Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantiksiz, hem almak hem satmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Hocam bu cihaz elinde olmayan önerdiği ürünle gm5 i deneyimlememiş herhangi bir kullanım deneyimi olmayan kişilerin msjlarını değerlendirirken 2 defa düşünün. Cihaz nasıl olsa android androidse aynıdır gibi cahilce bir mantıkla yaklaşıyor bazı arkadaşlar. Burdaki durum yazılımla alakalı değil donanımsal bir özellik.

Kişide telefon olsa ve bu kulaklıgı kullanıp uzun süre deneyimleyip sorunsuz dese eyvallah ama malesef dediğim gibi cihaza sahip bile değil. Bakınız ben size normal bir kulaklık ile gm5 in kulaklıgı arasındaki farkı kendi çektiğim resimile göstereyim.

Telefona sahip ve farklı kulaklıklar ile sorun yaşayan birçok arkadaşımız var. Kendi kendine şarkı atlaması, uygulama acması vs gibi... BEn bahsedilen kulaklıgı deneyimlemedim cihazla birlikte, sizde bu kulaklıgı ve bu telefonu kullanmış insanlardan sorunsuz onayını almadan farklı bir kulaklık almayın...

Aşagıdaki resimde gördüğünüz gibi Gm5 kulaklık girişinin dip kısmında plastik bir kısım var diğer jak larda bu yok. Müşteri hizmetlerinin söylediği cihaz kendi kulaklıgı ile çalışacak şekilde dizayn edilmiş. Bunu göz önünde bulundurun. Ha diyorlarsaki arkadaş ben bu telefonu ve kulaklıgı sorunsuz kullanıyorum ozaman tercih edilebilir.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için çağrı merkezide dediğiniz gibi orijinal kulaklığından başkasını desteklemiyor dedi çaprı merkezini arayıp sipariş vericem şimdi tekrardan teşekkür ederim iyi forumlar

• quote:

Hocam operatör cihazları tek simli... yani gidip türkcell den alırsanız bu cihazı tek simli olarak gelecektir ve eski seri vs değildir. buda operatörlere özgü bir durumdur.
    Operatör cihazı değilse ozaman eski seridir kesinlikle

Bundan emin misiniz hocam alacağım cihazı 699 TL ye
    Cihaz Turkcell cihazı 4 gunluk

• fthgn F kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklıgın mı bozuldu yoksa yedek mi alıyorsun ?
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Evet eminim... Operatör cihazları tek simli satılıyor. faturası 4 gün öncesine ait ise gerçekten eski seri değildir. Bu tarz cihazları alırken dikkatli olunuz. Yeni seri olması cihazın sorunsuz problemsiz oldugu anlamına gelmez.

Birde ufak bilgi vereyim neden 4 günlük cihaz satılır diye...

Bu cihaz 4 günlükse illaha sorunlu demek değildir. ha sorunsuz cihaz oldugunun da garantisini kimse veremez. onu belirttikten sonra...

Genelde paraya sıkışan insanlar tutulan telefonları operatörlerden faturaya taksitli şekilde alıp sonrasında Peşin olarak satarak paraya çevirirler... YAda çeşitli şekillerde kupon, hediye çeki vs şeklinde birikimlerini telefon alıp sonra onu satarak paraya cevirebilirler. Bu cihaz b şekildede olabilir , sorunluda olabilir, yada kullanıcı alıp memenun kalmamaışda olabilir.
  • quote:

Hocam kulaklıgın mı bozuldu yoksa yedek mi alıyorsun ?

Bozuldu hocam kuzen kullanıyodu sağ taraftan ses az gelmeye başladı

Servise gönderin hocam bozuldu diye atmayın bir kenara
    Madem bozulmuş, yenisini almadan paketleyip servise verin veya gönderin kulaklığı muhtemelen yenisi ile değiştireceklerdir.
  • arkadaşlar ekran sararması yaşıyorum, 1 aylık cihaz, günlük tel kullanımım 1 saati aşmaz, oyun oynamam, 2 defadır teknik servise gönderiyorum, kullanıma etkisi yok diye geri gönderiyorlar, oysa kamerada bile fark ediyor. eşimde ve kardeşimde aynı telefon var, yan yana koyuyorum menüye girdiğimde onların zemini bembeyaz benim ekran sapsarı, hepsi full parlaklıkta. fotolar bile koyu çıkıyor.

bir yol gösterin lütfen, ne yapmam gerekli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Mantiksiz, hem almak hem satmak

Güzel kardeşim, ekonomik durumun iyidir almışsınızdır ve ansızın planların alt üst olur. Tutar satmak zorunda kalırsın. Hayatta neler olacağını bilemezsin.

• quote:

Servise gönderin hocam bozuldu diye atmayın bir kenara

Hocam servise nasıl gönderirim antalyada yaşıyorum sorduğumda burda yok dediler

• DarkUser81 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Aynı sorundan şikayetçiyim. Sonucu yazarsanız buraya bende ona göre servise gönderip göndermemeye karar vereceğim. Cihazınız için değişim kararı çıkar umarım.

Diğer iki şikayetiniz nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Bu watsupp daki bildirim kutusunu temelli nasıl kaoatacağım? Film izliyorum her mesajda o kutu ekranda beliriyor. Uygulamalardan kapattıö fakat her açıp kapamada yeniden geliyor.

Ayni sorun bende de var çözümünü bilen var mi?

• zzx Z kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Sinir bozucu bir durum. Servise gönderirseniz sonucu buraya yazarsanız sevinirim. Bende düşünüyorum servis yolunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: oerdemir55

quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Bu watsupp daki bildirim kutusunu temelli nasıl kaoatacağım? Film izliyorum her mesajda o kutu ekranda beliriyor. Uygulamalardan kapattıö fakat her açıp kapamada yeniden geliyor.

Ayni sorun bende de var çözümünü bilen var mi?

Whatsapp>Ayarlar>Bildirimler>Açılır pencere bildirimleri

• Orası kapalı zaten ama sorun devam ediyor

• 2 defadır aynı sorunla gidiyor servise, 2 sinde de yazılım güncelleyip geri gönderdiler,
    bende o telefonun parası kadar kargo parası ödetmezmiyim size,
    50 defa göndersem teknik servise, herhalde bir ekran parası yapar.
    sanki ben sararttım ekranı.
    999 yapacağına 1100 yap adam gibi ekran koy.

oyun oynamam, video izlemem, gün içi 30 dk tel görüşmesi, 30 dk civarı da nette haber okurum, bunlarla ekran mı sararır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Genellemek yanlis olur ama d olanlar sonradan ulkeye giren cihazlar. Suan cogu yer d olan surumu satiyor.

Buna bir goz atin :http://urun.n11.com/cep-telefonu/general-mobile-gm5-plus-yeni-seri-dual-sim-P116556261

Kupon bulabilirseniz uygun oluyor.

Şunu nasıl daha uyguna alırız acaba ?

• Arkadaslar telefonum sarji %42 simdi sarja koysam sıkınti olmaz dimi.batarya ölür falan diyolar ya o yuzden soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RollerB -- 2 Ağustos 2016; 15:46:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSky_

Arkadaslar telefonum sarji %42 simdi sarja koysam sıkınti olmaz dimi.batarya ölür falan diyolar ya o yuzden soruyorum

ben 10da da takıyorum 50de de 85te de
    8 senedir aynıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.