Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
19
Favori
70.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildirim çubuğunu aşağı çek,ayarlar simgesine 10-15 sn basılı tut. Daha sonra Ayarlar>Sistem Arayüzü Ayarlayıcısı>Durum Çubuğu>Pil>Her zaman yüzdeyi göster

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3BD445F64 -- 28 Şubat 2018; 23:47:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşşekkürler,telefonu sabaha kadar şarjda bırakmıştık,çıkardık %97 de takılı kalmış,güncellemeleri varmış 2 adet onları yaptık umarım düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 1 Mart 2018; 11:31:59 >
  • benim için general mobile bitmiştir bi daha hayatta almam. kıbrıstan aldığım gm4 ve gm5 cihazları 2 yıl Türkiye Telpa garantisi ve Türkiye imei li faturalı olduğu halde garantisini geçerli saymıyorlar. ne kadar rezil bi firma zaten
  • 17:00 da Twitter Etkinliği
    #KandırıldıkGeneralMobile
    Lütfen herkes katılsın...
  • ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"
    Arkadaşlar resim temsili fakat aynı sorun mevcut,şebeke çekim sembolu üzerinde çarpı işareti var,var mı bunun çözümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 1 Mart 2018; 20:9:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkboy

Arkadaşlar resim temsili fakat aynı sorun mevcut,şebeke çekim sembolu üzerinde çarpı işareti var,var mı bunun çözümü

Bir sıkıntı yok hep öyle zaten..

• bjkboy kullanıcısına yanıt
    Mobil veri kapalıyken o cıkar
  • OREO ETKİNLİĞİ..
    Şimdi herkes te Gm asistan uyglaması yüklü. Playstorea giriyoruz GmAsistan uygulamasına 1 yıldız veriyoruz. Yorum kısmınada "Verdiğin sözü tut Oreo yu ver " yazıyoruz. Bu yorumları silme şanslarıda yok basit etkili ;) Her gün başka bir uygulamasına bunu yapacagız :)
  • Merhabalar, telefon son zamanlarda restart atmaya başladı. Sizde de boyle mi ozellikle subat guncellemesinden sonra?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4G kullanıcısıyım GM 5 için 8.0 yayınlanmasını bekliyorum dolaylı yollardan bende alacağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhabalar, telefon son zamanlarda restart atmaya başladı. Sizde de boyle mi ozellikle subat guncellemesinden sonra?

4G'de de var o sorun telefonla konusurken tak res yiyor bende

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Formatlamayı deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben GM 5 Plus kullanicisiyim bir sorum olacak ben hem telefona USB fare takip telefonu yönetirken hemde telefonu hdmı den TV ye takip TV den fareyi kullanabileceğim bir aparat var mı yani telefonu fareyle yönetip TV den izlemek istiyorum

• iş hattı için telefon bakarken buna rastladım da. tek hatlı olanı neden çift hatlıdan daha pahalı ?

• Yok mu yardım edebilecek

• buster26 B kullanıcısına yanıt

• Dostlar telefonda mesela birini aradınız karşı taraf telefonu açtı ve 5-10 saniye sonra aniden telefon kesiliyor şebeke gidiyor ve telefon benden pin girme mi istiyor. Bu problemle karşılaşan oldu mu?

• Selamlar çok güzel bir kamera uygulaması denemek isteyenler için..

https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-camera/oneplus-camera-2-5-23-release/oneplus-camera-2-5-23-android-apk-download/

• buster26 B kullanıcısına yanıt
    Hepsinin bir arada olduğu bir aparat yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

iş hattı için telefon bakarken buna rastladım da. tek hatlı olanı neden çift hatlıdan daha pahalı ?

Merhabalar bende aynı soruyu soracağım neden acaba tek hatlı gm5 diğer çift hatlı gm5 dual dan pahalı

Mesala gm5 tek hat 700-750 TL iken Gm5 dual çift hatlı olanı 570 TL ye satılıyor acaba çift hatlı olanlarda bi sorun mu var da tek hatlı olandan ucuz.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.