Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
19
Favori
70.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam onu kapattım, ekranı sola kaydırınca yine çıkıyor.
  • N11den 530 tlye aldım gm5 dün.

Uygun fiyata arayan varsa eğer değerlendirebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar mb güncelleme oldu hiçbir değişiklik yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gelen güncellemeler aylık güvenlik güncellemesi dır, cihaza herhangi bir özellik kazandırmaz sadece daha güvenli bir yazılım sunar.

• biliyorum da hic birşey yok bana göre

• Zaten birşey olmaması gayet normal, eğer özellik istersen Nisan ayındaki 8.0 güncellemesini bekliceksin

• Ayarlar>Uygulamalar>Google>Depolama>Alanı yönet>GOOGLE ARAMA VERİLERİNİ TEMİZLE

• Eyvallah hocam.

Bir de bu ana ekranda yer alan Google barını kaldırma şansımız var mı?
  • Google barı kaldırılmıyor maalesef

• Arkadaslar, son gelen 324 mb lik guncellemeyi yaptiktan sonra restart problemiyle karsilasan oldu mu?

• Onun için farklı launcher kullanmanız gerek. Nova launcher kullanıyorum. Gayet güzel, tavsiye ederim. Yalnız line launcher daha fazla özelleştirmeye sahip diye hatırlıyorum. Menü içerisinde klasörler oluşturup istediğiniz şekilde sıralamak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3BD445F64 -- 24 Ocak 2018; 21:43:10 >
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sorun yaşamadım.

• FARklı bir launcher ... arkadaşın da dediği gibi nova launcher tavsiye edilir
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Evet ben zaman zaman yaşıyorum. Hatta whatsapp te bir şey paylaşmaya çalışırken cihaz yeniden başlıyor pin vs istemiyor.
  • GM5 için ses kayıt uygulama tavsiyesi. call recorder da karşı tarafın sesi çok ama çok az geliyor.
  • ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

Şuan cihazdan yazıyorum. Güncelleme sonrası sorun filan yaşamadım .

• quote:

Orijinalden alıntı: ebleksin

GM5 için ses kayıt uygulama tavsiyesi. call recorder da karşı tarafın sesi çok ama çok az geliyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder
    bu uygulamayı kullanıyorum. Benim problemim şuydu : kaydı dinlerken karşı tarafın sesi çok az geliyordu. problem ayarlardaymış.
    Programı açtıktan sonra Ayarlar/Kayıt ayarları/ Otomatik yapılandırmaları aktifleştireceğiz sonra yapılandırma 7 yi seçicez ses şiddeti de 14 olacak işlem tamam. Program sayfasındaki yorumlarda buldum çözümü yorumu yazan Yusuf Furan'a buradan teşekkürler.
    ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"
  • Cihazda kronik sorun var mı arkadaşlar. Ekran sararması yada ahize sesinin kısık olması gibi. Biraz okudum ama oreo verilmeyecek denilmiş sonra verilecek denilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MGK76

Arkadaşlar merhabalar,
    2017 Mart ayında aldığım GM 5 ile ilgili yaşadığım teknik servis sıkıntısını anlatacağım. Cihazı aldıktan 1 gün sonra ekranın dokunmaları algılamadığını fark ettim. Aynı hafta içinde servisine kargo ile gönderdim, sorun yazılımsal denildi, yazılım yüklendi geri gönderildi. Ancak sorun olduğu gibi devam ediyordu ve ekranda kırmızı-yeşil noktalar oluşmuştu. Vaktim ve yedek telefonum olmadığı için uzunca zaman öylece kullandım. yaklaşık 7 ay sonra, güç tuşu çoğu zaman algılamıyor, batarya çabuk bitiyor ve dokunmatik sorunları var diyerek tekrar servise gönderdim. Servis batarya pimi kırılmış önce bunu yapalım sonra diğer arızaları giderebiliriz dedi. 100 tl servis bedeli istediler, mecbur ödedim. Ekran değişti, tuşlar değişti ve geri gönderildi. Talihsizlik bu ya, telefon geldiği hafta darbe aldı ve kamera camı kırıldı, kamera camının etrafında metal kısım da hasar aldı. Sadece cam satan bir yer de bulamadığım için mecbur tekrar servise gönderdi. Metal kısımın değişmesi için sanırım orta kasanın değişmesi gerekiyor, ben de bunu düşündüğüm için özellikle değişmesini istedim. Yeni cam, yeni kasa ve bir de yeni arka kapak istedim. Bana çalışan kameranız arızalı değişecek ve diğer sorunlarınız da giderilecek denildi. Ama 125 tl karşılığında. Çalışır vaziyetteki kameraya açılmıyor bozuk notu girilip onarım yapıldı. Cihazım geri gönderildi ve ne göreyim, hasarlı kasa olduğu gibi duruyor, kamera camının rengi siyah değil parlak ve tuhaf bir renkte, yeni diye verilen arka kapağın ise içi darbe almış soyulmuş. Lanet olsun yapacağınız işe diyerek öylece kullandım ama bugün kamera lensini temizlerken lens yerinden çıktı. Meğerse adamlar camı ters takmışlar diye rengi bir garip görünüyormuş, çıkmasının sebebi ise kıytırık ve küçücük çift taraflı bantla yapıştırılması. Camı doğru şekilde kendim yeniden çift taraflı bant ile yerine taktım. İşte bu da GM'ın servis kalitesi. Kendilerine kapakla ilgili sorunu söyledim; cihazı gönderin dediler, bu cam olayını da söyleyeceğim ama hafta içine kaldı artık. Sanki ne değişecekse. Bu ilk ve son GM marka cihazım olmuş olacak. GM alacaklar servisin bu durumunu da göz önünde bulundursunlar. Android One adı altında satılıp güncellemelerin verilmemesini de unutmamak lazım.
    Cihazınızın teknik servislik duruma düşmeyeceği günler dilerim herkese :)

599 tl bile etmeyen 3 yıl öncesinin teknolojis çöp size 899 tl e gelmiş GM büyüyor avrupaya yayılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ebleksin

Evet ben zaman zaman yaşıyorum. Hatta whatsapp te bir şey paylaşmaya çalışırken cihaz yeniden başlıyor pin vs istemiyor.

7.0 ile başladı bu sorun...

Bende GM 4G de yaşıyorum düzeltemezler.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.