Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
19
Favori
70.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu gommek istesem ciddi ciddi yazardim .

Donanim ayni olmasi ustelik daha da ucuzlamasi gerekirken .

Meseleye General Mobile 4 sahibi birisi icin ne kadar gereksiz oldugu ayrica ele alabilirim.

Ilk defa Saf Android alacak biri icin de hayal kirikliklarini ederi vs acisindan giris seviyesi telefon olmus bir telefon MALESEF.

TELPA General Mobile sacmalamis .

Donanim birazcik daha guclu olabilirdi aynisini koymalari fiyat performans acisindan harbiden tuketici ile kufurdur.

Bircok kisi metal cerceveli diye tanitti ama gel gorgi yalan cikti plastik yanlari. Sadece baska renkleri cikartilmis .

Hatta telefonda kullanilan metal madde sayisi azaltmistir ( kamera lens cevresi metal yerine cam olmasi gibi )

Pixel XL ve Pixel telefonlarinda neden kamera cercevesi abartili camli degil ? Bir dusun ..

Pixel de akil var . Android One da kasasinda akil yok ozellikle kamerasinda .

Camera2 API Android One larda hala yok . General Mobile 5 Plus dahil .

Bu yuzden kamerasi General Mobile 5 Plus dahil camur gibi gercek cozunurluk yani %100 yapilinca cok bariz belli olmakta ..

Ilginctir Android One tum cihazlarda JPEG sikistirma orani cok yuksek yani kalite kaybi fazla olmakta .

NFC Snapdragon 410 da tumlesik iken neden basit 1-2 kurusluk anten ile aktiflenebilecekken yapilmadi bari General Mobile 5 te olsa idi General Mobile 5 Plus ta zaten yoktu hani su cok isinan cok fazla pil tuketen Snapdragon 617 li olan ( Aslinda Snapdragon 615 in modifiye edilmis halidir ... Neyse ... )

Tuketici bilinci dusuk oldugu surece orta seviye diye aslinda giris seviyesi eskimis islemci donanimda VULKAN API si olmayan BENZER donanimlar ( ustelik ustun de degiller orta seviye baz alinirsa ) .

Android One li tum cihazlari kullandim .

Android One programi Android guncellemelerinde beta surecinde de nedense General Mobile 4G sadece katilmakta otekileri yok ister General Mobile 5 Plus olsun ister yeni cikmis General Mobile 5 olsun bunlar yoklar ve gec guncelleme aliyorlar .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşimsen zamanında gm5 e de saçmasapan atıp tuttun şimdi geldin buraya aynı şey beğenmedin mi satın alma gereksizyorumlarını kendine sakla çünkü sallıyorsun 7.1 leilgili msj larımacevap veremedin 3 gün sonrakalktın camera camı bilmemne diyorsun bi uzaklaş arkadaş beğenen alır begenmeyen almaz
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan sana göre nelermiş bir yaz.

Belkide haklılık payını görürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı alıp da kullanan varsa yorumlarını bekleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Cihazı alıp da kullanan varsa yorumlarını bekleriz.

Aynen bekliyoruzama henüz buralara uğramadıalar
  • GM4G nin aynısını yapmışlar.
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    HAfif yenilenip isim değiştirip güncellemedesteğini sürdürüp cihazın devamı sağlanmış
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos.scanner

Google uygulamasi ustelik ama ne hikmetse uyumlu degil Android One lar ile !

Note5 ime sorunsuz yuklendi calisiyor .
    Yanlışın var dostum benim 5 plusta çalışıyor
  • Cyber__Warrior kullanıcısına yanıt
    Sanırım sadece general 5 plus ta çalışıyor o zaman .

Benim Gm 4G ile de uyumlu ve çalışıyor.

• ismiKadir İ kullanıcısına yanıt
    Iste kaniti :

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"
  • Bende bu telefonu almayı düşünüyorum Xperia Z1 kullanıyordum kamerası ve şarzı bozulunca değiştirmek zorunda kaldık. Telefonda oyun falan oynamam sadece tarayıcıyı, face ve gelen giden aramalarla işim olur. 2 sene idare etse yeter zaten. Pazartesi sipariş vericem umarım memnun kalırım.
  • Berkæn kullanıcısına yanıt
    Aldıktan sonra mutlaka buraya uğrayıp deneyimlerinizi paylaşın :)
  • henüz telefonu alan yok galiba

acaba gm 5 plus modelinin de yakın zamanda radyolu versiyonu çıkar mı?
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz hocam yeni modelinde artık belki gelebilir

• vinorosso kullanıcısına yanıt
    kendi firmalarının garantileri onda sorun yok...

Burda vestel öne cıkıyor açıkcası...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.