Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi cihazımla ilgili zaten şikayette bulundum hocam hakem heyetine. 10 gün falan oluyor işleme alınalı. İkinci telefon için de önce garantiye gönderip, aksi cevap gelmesi halinde hakem heyetine başvurucam aynı şekilde.

@Bukalemun
    Hakem heyetine başvurmadan önce firmaya ihtarname çektim iadeli taahhütlü şekilde.(hakem heyetinin talebiyle) O sonuçlanınca dilekçe yazmak için gittim hakem heyetine.
    Fatura sahibi değilim. (Nişanlımın adına almıştık iki telefonu da). Hakem heyetine başvuru yaptıktan sonra yalnızca cihazın bana hediye edilmiş olduğunu belirten, cihaz üzerindeki tüm hakkın bana ait olduğunu ifade eden bir açıklama dilekçesi yazdırdılar nişanlıma, imzalı şekilde teslim ettik diğer tüm evraklarla birlikte (garanti, fatura, servis formu vs) bu kadar. İşleme alındı ve gerek görülmesi durumunda bilirkişi tarafından telefonun istenebileceğini söylediler.
    Not : Hiç bir masraf çıkmadı hakem heyetinde. Evrakların da fotokopisini onlar çekti . Ben yalnızca iadeli taahhütlü posta gönderirken ihtarname için, ona para verdim 5-6 lira kadar. Bunun dışında 1 lira istenmedi.

Konuyu daha fazla bu muhabbetle bulandırmayalım, hakem heyetinden sonuç geldiği taktirde olumlu veya olumsuz tekrar bilgilendirme yaparım. En azından benzer durumu yaşayan arkadaşlar için örnek olmuş olur. İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 29 Ekim 2016; 0:36:06 >

• paradoks16 kullanıcısına yanıt
    video resim yollayacaksanız imediashare ile, ekran paylaşacaksanız henüz bilmiyoruz.
    Google ne akla hizmet ise miracast'i iptal etmiş cihazda.
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı sizin kaymakamlıkta anlaşılan. Ben 1TL bile ödemedim, hatta aradılar beni mahkemeye gelmek istermisin dediler. Gerek varmı diye sordum, hayır gerek yok tüketici hakem heyeti sizin için var. Karar sizin lehinize olacak dediler. 1 hafta sonra param yattı hesabıma.

THH nin tek handikapı 2-3 ay sürmesi, onun haricinde çekinilecek bir yanı yok..

Faturam yoktu, garantisi bitmişti vs.. Cihazı parmak izi sensörü arızalandığı için yolladım 1 ay geçti tamir edilemedi, thh den direk ücret iadesi verdiler. Aksesuarları vs. bile istememişlerdi.

Edit: tüm süreci açıklama kısmına açık ve net bir dille, detaylıca yazmak yetiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 29 Ekim 2016; 1:26:37 >
  • Bir metalin yamulacak seviyeye gelmesi için kaç derece ısınması gerekiyor hiç düşündünüz mü ... KOmik komik konusmayın arkadaş @Selim_09

https://forum.donanimhaber.com/m_119784624/mpage_15//tm.htm#121430148

hemen kullanıcı kulübüilk sayfaya yazmıstım 2. madde

2- Kilit Ekranına Ve ana ekrana farklı duvar kagıdı koyma özelliği,
    - Ana ekrana basılı tutun Duvar Kagıtlarını seçin , Seçtiğiniz resmi tıklayınca bu resmi nerde kullanmak istediğinizi soracak,
    Farklı bir launcher kullanıyorsanız : Ana ekranda ekrana basılı tutun - Duvarkağıtlarını seçin - Uygulamalar& Temalar ı tıklayın - Google NowLuncher ı tıklayın - resmi seçtiğinizde resmi nerde kullanmak istediğinizi soracak, @umutss123

Ekran koruyucunuz varsa onun etkisi olabilir gateriyi ve netçekiyor flashla sizinki objektife yansımış @Reqi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 29 Ekim 2016; 5:36:28 >

• Telefona her gün daha çok alışıyorum gayet güzel hızlı ve göze hitap eden bir telefon. 2. ay olacak bir kaç gün sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Telefona her gün daha çok alışıyorum gayet güzel hızlı ve göze hitap eden bir telefon. 2. ay olacak bir kaç gün sonra.

aynen
  • Merhaba arkadaşım dün itibari ile aranızda bende katıldım su anda herşey yolunda ısınma sorunu hiç yaşamadım. Şarj da fena değil. Umarım ilerleyen vadede sorun çıkmaz. Bu arada cihaz 2.parti üretim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış yere yorum yaptığınızın farkındasınız demi.. burdaki bazı ulemalar, bu cihaz kendi kendine yamulurken videosunu çekip koyma imkanınız olsa onada montaj derler.. yormayın kendinizi.. ellerindeki cihazı öylesine benimsemişlerki toz konduramıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

hocam yanlış yere yorum yaptığınızın farkındasınız demi.. burdaki bazı ulemalar, bu cihaz kendi kendine yamulurken videosunu çekip koyma imkanınız olsa onada montaj derler.. yormayın kendinizi.. ellerindeki cihazı öylesine benimsemişlerki toz konduramıyorlar..

Sen şu anda bu telefonu kullaniyormusun ?

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi değilsin dimi? Emin olamadım.

• Telefonu yamulanların yamulma bölgesi hepsinde aynı yer mi?
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 29 Ekim 2016; 12:06:17 >
  • ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• Forumu gereksiz mesajları ile trolleyenleri forumdan uzaklaştırılana kadar şikayet etmeye devam edeceğim. Adam tutmuş telefonun durup dururken yamulacağına inanmamızı bekliyor galiba, tutmus "hocam yanlış yere yazıyorsunuz, forumda ulemalar vs" diye sacma sapan sırf saldırmak, çamur atmak için mesaj atıyor. Gidip trollüğünüzü başka yerdr yapın

• Merhabalar. Telefonu birkaç ay önce satmıştım sorunlarından dolayı. Yeni alan arkadaşlar ne tür sorunlarla karşılaşıyorsunuz ? Bir arkadaşım soruyor da ona göre alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Merhabalar. Telefonu birkaç ay önce satmıştım sorunlarından dolayı. Yeni alan arkadaşlar ne tür sorunlarla karşılaşıyorsunuz ? Bir arkadaşım soruyor da ona göre alacak.

Kendi kendine yamuluyor telefon evet durup dururken hiç bir sebep yokken! Malzeme Mühendisliği bölümü şaşkın durumda.. Almasın hocam arkadaşınız bu cihazı. Yeni sorunu bu..

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
    Hocam bu konuda canı yanan insanlar varken dalga geçmek doğru mu sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Hocam bu konuda canı yanan insanlar varken dalga geçmek doğru mu sizce?

Hocam telefonu bükülenlerle dalga geçmiyorum, "kendi kendine oldu" iddiasıyla dalga geçiyorum. Mühendisliğin temel argümanlarından birisi "mukavemettir"https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Mukavemet

Mukavemet, cisimlerin çeşitli dış etkiler ve bu dış etkilerin neden olduğu iç kuvvetler karşısında gösterecekleri davranış biçimini inceleyen bilim dalıdır.

Hiç bir cisim çevresel bir etki olmadan kendi kendine yamulmaz. Bu mekanige, mühendisliğe, bilime aykırı.. Mutlaka bir basınca maruz kalıyor telefon sen gerçekten bunun farkında olmayabilirsin ama kendi kendine dersen iddia edersen ben değil herkes bu açıklamanla dalga geçer kusura bakma

Bu forumda sanırım telfonu ilk yamulan benim. Sanırım kimse kendi kendine yamuldu demedi henüz, fakat sanırım kimse henüz yamulduğunu hissedecek kadar büyük kuvvet uygulamadı. Yani "ne ara yamuldu bu" diyor insanlar.

Daha önce yamulma olayının mekanik açıklaması yapıldı. Yeni öğrendiğimiz birşey değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 29 Ekim 2016; 13:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Bu forumda sanırım telfonu ilk yamulan benim. Sanırım kimse kendi kendine yamuldu demedi henüz, fakat sanırım kimse henüz yamulduğunu hissedecek kadar büyük kuvvet uygulamadı. Yani "ne ara yamuldu bu" diyor insanlar.

Daha önce yamulma olayının mekanik açıklaması yapıldı. Yeni öğrendiğimiz birşey değil bu.

Geriye doğru okursanız kendi kendine oldu iddiasıyla hatta konuyla alakası olmayan birinin bu iddia üzerinden çamur attığını görürsünüz

• 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.