Şimdi Ara

General Mobile Fox video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
41.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GPS Performansı nasıl aceba neden bahsetmediniz ?
  • aa oda ne Huawei marka batarya
  • Huawei marka bataryası var, sanırım telefonun tamamınıda bu firmanın fabrikalarında yapılmıştır, enteresan bir durum

Yalnız bu fiyata bu telefonu alınacağına fiziksel qwerty klavyeli android isteniyorsa 590 liradan Samsung Galaxy Pro alınır güvenle kullanılır.
  • yani flashın olmaması olumsuz bir özellik olarak görülmüş ama benim gibi telefon ekranından video izlemeyi sevmeyenler için önemli bir eksik değil. şirket verdi bize bu telefonu ve ben iş telefonu olarak kullandığım için çok başarılı buldum. tasarıma ve hafifliğe zaten söz yok. sosyal ağ ve maillerim için de yeterli bir telefon. biri oyun sormuş, bir angry birds hastası olarak sorunsuz oyun oynuyorum. yani bu beklentileriniz ve ihtiyacınızla alakalı. biz severiz, telefonda 50 tane özellik olsun ama 5 özellik kullanalım. bu telefonu güzel kılan şey bence kullanışlı olması. eksikleri olabilir ama karşılaştırdığınız telefonlardan artılarının olduğu noktalar da var ki inceleme de bahsedilen birtakım özellikler bu saydığınız telefonlarda yok. burda önemli olan öncelikler. video ve oyun canavarları için önerilmez ama iş telefonu kategorisinde oldukça iyi ve kullanışlı bir telefon.
  • Merhabalar.
    General Mobile Fox satyış fiyatı: 470tl.
    link:http://www.oryox.net/index.php?route=product/product&product_id=1626
  • telefon bi halta yaramaz neden demiyorsunuz videoda yok flash yok yok oyun yok e olan ne yani. ben bu telefonu ne için alayım bi dünya alternatifi varken bu fiyatlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatter

telefon bi halta yaramaz neden demiyorsunuz videoda yok flash yok yok oyun yok e olan ne yani. ben bu telefonu ne için alayım bi dünya alternatifi varken bu fiyatlara

e63 var bi alternatif söle bunu satıp onu alıyım.250 etse e63 100 de ben 350lik andiroidli ve flashlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Huawei marka bataryası var, sanırım telefonun tamamınıda bu firmanın fabrikalarında yapılmıştır, enteresan bir durum

Yalnız bu fiyata bu telefonu alınacağına fiziksel qwerty klavyeli android isteniyorsa 590 liradan Samsung Galaxy Pro alınır güvenle kullanılır.

bir galaxy pro kullanicisi olarak aynen katiliyorum
  • arkadaşlar hadi turkcell i anlıyorum üretici değil sonuçta da general mobile ın bir üretici olarak böyle kalpazanlıklara basvurması hos degil itici bir tutum bence.bu cihaz huaweinin bu cihazı değilmi benmi yeni farkettim bunu yoksa

http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFeatures.do?pinfoId=3108&directoryId=6001&treeId=3745&tab=0

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

arkadaşlar hadi turkcell i anlıyorum üretici değil sonuçta da general mobile ın bir üretici olarak böyle kalpazanlıklara basvurması hos degil itici bir tutum bence.bu cihaz huaweinin bu cihazı değilmi benmi yeni farkettim bunu yoksa

http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFeatures.do?pinfoId=3108&directoryId=6001&treeId=3745&tab=0

sen hyeni farketmişsin..firma üretip buraya yolluyor üstünede gn logosu konulup satılıyor....bir çok sektörde olan şey...monitor falan alırsanda böyle seyler oluyor...üretici firma baska satan firma baska...

• 600 mhz işlemci ve android 2.2.2 deniyor ama NEDEN İŞLEMCİ flash desteklemiyor anlamadım. zaten tanıtım yaparken işlemci / ekran gücü hakkında ayrıntılı bilgi yok. 600 mhz denip geçilmiş. skyfire ile bi çok işini halledebiliyorsanız. froyo olması yetmiyor mu? birde froyo 3D de daha hızlı deniyor vb. GM ın geçen sene savaroski taşlı cihaz 449 TL idi , şimdi 249TL :) FAZLA SÖZE GEREK OK. aynı paraya çok daha iyi samsung un AYNI cihazı var.
  • batarya HUAWEI :D :D
  • flash desteği olmaması kötü:(
  • 366 tl vatan bılgısayarda sızce nasıl alınabılır mı bu fıyata
  • bugün kız arkadaşıma gm fox kendime galaxy pro aldım. arada 120 liralık bir fiyat farkı vardı. bence f/p parametresine göre gayet tatmin edici bir telefon. fiziksel qwerty düşünenler ve temel düzeyde son teknolojiye erişmek isteyenler için çok başarılı bir tercih.
  • ya general mobile fox kullanıyrm yeni aldım,faceye girdim ve çıkamıyorum yardm edin lütfen :(
  • Telefon ihtiyaç+zevk meselesi fiyat ve özellikler size yetiyorsa gerisi teferruat.. Oyundan hoşlanmayan bir insanın telefonu oyun oynarken kassa ne olur kasmasa ne... Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsan, hiçbir telefonun çektiğin fotoğraf seni tatmin etmez... Kimse kullanmayacağı özellikler için telefona fazladan para vermesin.... KOMİK OLUYOR.....

• ben internetini kullanamıyorum,ne yapmam lzm bilemedim..

• Bir mağazadan sıfır olarak 290 TL ye aldım. İşlemci hızı 600 Mhz olmasına rağmen maalesef yeterli değil, ekranda donmalar oluyor, programlar ya da klasörlerin açılması geç oluyor. Telefonla arama yapacağım zaman bekliyor, karışıyor. Foto çekerken karanlık çekiyor. Ayrıca bir flaşı da yok. Kaç defa yere atıp kırasım geldi. 9 ay kullandıktan sonra bir arkadaşıma 110 TL ye verdim. KVK garantiliydi ve devam ediyordu.
    Hızlı telefon isteyen arkadaşlara tavsiye etmem. Bundan önce de General Mobile'nin bir diğer modelini kullanıyordum. Ondan da hiç memnun kalmamıştım. Bundan sonra kesinlikle General Mobile alıp kullanmam. Fox modelini, sıfır olarak 200 TL ye verseler bile bence pahalı. Memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum. Aynı ayarda diğer telefon modellerine bakmanızı öneririm. Saygılar, sevgiler...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.