Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
46.411
Cevap
280
Favori
1.612.294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    8520 Mesaj

@KraftMK

O konu ile ilgili bilgimyok malesef @PiSYaKiSiKLi34
    |
    |
    Bahsedilenler: KraftMK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör PiSYaKiSiKLi34

4.5 g de cogu zaman cekisi gosteren egik duzlem ici bos cok nadiren 2 dilim oluyo yani 4 g de berbat cekiyo telefon 3 g de super ya ful ya bi eksik hattim turkcell sizde 4 g de kac dilim cekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4g full çekiyor bulundugum yerde... TAbi hareket halinde oldugumuzda cekim gücü değişiklik gösteriyor bazen 3g ye geçiyor vs ... Türktelekom ve Vodafone hatlı 2 tane gm5 tede durumböyle
    |
    |
    mustafa346 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

boşa batarya tüketen anlamsız fonksiyon... ben kullanmayı 2G NOKIA'da kullanmamışım şimdi kullanacağım?...
    |
    |
    dr_mrh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Arkadaşlar kulaklıktan ses ve bas az geliyor. Daha önce çok superdi ama şimdi en dandik kulaklık bile daha iyi. Bu konuda ne yapmam gerek? :(
    |
    |

Kendi ismi ile (General Mobile GM 5 Plus) Avrupa'da da satışa çıkacağı söylenmişti ilk zamanlarda, çıktı mı bilmiyorum.
    |
    |
    Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam direk şarj kablosunu adaptörden cıkartıp onu bağlıyorsun değilmi pc ye ? @HASÇORUMLU

Kulaklıgı başka cihazda deneyin aynı sorun onlarda da varsa kulaklıgı serviseyollayın @ComertSoylu

Ben yunanca tanıtım videosunu izlemiştim cıkmış olması lazım :) @Aktepe
    |
    |
    Bahsedilenler: Aktepe , HASÇORUMLU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ComertSoylu
    Beyler g4 aldim 8 aylik falan ama su bootlop la gebermis ekran sorununu yeni duydum bakdim ustte hayalet ekran var elimde de bootlop olmasin kalmasin . tr garantili ama 20 gun bekleyecemde karar cikacakda urasamam o yuzden bunu verip gm 5 plus almayi dusunuyom. Gm 5 de de kronik sorun yok veya cikmaz degil mi ? G4 u begeniyorum gm 5 le de karsilastirdim kamera performans daha iyi ama gm 5 sorunsuz ise g4 le urasamiyacagim malesef

Orijinalden alıntı: nekuy

quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Ağustos güncellemesi ayın kaçında çıkar?

Genel yazilimi google 5 inde veriyor.bazen 6-7 si oluyor.markalar 15 i gibi yayinliyor.

Eğer son gelecek olan 11,7 MB bir güncelleme ise Nexus'lar aldı.

Guvenlik yamasi 5 temmuz son gelen.simdi 5 agustos gelicek bu ay.

|
    |
    Arkadaslar telefonu bazi sorunlardan oturu sifirladim klavyede space yerinde tirkce yazmiyodu tirkce yazmaya basladi ve ses kosma tusina 2 kere basinca simdi sonlandir yerine end now yaziyor neden boype oldu acaba

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Beyler g4 aldim 8 aylik falan ama su bootlop la gebermis ekran sorununu yeni duydum bakdim ustte hayalet ekran var elimde de bootlop olmasin kalmasin . tr garantili ama 20 gun bekleyecemde karar cikacakda urasamam o yuzden bunu verip gm 5 plus almayi dusunuyom. Gm 5 de de kronik sorun yok veya cikmaz degil mi ? G4 u begeniyorum gm 5 le de karsilastirdim kamera performans daha iyi ama gm 5 sorunsuz ise g4 le urasamiyacagim malesef

G4'ün kamerası daha iyi olur tabi. Amiral gemisi denen cihazlardan. Piyasaya ilk çıktığında 2 bin küsur liralardan çıkmıştı. Ancak LG'nin ürün kalitesi General Mobile'dan beter kimse kimseyi kandırmasın. G2'de ekran sararır, G3'te kasa durduk yere çatlar, G4'te anakart yanar vs. Bu ne yahu her telefonda ayrı bir sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yandex -- 1 Ağustos 2016; 17:02:44 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

1 hafta icinde Cyanogenmod yayinlanir merak etmeyin.

|
    |
    Booker DeWitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba bu gün telefon elime ulaştı. Bazı soruların var.
    1 Alttaki iki hoporlor var ama birinden ses gelmiyor.
    2Android 6 yüklü ve yeni güncelleştirme yok.n hala gelmedi mi.
    3Crome de telefonda takilnalar okuyor. Normal mi
    4Telefonun arkadinda ve yazıyor. Kapadokya resmi de var. Telefon ikinci seri mi

merhaba herkese telefonu kullanıyorum hiçbir sıkıntım olmadı şimdiye kadar fakat elimde sandisk extreme pro 16gb kart var ve telefon bu kartı okumuyor. kartı bilgisayarda yada diğer telefonlarda taktığımda çalışıyor.aynı şekilde telefona başka sd kart taktığımdada o diğer kartları sorunsuz çalıştırıyor. bunun sebebi ne olabilir? birde sandisk extreme pro 16gb kartı galaxy s4e taktığımdada hiç görmüyor bu neyden kaynaklanabilir acaba?
    |
    |
    i5 4460 CPU - Cooler Master Blizzard t2 mini soğutucu - Zotac gtx960 amp! 4gb GPU - Corsair vengeance 8gb (4x2) 1600mhz RAM- 120gb Corsair SSD, Samsung 640gb HDD, Seagate 2tb 7200rpm HDD - 550w Everets PSU - Windows 10 x64
  • Binbaşı
    1188 Mesaj

Alttaki iki delikten biri hoparlör diğeri mikrofon
    Telefonu Temmuz başında aldım 1 güncelleme geldi hala Android 6
    Chrome ben de de saçma sapan takılıyor, ama aldığımda çok daha fazla takılıyordu güncelleme sonrası bayağı azaldı
    Arkada CE yazan 2 seri diye biliyorum

|
    |
    Bahsedilenler: Kehanet44

Eyvallah saolasın. Google play indirimleri gözüküyor mu

|
    |
    dr_mrh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Google play indirimleri bitmiş,maalesef

|
    |
    Bahsedilenler: Kehanet44
son dakika
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.