Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    espiri yaptım yahu atarlı abla
  • Iyi gunler..
    Bu telefonlarin cift simkartli modellerinde isinma sorunu varmis dogru mu ? Cift sim kartli modelini kullanip bu sikintiyi yasayan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

Telefonun sarjina nazar değdi. Acayip çabuk bitiyor. Hatta tamamen kapalıyken bile şarjı gidiyodu. 2 3 defa hard reset attım. Biraz düzeldi. Biraz da zaman veriyim bakiyim nolcak.

Teli aldigimdan beri arka kamerada otomatik netleme sorunu vardı. İlk hard reseti atınca baktım düzelmemisti. Sonra 1 2 defa daha atınca düzelmiş :)

Tel acayip tozlandi servise vercem mecbur. Kendi ilimizdeki servise verebiliyorum demi illa istanbula yollamak şart değil. Bataryaya da baktirim. Güzel bi yazılım arsalar olacak gibi de acaba onların yaptığı da hard reset mı?

Hocam bence İstanbul'a gönderin yerel servislerin çoğu öyle görev görüyor direk merkeze gitmesi daha iyi olur *parça değişimi vs için.

Değişim felan istemeyecegim hocam. Sadece temizlik ve yazılım. Temizlik garantiye dahil mi acaba? Değilse de veririm parasını.

Android 7 den sonra bi güncelleme gelmişti bakmadan yukledim. Güvenlik yaması değilmiş gmnin. Acaba 7.1 miydi. Sizde android de 7.0 mi yazıyo? Benim telin düzenini bozan belki de bu güncelleme oldu...

• Her hecen gun daha cok sevmeye basladim bu telefonu dun 128gb sd card aldim taktim gayet guzel tanidi, bu gunde 128gb usb bellek aldim bagladim onu da tanidi 260gb ye yakin bellegim oldu super :)
    Batarya sikintisi bende yok sukur eve dondugumde %30-40 kaliyor en az tabi her sarjdan sonra restart ediyorum sanirim ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambaxx -- 24 Kasım 2016; 22:55:17 >
  • 20 Ağustosta satın aldığım telefonumu satmak istiyorum sizce ne kadar eder hiç bir sorun yoktur
    Kutu içeriği tamdır(garanti belgesi falan)
    2 kablodan birisi hiç açılmamış kulaklıkta 3 kere kullanılmıştır
    Ne kadar eder

• quote:

quote:

quote:

Telefonun sarjina nazar değdi. Acayip çabuk bitiyor. Hatta tamamen kapalıyken bile şarjı gidiyodu. 2 3 defa hard reset attım. Biraz düzeldi. Biraz da zaman veriyim bakiyim nolcak.

Teli aldigimdan beri arka kamerada otomatik netleme sorunu vardı. İlk hard reseti atınca baktım düzelmemisti. Sonra 1 2 defa daha atınca düzelmiş :)

Tel acayip tozlandi servise vercem mecbur. Kendi ilimizdeki servise verebiliyorum demi illa istanbula yollamak şart değil. Bataryaya da baktirim. Güzel bi yazılım arsalar olacak gibi de acaba onların yaptığı da hard reset mı?

Hocam bence İstanbul'a gönderin yerel servislerin çoğu öyle görev görüyor direk merkeze gitmesi daha iyi olur *parça değişimi vs için.

Değişim felan istemeyecegim hocam. Sadece temizlik ve yazılım. Temizlik garantiye dahil mi acaba? Değilse de veririm parasını.

Android 7 den sonra bi güncelleme gelmişti bakmadan yukledim. Güvenlik yaması değilmiş gmnin. Acaba 7.1 miydi. Sizde android de 7.0 mi yazıyo? Benim telin düzenini bozan belki de bu güncelleme oldu...

7.0 hocam benim ki bant sürüm sonu 20.

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    her şarjdan sonra restart etmek gerekmiyor... olay bataryada bitiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Adımlar;

aldığınız ss'lerin üzerine hangi programla işaret koydunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

yeni bir uygulama vs yükledinizmi yani öncekiile şimdi arasında bir farklılık varsaona yogunlasın... ha yoksa aşağıda yazdıklarımı deneyin

1- Kullanmadıgınız google senkronlarını kapatın...
    - (ayarlar -hesaplar -google)
    2- Kullanıcı deneyimleri ilecihazın geliştirilmesine katkı sunmak için verleri gönder tarzında ki seçenekleri pasifduruma getirin..
    -google uygulamalarında var genellikle ( konum - klavye - charome vs gibi)

3- Kullanmadıgınız uygulamaları devredışı bırakın ( Hintçe - korece -japonca klavye , Steroid , keep , hangouts,haberler hava durumu ,colud print vs gibi )
    -Ayarlar -uygulamalar - uygulamayı seçip devredışı bırakın...

4- Ekrana gereksiz aktif widget ler yüklemeyin
    ( hava durumu - Saat vb.)

5- PArlaklıgı ortama göre kendiniz değiştirin gerekmedikçe parlaklıgı yüklsetmeyin

6- ok google sesli komut uygulamasını kullanmıyorsanız kapatın
    ayarlar- google - arama ve now - ses - ok google algılama

7- Konum ve konumgeçmişi - Gerekmiyorsa kapalı tutun...

8- wifi kullanırken mobil veriyi mobil veri kullanırken wifi yi kapatın..

9- Ağ bildirimini kapatın gerektiğinde bunu kendiniz yaparsınız
    - ayarlar - kablosuzsağ -- sağ üst çark - Ağ bildirimi

10- telefonu şarj ettikten sonra şarjdan cıkartın kapatın açın ...

hocam google chorome'de bu ayar nerden kapatılıyor?

2- Kullanıcı deneyimleri ilecihazın geliştirilmesine katkı sunmak için verleri gönder tarzında ki seçenekleri pasifduruma getirin..
    -google uygulamalarında var genellikle ( konum - klavye - charome vs gibi)

• quote:

Halen %12 şarj var bence gayet güzel kaldı ki 1.30 saat Chrome dizi izledim ve 1 saat 15 dakika instagram vs twitter vs daha yok ortada

Aynı uygulamalar bendede var fakat: Grafik kısmında hücresel ağ sinyali sizde neden turuncu? Bende yem yeşil ve full gözüküyor şuan. Telefonu sadece wifide kullandım

• Bizim telefon da çalışan pixel dialer varmı bir iki yukledim çalışmadı nasilmis diye merak ettim

• Xiaomi Mi Band 1s bu telefonda çalışır mı? Discovery de çalışmıyor diyorlardı. Ona göre satın alacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Halen %12 şarj var bence gayet güzel kaldı ki 1.30 saat Chrome dizi izledim ve 1 saat 15 dakika instagram vs twitter vs daha yok ortada

Aynı uygulamalar bendede var fakat: Grafik kısmında hücresel ağ sinyali sizde neden turuncu? Bende yem yeşil ve full gözüküyor şuan. Telefonu sadece wifide kullandım

Hocam galiba o çekim gücü ben ilçedeyim il merkezi kadar güçlü değil galiba da o kafasına göre takılıyor bi ara yeşil idi sonra turuncu oldu vs

• quote:

quote:

quote:

Hocam galiba o çekim gücü ben ilçedeyim il merkezi kadar güçlü değil galiba da o kafasına göre takılıyor bi ara yeşil idi sonra turuncu oldu vs

he tamam o zaman bende bir gariplik mi var dedim herkesin turuncu benim yeşil :D wifi ile 5 buçuk ekran saati alıyorum normal midir sizce?

• Öyle bir genellememümkün değil bende2adetçift sim kartlı telefon var ısınma SORUNU diye bir durumyok aldıgımdan beri ... @krumbatu

7.0 dan sonra sürümgüncellemesi gelmedi gelenler güvenlik güncelleştirmeleri .@reyesssss

ŞEbeke çekim gücü yeşil den kırmızıya doğru kötüleşiyor. Chorome acın sağ üst 3 noktaya basın ayarlardeyin- site ayarlarından arka plan senkronizasyonunu kapatın , Gizlilikten ise Kullanım ve kitlenmeraporlarını kapatın @Emirhan Terzi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Öyle bir genellememümkün değil bende2adetçift sim kartlı telefon var ısınma SORUNU diye bir durumyok aldıgımdan beri ... @krumbatu

7.0 dan sonra sürümgüncellemesi gelmedi gelenler güvenlik güncelleştirmeleri .@reyesssss

ŞEbeke çekim gücü yeşil den kırmızıya doğru kötüleşiyor. Chorome acın sağ üst 3 noktaya basın ayarlardeyin- site ayarlarından arka plan senkronizasyonunu kapatın , Gizlilikten ise Kullanım ve kitlenmeraporlarını kapatın @Emirhan Terzi

Çok teşekkür ediyorum

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Cevap için cok tesekkurler
  • Ekranı tam kaplayan tempered glass tavsiyesi alabilir miyim?
  • 700 civarı +- olabilir..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

he tamam o zaman bende bir gariplik mi var dedim herkesin turuncu benim yeşil :D wifi ile 5 buçuk ekran saati alıyorum normal midir sizce?

Normal hocam sıkıntı yok telefonun da aha şimdi baktım yeşil olmuş.

• 
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.