Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    belki de konumdan dolayıdır biraz önce dışarıda 4g de kaldı bakalım biraz daha test edeyim
  • PewPewGG kullanıcısına yanıt
    Bende nova launcher kullaniyorum şu 2g kısayolunu nereden nasıl koyuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda recovery mode kısmından wipe data ve cache yaptım ama keşke yapmasaydım, böyle daha kötü oldu. Şarjım reset atmadan önce boştayken çok az azalırdı şimdi daha hızlı azalıyor. Format atarsanız menüden atın bence, recovery mode sapıtıyor sanırım
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    Sub board ve kablo değişecek bilgin olsun gd olarak

• PewPewGG kullanıcısına yanıt
    Es Dosya Yöneticisi ile yedekleyip bilgisayara atabilirsiniz. Ben böyle yapıyorum.
  • Arkadaslar 1 2 aydır telefonu takip edemedim son durum nedir bataryası hala değişiklik gösteriyor mu kişiden kişiye? farklı bi sorun çıkdı mı güzel mi gidiyo?
  • Arkadaşlar fotoğraf çekmek için hangi uygulamayı önerirsiniz bu Google kameranın ön kamerası ayna etkisiyle çekiyor ve kapatılmıyor sanırım bu ayar odaklama sorunuda var biraz siz hangi uygulamayı kullanıyorsunz

• Camer mx yükledim amagenelde google kameradan ben memnunum herhangi bir odaklama sorunu yaşamadım. Snapchat te ön kamera odaklmada sorunlu ama buda telefondan değil uygulamadan kaynaklı camera mx yüklerseniz fotoyu cektikten sonra yansıt seçeneğinden cevirebiliyorsunuz. @Circassian81

Akıllı telefonlarda herkesde şarj süresi farklılıklar gösterir kullanıma baglı olarak herkesin aynı ayarda aynı çekişgücünde aynı uygulamlaarla aynı şekildetelefonu kullanması mükün değil. @Alegra

Hocam telefonla konusurken sesdiğer telefonlara göre daha boguk cıkıyor. 2 tane gm5 varbaşkasıyla konusurken ses çok net ama diğer gm5 ile karsılıklı konusurken onun sesi boguk geliyor. Konusmaesnasında alt tarafta bir hışırtı mevcut sesgeldiği sürece onuda duyuyorum ayrıca yine aynı telefonun ahize kısmında konusa esnasında inceden bir parazit var. NApalım servislikmi sence ? @L3Go

• Bu telefonda beyaz renginde ekran ile dış çerçeve arasında ki siyah bölge ne için var acaba? Siyahta belli olmuyor sanırım ama beyazı kullanırken göze çarpıyor mu? Magazalarda beyaz teşhir göremedim hiç aklıma takıldı

• CeFeKa kullanıcısına yanıt
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

@CeFeKa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 1 Ağustos 2016; 2:51:28 >

• Telefon alirken her zaman siyah alirim. Cok class ve havalı bence :)

• Bu Snapchatte video çekerken düşük FPS ile çekiyor var mıdır bi çözümü? Bariz bir şekilde donuyor yani. Hem çekerken hem de izlerken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• General Mobile 5 Plus Mini diye çakmasını bile çıkarmış dolandırıcılar.
  • Arkadaşlar hücre yayını bildirimini nasıl kapatırız

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Arkadaşlar hücre yayını bildirimini nasıl kapatırız

Ufak bir Google aramasında çıkan ilk sonuç :
    http://generalmobilediscovery.blogspot.com/2016/07/general-mobile-5-plus-hucre-yayn.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

http://generalmobilediscovery.blogspot.com/2016/07/general-mobile-5-plus-hucre-yayn.html

Hocam alakasiz olan bir cok seçeneği de kaldirditiyor onlar.Ben gerekli olani bilen vardir diye yazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Hocam alakasiz olan bir cok seçeneği de kaldirditiyor onlar.Ben gerekli olani bilen vardir diye yazdım.

Hücre Bilgi ekranındaki seçenekleri okuduysanız,çoğu zaten ülkemizde kullanılmayan şeyler, ülke de darbe oldu herhangi bir hücre Bilgi mesajı aldınız mı?
    (aldıysanız kusura bakmayın ben kayseri de almadım)

• Genel olarak android telefonlarında var bu durum. Ama başkalarının snaplerini izlerken olmaması lazım en azindan ios ile çekilen snaplerin.
  • Temmuz güncelleme sinden sonra da batarya da iyileşme olmayınca dün telefona hard reset attım bu sefer de ekran parlaklığı çok düştü var mı bir çözümü olan?

• 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.