Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.591
Cevap
52
Favori
300.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Kardeşim sen cihazı rootluyorsun bu 1 2.si uygulamaları nereden silineceğini yazmamışşın bu 2 3.de otg kablon ve telin varsa neden şarjın duşmesini bekliyesinki bizim yaptınız çok daha pratik.

Senin dedigin seyi yaptigimizda vpn kullanmadan herturlu siteye girebiliyormuyuz ? Ve yanlis bisey yaparsak tabletin ölme şansi nedir ?

+ otg kablodan hic bisey anlamadim. Bende yok heralde oyle bisey .

Kardeşim eğer OTG kablon yoksa(ki anladigim kadariyla yok sanirim) benim yukarıda anlattığım şekilde tabletini rootla.
    Tabletin ölme şansı? Bunu anlamadım :D
    VPN konusuna gelince tableti rootlayınca DNSChanger adlı program aracılığıyla bir kere DNS ayarlıyorsun tablet her açıldığında o devreye giriyor kendiliğinden DNS ayarlanmış oluyor VPNye gerek kalmıyor.
    Birazdan tabletten o ayarların SSni de atarım root edenler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Kardeşim sen cihazı rootluyorsun bu 1 2.si uygulamaları nereden silineceğini yazmamışşın bu 2 3.de otg kablon ve telin varsa neden şarjın duşmesini bekliyesinki bizim yaptınız çok daha pratik.

Senin dedigin seyi yaptigimizda vpn kullanmadan herturlu siteye girebiliyormuyuz ? Ve yanlis bisey yaparsak tabletin ölme şansi nedir ?

+ otg kablodan hic bisey anlamadim. Bende yok heralde oyle bisey .

Kardeşim eğer OTG kablon yoksa(ki anladigim kadariyla yok sanirim) benim yukarıda anlattığım şekilde tabletini rootla.
    Tabletin ölme şansı? Bunu anlamadım :D
    VPN konusuna gelince tableti rootlayınca DNSChanger adlı program aracılığıyla bir kere DNS ayarlıyorsun tablet her açıldığında o devreye giriyor kendiliğinden DNS ayarlanmış oluyor VPNye gerek kalmıyor.
    Birazdan tabletten o ayarların SSni de atarım root edenler için.

Tablet ölmüyor hatta garantiden çıkması dışında hiçbir problem yok zaten mdm den kurtulmak için garanti haricinde olması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mdmyi silmistim sonra apksini indirdim acinca fotoraftaki gibi bisey geldi napmam lazim

ayrica neden boyle sacmaladin dersrniz root attim silinecek olan 2 yada 3 tanesinin 1 tanesi bildigim isimdi digerleri yoktu bende olabilecek biseyi siliyim derken tabletin saat gozuken yeri ve geri tuslarinin oldugu yerler yok yani alt ve ust siyahyi bende ebadan girisyapip tabledi guncrlledem olurmu diye denicektim boyle baska kullanici var diyor giris yapimca acil yardimm İSTE BOYLEYDİİİ

Aslinda stock romunu bulsam hallederimde yok denenmis olan xda da var ama guvenemiyom dahada beter olur simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsan1 -- 22 Haziran 2014; 10:29:34 >

• ihsan1 İ kullanıcısına yanıt
    Pek anlamadım ama factor reset çozer gibi.

• tabletin ekran kilidi geliyor onu acinca bu geliyor denedim olmadi ama arada olmuyomus oyle okudum oldu diyelim sistem dosyasini sildigim icin yine home tuslari gozukmez onu nasil cozerim servis garanti falan ugrasmak istemiyorum bide tablet lazim bana hemen para da gider evde cozecekken gerek yok. tabi oluyosa

ilginc ilk formatta olmamisti oldu suan ama dedigim gibi yok o tuslar napmaliyim daha once basina gelen varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsan1 -- 22 Haziran 2014; 10:50:07 >
    Sen şimdi Google crohome nasıl girdin.

• boyle oluyor

Kardeşimde şimdi cihazı ilk açıkca ne işe karşılaşıyorsun da sonra ana ekrana geçiyorsun.
    Factor reset attın mı atmadıysan at.daha sonra önceki sayfada rootsuz nasıl mdm güncelleme vs eba dan kurtulmak istediğini anlattım.r bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsan1

boyle oluyor

Kardeşim edebiliyosan tabletini tekrar aktive edip güncelleme almasını sağla
    Tableti tekrar rootla.
    Eğer aktive ederken Servise gönderin yazısı çıkarsa factory resetten başka çaren yok maalesef.

• attim reset o eba kullanici kayiti geliyodu ekran kilidinden sonra o tamam fakat mdm dosyalarini silerken hata yaptim tabletin uygulamasini sildim sonra boyle duzelmedi hala

• Kardeşim şimdi sen mdmyi nerden kaldırıyodunda yanlışlıkla sistem dosyasınıda sildin yani silsen bile factor reset ile duzelmesi lazım sen cihazın içindeki kurulum romunun içindekinimi sildinde duzelmiyo nedir anlamadım yaw.

• moboengine ile stock apps dan once rootladim sonra sildim bi kac seyi acinca boyle oldu . duzelmesi lazim derken tabletin verisini sildim gelmemesi lazim

• bide ayarlardan atiyim dedigin gibiyse

Peki bu işlemden sonra factor reset denedin mi?

• recovery modtan demi evet 3 4 kez ama simdi ayarlardan atiyorum

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    guncelleme alamiyorum

Evet recover moddan da şimdi anlamadığım factor reset attınca neden düzelmiyor.tekrar dene recoverdan factoru.

• ayarlardanda attim
    recoveryden

Mdmd gelmedi mi? Gelmediyse bizin yapacak bişeyimiz yok stock romu bozmuşşun hacı xda daki romu dene yada servise ver yapcak bi'şey yok.

• Tamam da o ROM bu tablet için mi ilk çikan tablet var bide bu var bu yeni olan

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.