleminin olması bir tarafa, bu shutapp programını benim rootlu telefonda denedim kesinlikle uykuya geçmesine engel oluyor. Bekleme modunda şarjın azalmasına neden olan wakelock görünüyor.

Shutapp programı da Ayrıyetten büyük bir ironi ile şarj problemini çözmesi gerekirken büyük bir sarj problemine yol açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 5 Aralık 2016; 12:50:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shutapp programı kaldırıldıktan sonra şarjımın aşırı azalması çabuk bitmesi sorunum kalmadı.

Bu konuda herkese tavsiye bu alanda en iyisi Grenıfy uygulaması.

• Ücretsiz değiştiriyorlar hocam geçmiş mesajlarda olayı yaşayan tüm arkadaşlarda değiştirdiler max 1 haftada elinizde telefon.
  • Peki değişim için kac aylık olmalı? Ve kaç günde değişiyor anında degistiriyorlar mi ?

• usmcsas kullanıcısına yanıt
    az veya çok uygulamaolması durumu değiştirmiyor ki 1 uygulamaolur o uygulamabu işe sebep olabilir... Kİ ben örneğini verdim önceden shutapp daböyle bir sorun yoktu fakat aldıgı güncellemeler sonrasında bunayol açmaya başladı diğer telefondan kaldırdımsıkıntı kalmadı... Bunun en kolay tespitedilmesi ise telefona format atarsını hiçbir uygulama kurmadan 1 -2 gün kullanırsınız telefonda aynı sorun devamediyorsa uygulama kaynaklı değildir diyebiliriz... Denemeden hemen göz ardı etmeyin ... @usmcsas
  • srd7853 S kullanıcısına yanıt
    Anlattımdurumu örnek de verdimama bazıları muhalefet olmayı ve sattıkları telefonu kötülemeyi bırakamadıkları için hala herşeye bilip bilmeden muhalefet olmayı sürdürmekteler... VAtandaşa göre hersorun kronik :) bahsettiğimgibi uygulamalar bu soruna neden olabiliyor ki sizin telefonda da kapatıp acmayapmadan daha sonra uykuya geçmiş telefon grafikte net şekildegörünüyor...

Uygulama ileişletim sistemi arasındaki tamamlanamayan birişlembu soruna neden olabiliyor. Kapatıp actıgınızda o uygulamada tamamen kapandıgı için telefon tekrar uykuya geçiyor kapayıp açmanın esprisi bu aslında fakat tabi biraz bilgi birazda iyi niyet lazımvatandaşa göre herşey kronik :)
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Peki bu uyanık kalma sorununun sorumlusu Google o zaman android 5.0 dan beri bir türlü bu sorunu bitiremedi.
  • Bugün de böyle şarj oldu l.

• usmcsas kullanıcısına yanıt
    telefon sana geldiği şekilde uykuya geçmiyorsa google diye bilirsin... LAkin kurdugun uygulamalardan kaynaklı isebu nasıl google oluyor... ben hiç bir telefonumda bunu yaşamadım 5de de 6da da 7 de de... SHutapp mesela başta böyle bir sıkıntı cıkarmıyordu uygulama aldıgı güncelleme yüzünden bunu yapmaya başladı bende kaldırdım düzeldi.
  • Hah en sonunda üst satırı full doldurabildik...

• Telefonuna güncelleme gelen var mı?
  • O değil de telefonun ekranı kırıldı. An itibariyle Böyle kullanıyorum da.
    Servisi ve piyasasi çok pahalı ekran değişimi.
    Kendim yapmayı planlıyorum.

Uyumlu ekran var mıdır link

Bi tane değişim video su buldum. Bana yeterli gibi geldi.

• hocam merhaba telefonu yeni aldım ve nougat sürümüne geçtim fakat bir sorumun cevabını aramama rağmen bulamadım. whatsapptan birden çok mesaj geldiğinde yalnızca son mesaj gözüküyor. Ben 6 sürümündeki gibi hepsini görebilmek istiyorum bunun bir yolu var mıdır?
  • Daha yeni geldi 7.1.1 degil galiba guncelliyim bakalim

• Şaşırdım banada geldi hep ay ortasında gelirdi

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Değişim alabilmesi için, cihazınızın fabrika hatalı ürün olması (ölü piksel,ekranda dokunmatik sapması,renk tonu farklılığı gibi sebeplerle degişim aldık) ve cihazın bir aylık olmaması gerekli.Çünkü bir aylık olmayan cihazlar; DOA kapsamında değerlendirilip, değişim alıyor.. DOA hakkında bilgiye google' dan bilgiye ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımla.
  • Biraz önce güncelleme geldi...Sarj yeterli diyil dolunca yüklüycem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_keles -- 5 Aralık 2016; 23:3:53 >
  • arkadaşlar güncellemeyi kurduktan sonra bakar mısınız ?
    normal aralık yaması olabilir 7.1.1 daha sonra gelecek olabilir :)
    güncellemeyi kuranlar android sürümünü bir kontrol ederse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 5 Aralık 2016; 22:59:17 >
  • Ben kurdum sürümde bir değişiklik yok,7.1.1 gelmesini bekliyorum bende, 6 Aralık gibi gelicek diye duydum.

• 
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.