Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun saati mi dogru bizim duvardaki saat mi dogru telefondaki saat mi dogru?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leo Messi kullanıcısına yanıt
    duvardaki saat.bu sene kış saati uygulanmayacak telefonunkini değiştir
  • alieserizm kullanıcısına yanıt
    Standart bir adb driver ini kurmanız işinizi görecektir. Turkdevs ve one team gibi sitelerde mevcut aradığınız sürücüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

duvardaki saat.bu sene kış saati uygulanmayacak telefonunkini değiştir

bir saat ileri aldim saolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Windows 8.0 ustu ise surucu imzası hatası alırsınız. Teamviewer var ise kurulumu birlikte yapalım veya netten arayın surucu imzasını devre dısı bırakma diye. Daha sonra adb driver indirip kurun.

• Sürücü yükleme konusunda sıkıntı yaşayanlar :https://youtu.be/ThMBigwfXls

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Windows 8.0 ustu ise surucu imzası hatası alırsınız. Teamviewer var ise kurulumu birlikte yapalım veya netten arayın surucu imzasını devre dısı bırakma diye. Daha sonra adb driver indirip kurun.

Dostum eve gidince haber ederim size yardımcı olursanız çok sevinirim

• sinsic kullanıcısına yanıt
    Bir yerin saatine geçmenize gerek yok bence.

Üstteki 2 seçeneği aktif etmeyin. Yeşil yerine gri olsun.

Alttaki tarih saat satırları aktif olacak.

Böylece tarih ve saati sadece siz değiştirirsiniz; otomatik değişme olmaz.
    Tamamdır haber edersiniz veya uğraşırsınız baktınız olmadı o zaman yazın..
  • Önceden gece %1-2 düşen şarj şimdi %12 falan düşüyo napmam lazım ?
  • Rebel1910 R kullanıcısına yanıt
    yeni bir uygulama vs yükledinizmi yani öncekiile şimdi arasında bir farklılık varsaona yogunlasın... ha yoksa aşağıda yazdıklarımı deneyin

1- Kullanmadıgınız google senkronlarını kapatın...
    - (ayarlar -hesaplar -google)
    2- Kullanıcı deneyimleri ilecihazın geliştirilmesine katkı sunmak için verleri gönder tarzında ki seçenekleri pasifduruma getirin..
    -google uygulamalarında var genellikle ( konum - klavye - charome vs gibi)

3- Kullanmadıgınız uygulamaları devredışı bırakın ( Hintçe - korece -japonca klavye , Steroid , keep , hangouts,haberler hava durumu ,colud print vs gibi )
    -Ayarlar -uygulamalar - uygulamayı seçip devredışı bırakın...

4- Ekrana gereksiz aktif widget ler yüklemeyin
    ( hava durumu - Saat vb.)

5- PArlaklıgı ortama göre kendiniz değiştirin gerekmedikçe parlaklıgı yüklsetmeyin

6- ok google sesli komut uygulamasını kullanmıyorsanız kapatın
    ayarlar- google - arama ve now - ses - ok google algılama

7- Konum ve konumgeçmişi - Gerekmiyorsa kapalı tutun...

8- wifi kullanırken mobil veriyi mobil veri kullanırken wifi yi kapatın..

9- Ağ bildirimini kapatın gerektiğinde bunu kendiniz yaparsınız
    - ayarlar - kablosuzsağ -- sağ üst çark - Ağ bildirimi

10- telefonu şarj ettikten sonra şarjdan cıkartın kapatın açın ...

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    otomatik saat iyidir ya. :)
    yardımın için çok teşekkür ederim arkadaşım. all connect programı işimi gördü. Sağolasın.

• Arkadaslar android 7.0 dan sonra telefon ekranini tvye aktarabilen varmi telefonun kendi yayinla ozelligiyle tvue baglanamiyorum

• i_apocalypse kullanıcısına yanıt
    hocam 50 kere yazdım bir daha uzun uzun anlatamıcam ama google miracast'i iptal edip yerine chromecast getirdi. Video ve resim aktarmak için iMediaShare veya AllConnect programını kullanabilirsin.
    Ekran aktarmak için ise 100 küsür tl verip chromecast aparatı almak gerekiyor sanırım. Başka türlü oluyorsa da henüz bulamadık.
  • paradoks16 kullanıcısına yanıt
    sevindim hallolduğuna.
    Sagol tesekkurler

• Merhaba bir arkadaşa telefon alacağız daha önce iki kişiye tavsiye ile GM 5 plus aldırdım ama bu sefer ki arkadaş daha ucuz bişey istiyor ben GM 4G tavsiye ettim ama şimdide baktım o 700 e geliyor GM 5 plus ta 900 e aşağı yukarı yani arada 200 tl kalıyor sizce 700 e 4G mi almak mantıklı yoksa 200 daha verip GM 5 plus mı arkadaş teknoloji meraklısı değil ikisi de işini görür normalde ama birde uzun vadeli olması durumu önemli tabii.
    GM 5 plus derseniz en ucuz nerede var bildiğiniz, benim bildiğim n11 den 40 tl kuponlar ile 870 e falan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 30 Ekim 2016; 21:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Merhaba bir arkadaşa telefon alacağız daha önce iki kişiye tavsiye ile GM 5 plus aldırdım ama bu sefer ki arkadaş daha ucuz bişey istiyor ben GM 4G tavsiye ettim ama şimdide baktım o 700 e geliyor GM 5 plus ta 900 e aşağı yukarı yani arada 200 tl kalıyor sizce 700 e 4G mi almak mantıklı yoksa 200 daha verip GM 5 plus mı arkadaş teknoloji meraklısı değil ikisi de işini görür normalde ama birde uzun vadeli olması durumu önemli tabii.
    GM 5 plus derseniz en ucuz nerede var bildiğiniz, benim bildiğim n11 den 40 tl kuponlar ile 870 e falan var.

4G'den 5 plus'a geçtim. Kesinlikle 5 plusa zorlasın kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rıza.BN.

Yok abi millet yamyam olmuş anasını satayım. İnternette 9 liraya satılan kılıfa 20 lira, 14.99'a 19.99'a satılan kılıflara 30 lira 40 lira fiyat çekiyorlar.

Ben bu telefonun arka kapağından çok memnunum. Önceki telefonum bundan çok daha pahalıydı ve onu da özel kılıflara sardım sarmaladım sonuç ne oldu? Başkasına sattık çiziksiz sayılabilecek bir telefonu yok pahasına. Ben de orası çizilmesin burası ezilmesin diye önüne temperli cam arkasına kalın bif kılıf taktım. İncecik telefon oldu kütük gibi kalın bir şey. Bu telefonumda öyle yapmayacağım. Çizildi mi? Çizilsin anasını satayım.

Baktım İnternette de bulamadım piyasada da bulamadım istediğim gibi bir kılıf. Her yer dolmuş zaten iPhone kılıfı. Bizim bu telefonun arka kapağındaki özelliği kazanmak için millet 100lits para verip kaliteli kılıflar alıyor. Ben ne yaptım?

Telefonun arkasından çok memnunum. Önü de gorilla kaplama zaten çizilmez. Kendimce bir formül ürettim. Benim kılıf ihtiyacım yoktu. sadece telefonun arkasındaki kameranın lensinin diğer bölgelere oranla biraz çıkıntılı olması lensin çizileceğini düşündürdü. O bölgeyi yüksekte tutarsam herşey güzel olacaktı. Ve bunu yaptım.

Ve her şey güzel oldu.
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Çok kötü durmuş bence. Lens camı zaten gg. Ben 2 ay kılıfsız kullandım 0 çizik.

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.