Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.591
Cevap
52
Favori
300.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda geldim ayarlar kismina jarz oluyo nolur nolmaz kapanir diye hadi bakalim bu arada tablet kismindaki derleme numarasina basip gelistirici olunca solda gelistirici secenekleri geliyor
    orda usb ayiklamasina basiliyor. soranlar vardi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewt aktivasyon yaptım açıldı tabletim

• ihsan1 İ kullanıcısına yanıt
    Sende geliştirici secenekleri geldi mi?

• mesut2734 M kullanıcısına yanıt
    Bende açtım hele şukur.

• mesut2734 M kullanıcısına yanıt
    evet geldi fakat suan biyere dokundum veriler güncellenıyor diyor :S
  • Güncelleme alanlar ve almayanlar cihaz yönetiminde ki sürümü yazabilir mi? Ben de 73.0 09.12.2013 19:54

• Aktivasyonu evde yapsak sorun olmaz di mi ?
  • Silmem gereken uygulamayi silmedigim için facebook YouTube acilmiyor onun dişinda ekran kilidi USB algiliyor yazdigim yöntemleri uygularsaniz oluyor

• Lydden kullanıcısına yanıt
    Olmaz ama direk rootla sonra basin yanar ben gibi uygulama yüklenemez bisey olmaz

• Yav beyler çok korkuyorum tablete root falan atmadım oyunlar hala duruyooooo ya okuldan kızarlarsaa başka oyunları gitmeyen varmı

• Nasil yaptiniz yapabilenler anlatsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsan1

sonunda geldim ayarlar kismina jarz oluyo nolur nolmaz kapanir diye hadi bakalim bu arada tablet kismindaki derleme numarasina basip gelistirici olunca solda gelistirici secenekleri geliyor
    orda usb ayiklamasina basiliyor. soranlar vardi :D

Nasil yaptin bizede anlat. Ben hala usb ayiklama moduna basamiyorum.
  • J0KER99 J kullanıcısına yanıt
    Bende yarim yamalak yaptim zaten silmem gereken uygulamaları silmemisim bilmiyorum hangileri olduğunu . yeni kullanici aç USB debugu indirmeyi dene sonra moboengine ile root at ama sonrasında ne silinmeli bi fikrim yok hatta ne sildiysem geri simgesi şarj falan yukardan kayboldu format attim olmadı napmam lazim bilmiyorum iste adimlar

1 -ilk önce tabletimizin şarzını %20 yapıcaz.(bunu yapmak için ka blosuz,bloototh,Gps,parlaklık sona alın.)
    2 -Tabletinizi ayarlar>yedekle ve sıfırla seçeneğinden sıfırlayınız(5-6 veya biraz daha fazla sürebilir)
    3 -Ardından tablet sıfırlandıktan sonra ilk açıldığında pil uyarısı vericek bu uyarıyı kısa tutuyor,geldiği an hemen pil kullanımına tıklayacağız ama hızlı olun.
    4 -Sonra tablet hakkında kısmına gelip derleme numarasına 5-6 kez tıklayacağız ve geliştirici olucağız.Ardından geliştirici seçeneklerine girip ''usb hata ayıklama'' seçeneğine basacağız.
    5 -Ardından ise bilgisayarımıza mobogenie programını kuruyoruz.
    6 -Programa girerek ''one click root''kısmına girip root now diyoruz ve yaklaşık 15 sn filan bekliyoruz.Artık tabletimiz rootludur
    7 -Şimdi ise stock app kısmına gelip:Eba SSO
    Güncelleyici
    Cihaz yönetimi uygulamalarını kaldırıyoruz.
    8 -En son ise tabletimizi unroot yapacağız bunun için yine ''one click root''kısmına gelip unroot diyoruz ve işimiz bitiyor. p
    Artık tabletimizi yeniden başlatıp kurabiliriz
    Format atilmazsa tekrar tekrar atin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsan1 -- 19 Haziran 2014; 9:04:44 >

• Şimdi ihsan kardeş kacinci adimdan sonra yeni kullanici aciyoruz o kismi biraz aciklarmisin

• turaciokan T kullanıcısına yanıt
    Benim bu konuda fazla bilgim yok sadece fikir sahibiyim Pil kullanimina bastiktan sonra ayarlar bölümünde dene bi ordan indir bi USB program ini

• Peki sen simdi google playdan herşeyi indirebiliyormusun VPN falan

• blttalas kullanıcısına yanıt
    Root olmadan nasil yüklicez bunu biz??
  • turaciokan T kullanıcısına yanıt
    iniyor inmesinede tabletin kendi dosyasini sildim home tusu geri gelme tusu yok yukarsiyla asagisi sim siyah format atincada gecmiyor dogru dosyayi silersen sorunsuz cqlisir

• adam gibi sorunsuz nasıl root atıldığını bilen varsa anlatsın ya da PM atsın

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.