Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.591
Cevap
52
Favori
300.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J0KER99

Root olmadan nasil yüklicez bunu biz??

root yapmadan yukleyemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben USB hata ayıklamasını aktif ediyorum Mobogenie bağlanırken Drivers ekranında %99 da kalıyor nedendir acaba?
  • webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    bendede kaliyordu ama bekledim bi baya sonra cikartip tekrar taktim 2 .de oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsan1 -- 20 Haziran 2014; 11:00:48 >
  • Ya arkadas nasil USB Hata Ayiklama Modunu açabiliyorsunuz
  • root atmakta kararsız kaldım bluetooth dan tek tek şarkı atmıştım oyunlar felan gidecek!! hangi dosya silinecek onuda bilmiyorum off taktik verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: blttalas

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2788283

Deneyen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventkirca

quote:

Orijinalden alıntı: blttalas

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2788283

Deneyen var mı acaba?

Nasıl kurulduğu ayrıntılı olarak yazsa kurcamda şimdilik bekliyorum

• tableti fakrika ayarlarına döndürdüm. kayıt olmuyor. ebaya bağlanamıyor. sebep nedir?
  • EBA'da sorun var
  • Arkadaşlar hani şu ses aç+guç tuşu ile factor reset atılıyorya o bende olmuyo hepsini yapıyorum sıfırlamayı başlatınca donup kalıyo hiç bişi oynamıyoo sizdede oluyomu.

• ihsan mesut lütfen yardım edin sizde olmuştu galiba bu bende ''hata hata web servisten yanıt gelmiyor'' dedi nasıl düzelticez bekleyerek mi yaptınız eba da mı sorun var lütfen aktivasyon yapamıyorum kaldım böyle :( kurcalamaz olaydım allah rızası için yardım edin
  • wiping data formatting data yazıyor bende aynı sorun mu
  • "web servisten yanıt gelmiyor' ve "Merkez ile güvenli bağlantı sağlanamadı" hatalarını veriyo.. aktifleştirme olmuyor
  • turaciokan T kullanıcısına yanıt
    Aynen buraya kadar gelip 2dk sonra yeniden başlatıyo.

• Arkadaşlar hata ayıklamayı açmak için şarjın 20 nin altına inmesini beklemenize gerek yok mdm sistemi geldiğinde kullanıcı adı veya parola kısmına tıklayın klavyeden boşluk tuşuna basılı tutun kuçuk bir menu gelicek ordan giriş yontemlerini ayarlaya giriyoruz ve ayarlar menusu bizi karşılıyor daha sonra hata ayıklama vs gerisi teferruatda tableti aktif edemedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Arkadaşlar hata ayıklamayı açmak için şarjın 20 nin altına inmesini beklemenize gerek yok mdm sistemi geldiğinde kullanıcı adı veya parola kısmına tıklayın klavyeden boşluk tuşuna basılı tutun kuçuk bir menu gelicek ordan giriş yontemlerini ayarlaya giriyoruz ve ayarlar menusu bizi karşılıyor daha sonra hata ayıklama vs gerisi teferruatda tableti aktif edemedik.
    kardeş halen bende hata hata devam ediyor sendedemi öyle aktive edemedim daha
    Dunde aynısı oldu sonradan açıldı galiba gıcıklına açmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Dunde aynısı oldu sonradan açıldı galiba gıcıklına açmıyorlar.

ayrıca eba ya giriş te yapılmıyor :( ama eba ya şikayette bulundum tablet hakkında inş okurlarda düzeltirler
    İnş.

• Arkadaşlar linux-fedora- için nasıl root atabilirim bilgisayardan hata ayıklamasını açtım.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.