Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam bende o civarda düşünüyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    A better editor kullandım hocam. Lg'de ekran görüntüsü alınca direk bu şekilde oynama yapılabiliyordu, ona en yakın bu programı buldum.

• Arkadaşlar bugün farkettim ki telefonumda ölü pixel oluşmuş garantiye göndersem ekran değişimi yaparlar mı şimdiden teşekkür ederim

• Herkese iyi forumlar.

Babam için vestel v3 5570 General Mobile GM 5 veya Lenovo 5K plus almayı düşünüyorum. Siz hangisini önerirsiniz ? Kronik problemleri olan telefonlar mı acaba ?

Aşağıdaki linklerde alırsam garantiden bir problem yaşarmışım, orjinal garantili mi bunlar acaba ?
    http://www.hepsiburada.com/vestel-venus-v3-5570-p-TELCEPVESTV355-AB?magaza=Ekopazar&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiA39_BBRD0w-_rmOrc__8BEiQA-ETxXRoQ82hH9En9WDsyvorV5xu2ThglZta_3QBHXf1aOj4aAm5v8P8HAQ
    http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-dual-sim-p-HBV00000204JJ?magaza=Gsmal&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiA39_BBRD0w-_rmOrc__8BEiQA-ETxXSjWkauSRkAhyGPQ9J68Vk9ussWfa3wIjW5zKYOGG1kaAhmo8P8HAQ
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-k5-plus-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV0000014J3X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinorosso -- 25 Kasım 2016; 14:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: No-FéAR

Benim kendiliginden kapanıp açılma sorunu hala çözülemedi. 3. defa verdim servise bakalım ne olacak.
    quote:

İl/İlçe Konak / İzmir
    Bayi Adı VMY TELEKOMÜNİKASYON SİST.-VEDAT ECE
    Bayi Adresi GSM İSMET KAPTAN MAH. ŞAİR EŞREF BULVARI NO:28/B ÇANKAYA MERKEZ / İZMİR
    Şikayetler Bakım isteği, Diğer aksesuar probemleri, Kendi kendine kapanıyor,
    Şikayet Açıklaması CİHAZ SÜREKLİ KENDİ KENDİNE KAPANIP AÇILIYOR. AÇMA KAPAMA TUŞUNDA SORUN OLABİLİR. GENEL KONTROL YAPILSIN. CİHAZ AYNI SORUNDAN 3. KEZ SERVİSE GELİYOR. YAZILIM ATILMASINA RAĞMEN DÜZELMEDİ SORUN GİDERİLSİN.
    Alınan Parçalar Gövde, Batarya, Batarya Kapağı,
    Cihazın Servis Kayıt Tarihi 17.11.2016 10:33:04
    Cihazın Bulunduğu Servis / Adresi VMY TEKNİK SERVİS /

Cihaz geldi.

Servis Durumu. Teslim Edildi
    Teknisyenin Notu dokunmatık degıstırıldı yazılım test ok
    Değişen Parçalar
    Arıza Bilgisi Tamir Bilgisi Parça Adı Garanti Durumu
    Dokunmatik Tepkisiz Mekaniksel parça değişimi -A02 DOKUNMATİK EKRAN GRAY ;GM 5 PLUS -12B026 Garanti Dahili
    Toplam Ücret 0,0 TL

• serhat4738 S kullanıcısına yanıt
    Telpa'nın normal prosedürü ölü pixelden değişim olmaz şeklinde.. Ama kanunen cihaz değişimi de dahil hakkınız var..
    Biraz üstelerseniz her türlü cihaz yada ekran değişimi alırsınız..
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Babanız sadece telefon olsun diyorsa bence lenovo alın. Özellik olarakta tasarım olarakta iyi artı gm yada vestel gibi fason telefon üretmiyor.
    Amam özellik derseniz en iyisi vestel. (hafıza+büyük ekran)
    lenovo 5" ekran 16rom/2ram sd616 yeterli. 5" ekranda 2750mah batarya yeterli gelecektir.
    vestel 5,5" ekran 32rom/2ram sd615 lenovo ya gm ye göre sadece hafıza daha iyi.. (5,5" ekranda 2480mah batarya biraz soru işareti)
    gm5 5" ekran 16rom/2ram sd415 özellik olarak vasat. 2500mah batarya gm4 ile paralerl olursa yeterli olur + yazılım avantajı var

buraya fiyatları da eklersek, babanız içinde yazılımın pek önemli olmadığını varsayarsak bence donanım+tasarım+marka olarak lenovo bir adım önde..

sonuç sizin ne istediğiniz daha önemli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 25 Kasım 2016; 19:10:59 >

• Vestel'in telefonları yaramaz. Teknik servisi berbat ötesi.

Lenovo öneririm.
  • Sarjdan çektikten sonra cihazın uyanık kalma sorunu qualcomm ün hızlı şarj özelliği sarjdan çektikten sonra yazılımsal olarak cihazı uyanık tutmasından kaynaklanıyor olabilir.

• vinorosso kullanıcısına yanıt
    tavsiye ederim yakın arkadaşım kullanıyor o fiyata bence iyi resmi garanti diyorsan n11'e bak yine orası da baya iyi.
    http://www.hepsiburada.com/lg-k10-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGK10G-GD
  • Arkadaşlar kablosuz ekran özelliği çalışmıyor lütfen yardım

• Arkadaşlar size sormak istediğim telefon plastik mi sağı solu dökülüyor mu konu çok uzun bakamadım da yorumlara pek kapağın renginin attığını gördüm peki başka olumsuz yönleri nelerdir ayrıca giderilen sorunlardan da biraz bahsedebilirseniz çok iyi olur, şimdiden teşekkürler

• %40 da şarja takmak %50 de takmak vs bunlar zarar vermez demi? gm destek telefon kapanana kadar şarja takmayın diyor
  • erkan4577 E kullanıcısına yanıt
    Android 7.0 ile miracast yani ekran yansıtma özelliğini kaldırdı google telefondan.

Video veya resim paylaşmak için tv'ye göre İMediaShare veya AllConnect programlarından biri kullanılabiliyor ama ekran paylaşmak için chromecast veya nexus player satın almak gerekiyormuş.

IMediaShare (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bianor.amspersonal&hl=tr)
    AllConnect (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuxera.streambels&hl=tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 26 Kasım 2016; 20:10:59 >
  • hiçbir zarar vermez . Tamtersine Li-po pillerde her şarjın tambitişi batarya ömründen yer
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    Telefonun iç kasasında metal var, otomobilin şasisi gibi düşün. Arka kapak plastik. Sağında solunda renk atma varmı bilmiyorum, benim cihaz sürekli kılıfta olduğu için renk atma yok. Fakat ekran ile kasa arasında fitil gibi bir malzeme var ve kolay atıyor.
    @castraelectro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 25 Kasım 2016; 22:49:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsic

Android 7.0 ile miracast yani ekran yansıtma özelliğini kaldırdı google telefondan.

Video veya resim paylaşmak için tv'ye göre İMediaShare veya AllConnect programlarından biri kullanılabiliyor ama ekran paylaşmak için chromecast veya nexus player satın almak gerekiyormuş.

İMediaShare (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bianor.amspersonal&hl=tr)
    AllConnect (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuxera.streambels&hl=tr)

Bu paralı satılanı apk olarak bulup kullanabilir miyiz?
  • Arkadaslar 15 dk yarım saat telefonda oyun oynadım isindi biraz bu sorun değil ama elimi telefona yaklaştığınca elim uyusuyo sanirim. Sar degerinden demisti birisi kanser olmayalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Arvelo-

Arkadaslar 15 dk yarım saat telefonda oyun oynadım isindi biraz bu sorun değil ama elimi telefona yaklaştığınca elim uyusuyo sanirim. Sar degerinden demisti birisi kanser olmayalım?

1 ayda 2 ayda kanser edebilecek cihazlar değil bunlar ona kalırsa senelerdir telefon kullanan kişiler olarak hepimizin kanser olması lazım şuan. Konuyla alakalı bi doktora görünmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreaktheCode

quote:

Orijinalden alıntı: -Arvelo-

Arkadaslar 15 dk yarım saat telefonda oyun oynadım isindi biraz bu sorun değil ama elimi telefona yaklaştığınca elim uyusuyo sanirim. Sar degerinden demisti birisi kanser olmayalım?

1 ayda 2 ayda kanser edebilecek cihazlar değil bunlar ona kalırsa senelerdir telefon kullanan kişiler olarak hepimizin kanser olması lazım şuan. Konuyla alakalı bi doktora görünmenizi tavsiye ederim.

Hocam ben face grubunda gormustum telefonu almamıştım daha adam sar hakkında diyodu 1.68 w yüksek ve islemci isininca eliniz uyusursa sıkıntı var diye. Elim islemci tarafındaydi oyun oynarken uyustu galiba ve aklima geldi hemen. Pek emin olamadım

• 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.