Şimdi Ara

General mobile firması Türk mü yabanbcı mı?_ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
126.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    En son çıkan Android one modelleri GM tarafından tasarlandı gionee alınma değil artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika da kurulmuş ama kurucuları Türk olan bir firma. Her firmanın yaptığı gibi üretimi Çin'de ama yakın zamanda Türkiye de yapılması planlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_Cipa

En son çıkan Android one modelleri GM tarafından tasarlandı gionee alınma değil artık.

İsterse kendileri yapsin isterlerse baskasindan alip ustune isimlerini basip satsin hatta bana bedavaya versin

bir daha gm den telefon almam kimseyede tavsiye etmem alacak olanada mani olurum

• mcht38 kullanıcısına yanıt
    Dediğimizde sonuna kadar haklısınız. Özellikle son dönemde iyice saçmaladı firma. Kullanıcıyı kandırdılar ben cihazlarında bir sorun yaşamadım ama güncelleme konusunda sınıfta kaldılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_Cipa

Dediğimizde sonuna kadar haklısınız. Özellikle son dönemde iyice saçmaladı firma. Kullanıcıyı kandırdılar ben cihazlarında bir sorun yaşamadım ama güncelleme konusunda sınıfta kaldılar

Ben discovery kullanmistim. İps ekran diye almistim ips ekran degildi. Pili sorunluydu , sarj soketi sorunluydu. Guncelleme konusuna hic girmek istemiyorum ama guncellme vermekten aciz bir firma anca yalan dolan işleri.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.