Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
46.414
Cevap
280
Favori
1.612.330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    1640 Mesaj

Peki öyle olsun. Ama gene de, benim tavsiyem, telefonu dikkati kullanın. Yamulmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jamiryov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Yazıda eksik olan virgül, sorunsuz cihazdan önce mi olacak sonra mı :) Yani; gm5 mi sorunsuz cihaz, yoksa android tarafında sorunsuz cihaz yok anlamında mı :) Çift anlamlı olmuşta cümle, merak ettim..

Daha ne kadar açık olabilir acaba merak ediyorum android tarafında sorunsuz cihaz yok derken bu telefon başka bir tarafın işletim sistemini kullanmıyor!

Yazının neresinden sorunsuz cihaz diye bir ifade kullanılmış?

|
    |

yok hocamnekullanması telefonu sattı adam elimden 5 telefon geçti diyor 1telefon aldı 2kere değiştirdi 3 ... 1 kardeşine bide başkasına aldı oldu sana 5 telefon... kendi ve kardeşininki satıldı başkasının teleonu kendisnin kullandıgını sanıyor düşünüyor nasıl bir durumdabilmiyorum gerçekten insan neden böyle birpsikolojiye bürünüp bu şekilde davranır gerçekten enteresan... @blacksss

ciddiyim hocam cepte yamulmadı diyorya hemcepte yamulduguna en güzel ispat hemde endogru ve zarar vermeden düzeltme şekli... ekran vs zarar görmediyse olur . yamulmabölgesidemuhtemelen aynı yerdir bataryanın bittiği direncin azaldıgı yerden bükülüyor yük binince. diğer yandan kolay bükülsün zor bükülsün ne farkeder ki telefon sonucta elbetteki dikkatli kullanmak lazım.@etkinus

hocamtelefonu satsalarbilediğeronularbukadar kalabalık değil bir yazıyorsun 3 gün cevap veren cıkmıyor vatandaş da stresini burda atıyor şte @Jamiryov
    |
    |
    Bahsedilenler: Jamiryov , etkinus , blacksss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9556 Mesaj

Ön kamera flaş açıkken öyle çekmesinin sebebi ekran koruyucu. Flaşın ışığını dağıtıp fotoğrafı bozuyor.

|
    |
    Reqi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    401 Mesaj
    Telefonu bukulup, yamulanlarla ilgili ;

Telefonun kolay yamulacigi 100 km ileriden belli zaten dikkatli kullanin.

Benim elime aldigimda ilk dedigim sey, bu telefon kolay yamulurdu. Mukavemeti zayif. Belli ediyo kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 29 Ekim 2016; 16:09:13 >
    |
    |
    dünyadaki ilkyamulan telefon busanki gibi konusanlar var... Telefon yamuldu yazın girin bakın hangi telefonlar yamulmuş... HTc sinden sony sinden ıphone unabirçok telefon var yıllardır bu sıkıntı ile karsılasılan ki yinebu onların yanında en azından fiyat olarak daha aşağılarda...

Düşününki 2000 - 3000 tllik telefonlar yamuluyor arkadaş sen 1000 tl lik cihaz alıyorsun dikkat edeceksin.Müthiş süpersonik kalitede düşerse bişey olmaz üstünde zıplarsan bişey olmaz batarya 9999 saat gider üstüne birde ilerde güncellemeilekanatlanıp uçacakmış diye satılmadı bu telefonlar... HEsaplı kendi fiyat segmentinde rakipsiz bir telefon...

YAmuluyorsa özensiz dikkatsiz kullanmışsındır çok net. Belki çizilmesin vs diye dikkat ettin büküleceği aklına gelmedi ama Cebe kodugunuzdanormal bir kuvvetn uygulanmıyor cihaza... Elinizle bükemeyeceğiniz cihaz ortadan dışa kenarlardan içe dogru aynı anda baskıya mağruz kalınca normal olarak yamuluyor...

HA bazıları hırs yapmış telefonu kötülemekiçin kullanmayacakları şey yok. Telefonu satsalarda ellerinde olmasda gelip burayı bulandırmayı seviyorlar. Amaç edinmişler bunu...HAfta sonları ve msai saatleri dışında pek göremessiniz geneldemesai saatleri içerisinde iş güç yogun olmasa gerek ki burada can sıkıntılarını gideriyorlar.

HA deselerki arkadaş bakın telefonu alacaklara uyarı dikkatli kullanın yamulabiliyor eyvallah uyarıdır doğrudur alacak olan bilsin... Amakalkıp yok şarjdayamuldu yok hiçbir şey yapmadımkendi yamuldu yok sıcaktan yamuldu gibi kelimeler saçmalıktan ötedeğil acıcası...
    |
    |

• Çavuş
    54 Mesaj

Korumayı yeni taktım kırılmaz cam flashın üstünü kapatıyor ama korumayı takmadan öncede böyle bir sorun vardı
    |
    |
    Yandex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teyzesine bi tel almis markasi ne ise, iki kurcalamis kullandim diye bahsediyo.

Yuru git artik. Yuru lan
    |
    |
    Cebinizde nasıl yamuldu bilmiyorum ama dikkat edin ben otobüste vs cebimde taşırken bir bacağımı daha bosluyorum ki cep ve ben rahat edeyim üstüne şak diye oturursan illa yamulur ha telefon zaten müsait bu tür yamulmaya 999tl telefon dan çok şey beklemeyin bence

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 29 Ekim 2016; 17:07:16 >

gücellemeden sonra format attınız mı ?
    |
    |
    mg3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gücellemsonrası format atmnıza bu şekilde donma kasma vs durumlarının yaşanmamasını sağlıyor. Evet komple...
    |
    |
    mg3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihaz gün içinde bir kez kapanıp açılıyor son bir haftadır bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

8520 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/m_119784624/tm.htm hemen girişte android 7 ilen gelen yeniliklerdiye maddeleri yazmıstımorda bulabilirsiniz. ...
    |
    |
    REGULARY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH Motorola Atrix Kullanıcıları
  • Yarbay
    2687 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selcukutahya

Merhaba arkadaşlar. Bugün katıldım aramıza. Beni de ekleyin...

Hocam hayırlı olsun burada ki çok yorum olumsuz ama takma kafana sıkıntısız kullanırsın ben yorumları bile bile aldım allaha şükür 23 gün oldu sıkıntımız yok

Cihazı fabrika ayarlarına döndürün / Recovery'dende wipe atabilirsiniz. Eğer devam ediyorsa servise yollayın gitsin uğraşmayın hiç. ROM/ROOT attıysanız da stok rom/recovery'ye döndürüp gönderin.
    |
    |
    shinnig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro
  • Teğmen
    241 Mesaj

Teşekkür ederim. Hallettim.

|
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Bey Azura
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.