Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: spartac

Bende sizma yok mavi kapak

Olduğuna dair iddiaya girerim. Ekranı tam parlaklıkta aç ve tam karanlıkta incele kenardan mutlaka ışık görürsün.

Hocam şahsen dediğin gibi yaptım şimdi, yaklaşık 2 dk inceledim ancak sızma göremedim renk mavi.

Üst kısmı sanki çıkmamış ama emin olun orda da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Hangi renk hocam ?

ha pardon.beyaz..

arkadaş beyaz ışığı daha iyi geçirir.bu yüzden diğer renklerde ışık sızması görmemeniz doğal.gene takıntı yaptık arkadaş ne iş anlamadım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 4 Temmuz 2013; 23:07:13 >
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    dostum beni de kulanıcılar klübüne ekleyebilirsin. renk beyaz. @Storm Worm
  • Telefoncuya girdim yarın gelecekgelecekgelecekgelecek700tl dedi küfür ede ede çıktım Adapazarı merkez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Arkadaşlar kullanıcı kulubü 50 kişilik barajı aşmış bulunmakta hepimize hayırlı olsun.Bunun yanında ilk sayfaya önerilen programlar ve uygulamalar bölümü eklenmiştir.

Usta beni de eklersen sevinirim. Renk mavi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatrix_88 -- 4 Temmuz 2013; 23:10:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

igo yu kurdum arkadaşlar 19 snyede baglandı ve hıc bır sıkıntı kopma olmadı haberiniz olsun...

hocam inanmazlar resim de koy

resimleri direk burdan ekleye biliyormuyuz yoksa bi yere mu upload etmek gereklimi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

Telefoncuya girdim yarın gelecekgelecekgelecekgelecek700tl dedi küfür ede ede çıktım Adapazarı merkez.

banada 680 tl dedi telpanın sitesini aç dedim bayi değilmisin dedim baktı 599 tl olur dedi bende internetten alırm dedim telpa bayileri hepsi mi böyle telpayı aradım 15 dakika müzik dinledim sinirlendim kapatım bune ya
  • quote:

Telefoncuya girdim yarın gelecekgelecekgelecekgelecek700tl dedi küfür ede ede çıktım Adapazarı merkez.

Dostum söyle de beraber linç edelim Görsün göz göre göre adam kazıklamak neymiş. Ben hendek te alacaktım beyazı 599'a bir ara.
  • quote:

Aynen, Sakarya'da bir yer 700 dedi. Olmaz deyince 650 dedi. Olmaz dedim.
  • Beni de ekleyebilirsin. Renk beyaz.

• Beni de eklerseniz sevinirim. Beyaz renk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltran78 -- 4 Temmuz 2013; 23:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

gps sorunu muhtemelen cihazlar root edildikten sonra giderilebilir.

çünkü gps ayarlarını fabrika çıkışlı olarak türkiyeye uyarlamayabiliyorlar.

gps.conf dosyasına dosya yöneticisi ile ulaşılıp NTP_SERVER adresi tr.pool.ntp.org olarak değiştirilirse gps daha hızlı bağlanır diye düşünüyorum.

hopa GPS benim için önemli İGO kurup 20 dakika uydu tarayacak ve 80-100 mt hatalı konum bilgisi vericekse aman diyim benden uzak olsun telden birden soğudum şimdi valla...

İGO kullanan arkadaşlarımız vardı ve hiçbir sorun olmadığını belirtmişlerdi. Durumu diğer arkadaşlarda test edebilirler mi?

Bende igo kullanıyorum 20 sn sürmüyor bağlantı ve sapma yok.Buarada tel mavi ışık sızması hiç yok:)
  • rica etsek bir arkadaşımız İGO kurup GPS test edebilirmi tabi VİFİ ile 3G Mobil bağlantı Kapalı iken Birde acık alanda denesin evin içinde Malum uydu görmez ............
  • quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

gps sorunu muhtemelen cihazlar root edildikten sonra giderilebilir.

çünkü gps ayarlarını fabrika çıkışlı olarak türkiyeye uyarlamayabiliyorlar.

gps.conf dosyasına dosya yöneticisi ile ulaşılıp NTP_SERVER adresi tr.pool.ntp.org olarak değiştirilirse gps daha hızlı bağlanır diye düşünüyorum.

hopa GPS benim için önemli İGO kurup 20 dakika uydu tarayacak ve 80-100 mt hatalı konum bilgisi vericekse aman diyim benden uzak olsun telden birden soğudum şimdi valla...

İGO kullanan arkadaşlarımız vardı ve hiçbir sorun olmadığını belirtmişlerdi. Durumu diğer arkadaşlarda test edebilirler mi?

Bende igo kullanıyorum 20 sn sürmüyor bağlantı ve sapma yok.Buarada tel mavi ışık sızması hiç yok:)

Arkadaşım Wifi ve 3G kapalı sadece GPS açıkken dener misin?
  • bugun hattimi kestirecektim ama telefonu full sarj etmeden kestirmedim. vodafone'da kucuk simlerin sadece 64luk oldugunu soyledirler gercekten oyle mi, 128lik hat yok mu kucuk? ya da once 128lik alip sonra mi kestireyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 4 Temmuz 2013; 23:20:16 >
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    ilk açmada 18 sn kadar sürdü ikinci deneme 5-6 saniye anca sürdü arkadaşkar... renk mavi ve ışık sızması yok :)
  • boyle bayiilere para kazandirmayin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

bugun hattimi kestirecektim ama telefonu full sarj etmeden kestirmedim. vodafone'da kucuk simlerin sadece 64luk oldugunu soyledirler gercekten oyle mi, 128lik hat yok mu kucuk? ya da once 128lik alip sonra mi kestireyim?

Vodafone da 128 kblik kart bulunmuyor..

• Kullanıcı kulübüne henüz kullanamayan ama 20 gündür siyah bekleyenleri de ekliyorsanız , beni de ekleyin, sayac++ :)

@Storm Worm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttoygar -- 4 Temmuz 2013; 23:24:13 >
  • Arkadaşlar Eskişehirde 600 tlye satan biryer buldum. Beyaz vardı isteyenene detaylı bir şekilde adresini anlatırım
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.