Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolasın kardeşim, indirip etkin kıldım, ama çok sarı geldi ekran bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REGULARY kullanıcısına yanıt
    Amaç mavi ışığı azaltmak zaten ışıgı kısmıyor yani sadece perdegibi bir katman ekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: REGULARY

Sağolasın kardeşim, indirip etkin kıldım, ama çok sarı geldi ekran bana.

Hacı abi olayı o zaten renkleri sıcak hale getirip gözü yormamak 😁👍

• Arkadaşlar merhaba, benim gm 5 plus ekranı kırıldı döküldü ve bunu değiştirmek istiyorum servis dışında orijinal olarak telefon tamiri yapan yerlerde degisilebilir mi, yada sadece servisler mi sağlıyor orijinal parçaları , bu ekran yan kasa ve arka kapak değişim konusunda geniş bilgi paylasirsaniz çok sevinirim , iyi forumlar :)

• alysium kullanıcısına yanıt
    http://www.telpa.com/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

burdan ücretleri görbilirsin
  • Telefon alacağım hala karar veremedim.

GM5 Plus mı Xıaomı Mi5 mi alayım? F/p olarak değerlendiriyorum.Mi5 daha mantikli gibi ama ıthalatcı garantili ve sd kart desteği yok.Gm5 plus desen general mobile'ın berbat malzeme kalitesi ve berbat yazılımı var.Hangisini alsam karar veremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aboyhasnoname

Telefon alacağım hala karar veremedim.

GM5 Plus mı Xıaomı Mi5 mi alayım? F/p olarak değerlendiriyorum.Mi5 daha mantikli gibi ama ıthalatcı garantili ve sd kart desteği yok.Gm5 plus desen general mobile'ın berbat malzeme kalitesi ve berbat yazılımı var.Hangisini alsam karar veremedim.

"berbat malzeme kalitesi ve berbat yazılımı var" bunları yazdıktan sonra aklınızda halen alma fikri varsa sizde pek normal değilsiniz anlaşılan

eğlence amaçlı filan mı soruyorsunuz acaba?
  • Aboyhasnoname kullanıcısına yanıt
    Berbat yazılım gm ye değil google a ait yalnız... Provakatörlük için gelmeyin arkadaş buralara...

• Aboyhasnoname kullanıcısına yanıt
    Bence gm5 plus un malzeme kalitesi ve yazılım berbat değil. Bende daha önce s4 active vardı esimde de şu anda s4 var, eşimin s4 unun kasası telefonu kılıflı kullandığı halde tabiri yerindeyse dökülüyor, arka kapaginda çatlak desenleri ortaya çıktı. benim s4 active in parasını tüketici hakem heyeti sayesinde geri alabildim eğer onlar olmasa 1 yılda pert olan cihazın parası tabiri yerindeyse 'bana girmiş ' olacaktı. Samsung eğer daha uygun fiyata daha kaliteli telefon yapan üreticiler olmasaydı bu sorunlu plastik cihazları halen amiral gemi diye müşteriye 'itelemeye' devam edecekti, ki en son note 7 de olanlar aşikar.
    Ben gm5 plus u silikon kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyorum her nöbette 1 defa dusurdugum halde halen sapa saglam.
    En güncel android surumu almak her zaman en iyisini sahip olmak değil maalesef, Google için biz gm5 kullanıcıları saha çalışması deneyimi gibiyiz bir sonraki android surumu bizim cihazlarda test ediliyor, beta dan bir sonraki aşama gibi düşün, cihazlardaki bir çok sorun bence bunlardan kaynaklanıyor. Mesela bir uygulama yazılımda ki bir güvenlik açığı nedeniyle guc tuşunu kullanılmaz hale getirebiliyor, ya da telefonun uyku moduna geçmesini engelleyebiliyor , Google da bir sonraki android surumunde bu sorunları gidermek için adımlar atıyor.

• dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    BEtadan sonraki aşama konusuna katılmıyorum. Sizde biliyorsunuz betası yapılıyor aylarca geri dönüşler alınıyor stabil full sürüm cıkarılıyor. Uygulamaların yeni yazılımla uyumsuzlugu google ın sorumlulugunda değil. Google yazılımı veriyor sonrasında uygulamalar ona göre kendini güncelliyor. Diğer kendi arayüzünü kullanan cihazlarda herr zaman en stabil sürüm ilk anda cihazla birlikte gelen sürümdür. Güncelleme ile birlikte bir çok olumsuzlukta ortaya cıkar. BEn güncelleme geldiği andan beri 7 kullanıyorum tek sıkıntı diyeceğim şey sistem arayüzüne girince pil yüzdesi ve saniyeyi otomatik kapatması.Onun dısında batarya süresi daha iyi gelen özellikleride sıkıntısız kullana biliyorum.. yüklü uyugulamalarım da aynı şekilde tıkır tıkır çalışıyor. Bu uykuya girmeme sorunu 6 da da vardı bazı telefonlarda. bende kki 2 telefonda da ne 6 da ne 7de böyle bir sorun yaşamadım açıkcası.Ben yazılımdan durumundan son derece menunum

• Konuyu takip edemiyorum. 7'den sonra ikinci güncelleme geldi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android saat dilimi +2 doğu saat dilimi ayarliydi ve gece saat geri alındı. İstanbul seçeneklere yok. Geçici olarak +3 olan bir şehir seçtim problem düzeldi.
    Dün Samsung j5 telefonuna güncelleme geldi saat ile alakalı ve ekim güncellemesi. Google böyle bir güncelleme verse ne olurdu sanki.

• İyi olurdu gerçekten. Ben de sabah kalkınca +3 kuşağından bir şehir seçerek düzelttim saati.
  • Arkadaşlar alali 2 hafta oldu telefonu kutudan 1 ölü pikselle çıktı ve bugün farkettim sol hoparlörü kapatınca bisey değişmiyor seste yani sol hoparlör bozulmuş geçen haftada kulaklık bozulmuştu sesi gitti iyice yani 2 hafta oldu alali 1 aya perte mi çıkacak bu ya sürekli mouse işareti çıkıyor cidden pişman olmaya başladım hoparlör arizasiyla karşılaşan var mı?

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    Cihazda zaten tek hoparlor var. Digeri dekoratif amacli olarak ayni sekilde yapilmistir. Orada mikrofon var.

Olu piksel ve bozulan kulaklık icin telpaya gidiniz. Ekranı degismeye bilirler ama kulaklık verirler.

Ekrana imlec cıkıyorsa gm nin uygulamalarını, store uygulamasını vs. ayarlar uygulamalardan verilerini temizle diyerek, devre dısı birak secenegini secin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 30 Ekim 2016; 20:13:32 >
  • arkadaşlar saat işini nasıl yaptınız saati alıyorum eski saate mesengerdan falan gelen mesajlar eski saati gössteriyor ve ayriyetten saatle uyumlu olması gereken programlarım var bozuldular ne olacak şimdi böyle?
  • Yok abi millet yamyam olmuş anasını satayım. İnternette 9 liraya satılan kılıfa 20 lira, 14.99'a 19.99'a satılan kılıflara 30 lira 40 lira fiyat çekiyorlar.

Ben bu telefonun arka kapağından çok memnunum. Önceki telefonum bundan çok daha pahalıydı ve onu da özel kılıflara sardım sarmaladım sonuç ne oldu? Başkasına sattık çiziksiz sayılabilecek bir telefonu yok pahasına. Ben de orası çizilmesin burası ezilmesin diye önüne temperli cam arkasına kalın bif kılıf taktım. İncecik telefon oldu kütük gibi kalın bir şey. Bu telefonumda öyle yapmayacağım. Çizildi mi? Çizilsin anasını satayım.

Baktım İnternette de bulamadım piyasada da bulamadım istediğim gibi bir kılıf. Her yer dolmuş zaten iPhone kılıfı. Bizim bu telefonun arka kapağındaki özelliği kazanmak için millet 100lits para verip kaliteli kılıflar alıyor. Ben ne yaptım?

Telefonun arkasından çok memnunum. Önü de gorilla kaplama zaten çizilmez. Kendimce bir formül ürettim. Benim kılıf ihtiyacım yoktu. sadece telefonun arkasındaki kameranın lensinin diğer bölgelere oranla biraz çıkıntılı olması lensin çizileceğini düşündürdü. O bölgeyi yüksekte tutarsam herşey güzel olacaktı. Ve bunu yaptım.

Ve her şey güzel oldu.
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• paradoks16 kullanıcısına yanıt
    Hangi TV'de ne paylaşmaya çalışıyorsunuz?
  • Rıza.BN. kullanıcısına yanıt
    Önü gorilla glass çizilmez diyorsanız zaten kamera camı da gorilla glass.
  • Daeiya kullanıcısına yanıt
    Ben arabistan standart saatine geçtim, bi sıkıntı yok gibi.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★
  • 
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.