Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
19
Favori
70.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BilgeceYaşam

quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

arkadaşlar içindeki radyo apk sını uplayıp link atabilirmisiniz

Gm4g için diyorsan denedim çalışmıyor

Olaya bak ayni cihaz halbuki birinde trt bondrol u var diye ben boyle işin ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın arkadaşlar GM6 çıktıktan sonra GM 5 in kıymeti gözümde daha bir arttı..

Neden sayfayı pasif bırakıyorsunuz

Hala bu fiyat bandında alınabilecek en güzel telefonlardan biri telefonumu seviyorum
  • Recece kullanıcısına yanıt
    Selam 6 saat ekran süresi oldukça iyi

çok farklı birşey yapmadım sadece uygulamalardan kullanmadıklarımı devre dışı bıraktım bir de ekran parlaklığını çok fazla açmıyorum hepsi bu kadar
  • Evet ben de memnunum telefondan inşallah bir problemi çıkmaz, cevabınız için teşekkür ederim.

• Dostlarım yaklaşık 13 gün önce gm 5 aldım ama bir kaç gündür ghost screen olmaya başladı. Mesela internette 3-4 dakika haber okuyorum sonra kare tuşuna basıp programları kapatma penceresine gittiğimde bir bakıyorum haber sitesi arka planda ghost screen oluyor. bu sorunu başka yaşayan var mı?

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun ekranı 3 gün önce durup dururken çizgi çizgi oldu ghost screenle beraber. diğer sorunları için göndericektim bide bu çıktı gönderdim garantiye bakalım inş sorun çıkmaz.
  • geçmiş olsun

bende ilk çıktığı zaman alanlardanım henüz öyle problemler bende yok.

4g de ekran sararması vardı. Galiba 5 de yeni bir ekran kullanıyorlar servis çalışanları öyle demişlerdi.
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    Selam bu sorun LG G4 lerde sık görülen bir sorum ben GM lerde bu sorunla hiç karşılaşmadım bence vakit kaybetmeden servise verin..
  • Beyler ben 12 günlük telefonum tamir görsün istemiyorum. Aynı cihazla değişim talep etme hakkım var değil mi?
  • merhaba arkadaşlar,
    bende babama bu telefonu alacağım. internette gold olanı mevcut. incelemelerde göremedim.
    beyaz renk telefon önerir misiniz yoksa direk siyah mı alayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Beyler ben 12 günlük telefonum tamir görsün istemiyorum. Aynı cihazla değişim talep etme hakkım var değil mi?

1 ay içersinde oluşan arızalarda general mobile direk değişim yapıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Beyler ben 12 günlük telefonum tamir görsün istemiyorum. Aynı cihazla değişim talep etme hakkım var değil mi?

1 ay içersinde oluşan arızalarda general mobile direk değişim yapıyor diye biliyorum.

Tamam dostum şimdi servise gidiyorum akşama haberdar edeceğim sizleri
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Selam renk zevk işi ama siyah kullanıyorum güzel ve karizmatik duruyor ..

Anne ve babalarınızı böyle hediyelerle sevindirmek gerek inannın çok mutlu oluyorlar.

Bende babayım
  • cemres 06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Babama ilk akıllı telefonu olarak GM Discovery almıştım hala kullanıyor ama artık yetersiz ve telefonun her yeri kopuk hale gelmiş durumda. Gene 2 - 3 sene kullanacağı bir telefonu olsun istiyorum. Artık belli bir yaştan sonra ufak şeylerden dahi mutlu oluyorlar. Evlatlar olarak bize düşen de bu olmalı zaten.

Ben tercihimi beyazdan yana kullanıyorum. İyi forumlar dilerim :)
  • Çok sık telefonla uğraşan biri olarak Ghost Screen hatası ile karşılaşmadım...

• Arkadaşlar telefon alınır mı? Kamera ve aşırı gereksinim isteyen oyunlar fazla önemli değil. Sadece telefon hızlı olsun bir kaç uygulama açılınca kasmasın sosyal medyada hızlı gezinebilmek istiyorum. Önerir misiniz? İlerde sıkıntı yaşamak istemiyorum. Lenovo Vibe K5 ile bunun arasında kaldım.
  • FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekleyin bence gm6 piyasaya girsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Biraz daha bekleyin bence gm6 piyasaya girsin

Bende kararsızım nisani bulur diyorlar gm 6 için geç kalırsa başka telefon alacagim

• yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    piyasada yaygın olarak bulunması nisan ortasını bulur evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

piyasada yaygın olarak bulunması nisan ortasını bulur evet

gm 4g çıktığında ilk seri aldım. Sorunlu olduğu için ikinci seri gelince değişim yapıldı.

gm5 plusda da yanlış hatırlamıyorsam köprü fotoğraflı kapodakya peri bacalı diye ikinci birinci seri muhabbeti vardı.

Gm6 almayı düşünsem eylülden önce almayacağım için gözümü karartıp samsung aldım.

gm5 i satmayı düşünüyorum. Gm5 7.1 sonrası çok iyi oldu fakat büyük ekran ihtiyacım olduğundan A7 2017 aldım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.