Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ışık sızması problemi de konuşuldu telefonun başka ne eksiği çıkacak devam edelim. iphone5 ve galaxy s4 sahiplerinin uğraştığı problemlerden biri çıksa bu telefon linç edilirdi Çok enteresan bir milletiz doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Orijinalden alıntı: canberki

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

quote:

quote:

Arkadaşlar 2 gündür kullandığım telefonumun altını üstüne getirdim her türlü testi zorlamayı yaptım ve incelememi sizlerle paylaşayım.

- Wifi ve tarayıcıya hayran kaldım. Wifi bağlantı gücü gayet iyi ve tarayıcı hızı inanılmaz.
    - Ekrana yorum yapmaya gerek yok. Gerek çözünürlük gerekse parlaklık çok tatmin edici.
    - Oyun performansı çok üst düzeyde. İlk defa açılan programların açılış süreleri ve geçişleri eh fena değil ama Ram'e birkere attıktan sonra uçuyor.
    - Telefonun kendi hafızasının okuma yazma hızları oldukça iyi.
    - Beyazın arka kağağını çok beğendim. Kir tutmayan bir yapıda ve kalitesiz durmuyor.
    - Hoparlör belli bir ses seviyesine kadar iyi ama çok yüksek seslerde bozulmalar başlıyor.
    - 3G, H, H+ performansı gayet iyi. Ben bugün 20 mbit download gördüm Vodafone ile. Ayrıca çekim gücü de gayet iyi tek sim kart ile hiç kopma yaşamadım.
    - Gelelim kameraya. Kamera gündüz çekimlerinde vasatın üstü bir performansa sahip fakat gece çekimlerinde çok yetersiz.
    - Benim bulduğum ve eksikliğini hissettiğim en büyük kusur GPS. GPS uydularına çok yavaş bağlanıyor. Bağlandığında da keskinliği çok yetersiz. 800 metre civarı hata ile alanı tarıyor ki benim eski telefonum Samsung Galaxy S3 mini'de çok hızlı bağlanıp sadece 5-10 metre civarı hata ile alan tarıyordu.
    - Bataryayı bugün test etme imkanı buldum ancak. Sabah 7'de %100'de şarjdan çektim telefonu. 1 saat oyun, 2 saat internet, 30 dk telefon konuşması, 1 saat GPS ile akşam 9'da %1'di. Bu ilk şarjıyla testimdi. Muhtemelen birkaç şarj yiyince daha da artar performansı.

Sonuç olarak 600 liraya oyun ve işlemci performansı, ekran parlaklığı ve çözünürlük, web'te gezinme konularında 1200 liralık rakiplerine kafa tutuyor. Ses kalitesi olarak ise 600 liranın hakkını veriyor. Fakat kamera ve GPS konusunda sınıfta kalıyor.

Yok artık 3 saatte mi bitti şarj? Parlaklık sonda her şey açık falan mı bıraktın hocam?

ben 14 saat hesapladim.

Kullandığın süreyi diyorum da gpsi görmedim, şarjı gps emiyor o olmasa uzun giderdi daha aslında.

Aynen içiyor resmen. Bir de değse keşke içitğine şarjı. Çok yavaş ve hassas değil

Zaten yılda bir kullanırım gps. Telefonu uygun bir zamanda almayı planlıyorum inşallah bir terslik olmaz. Kamreaya vasat diyorlar ama zaten gece çekimi falan yapmayacağım en fazla aile-arkadaşlarla anı yakalamak için.

Kameraya önem vermiyorsanız ve GPS'i unutursanız şiddetle tavsiye ederim. Ama yok ben resim çeker instagrama koyarım ne o öyle kumlu kumlu derseniz veya GPS olmadan asla diyorsanız tavsiye etmem

abi bir programla mı bakıyorsunuz yoksa içinde ayarları mı var.akıllı telefonum olmadğı için bilmiyorum?

Google Maps uygulaması GPS'i kullarak yerini tespit ediyor veya sana yol tarifi sunuyor. Ben bununlar test ettim. Şimdi markette GPS Test diye bir uygulama buldum ona bakacağım sonucu yazarım.
  • Arkadaşım neden o kadar para veriyorsun ki?Sabır edersen daha iyi fiyata hemde 12 taksitle alabilirsin...Havale ile 599 a veriyor orası yanlış anlamadıysam.Taksitte artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartac

Bende sizma yok mavi kapak

Olduğuna dair iddiaya girerim. Ekranı tam parlaklıkta aç ve tam karanlıkta incele kenardan mutlaka ışık görürsün.
  • Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan bende bir daha ki ay alacağım.Rica etsem oyun performansı açısından video çeker misiniz ? GTA vice city nova gibi oyunlar yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Evet ışık sızması problemi de konuşuldu telefonun başka ne eksiği çıkacak devam edelim. iphone5 ve galaxy s4 sahiplerinin uğraştığı problemlerden biri çıksa bu telefon linç edilirdi Çok enteresan bir milletiz doğrusu.

Kardeşim ışık sızmasının nedne olduğunu ve aslında yaşanan durumun ışık sızması bile olmayacğı konusunu bize bildirdiniz. Sağolun. Şahsen Samsung TV'mde ışık sızmasının ne olduğunu öğrendim. Ama şu belli oldu ki Beyaz renk üretilirken bu durum gözden kaçmış dediğiniz gibi. fabrikasyondan kaynaklı bir dikkatsizlik. Görünen o ki diğer renklerde sıkıntı yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 4 Temmuz 2013; 22:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyannii

quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

quote:

Orijinalden alıntı: ziyannii

En kısa sürede ekleyeceğim resimleri yüksek kalitede

yaa,çok merak ediyoruz siyahı şu resim ekleme sürecini hızlandırmanın bir yolu yok mu arkadaşım nasıl parlak mı?hangi telefonun kapağına benziyor,malzeme kalitesi nasıl?

Akşam eklerim ins detaylı olarak yüksek çözünürlükte hemde her açıdan bu kadar bekledin birazcık daha sabır

bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan bende bir daha ki ay alacağım.Rica etsem oyun performansı açısından video çeker misiniz ? GTA vice city nova gibi oyunlar yani.

Oyun performansı ile ilgili bir sürü video var sanırım f/p incelemesinde de oyun performansını görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartın_74

quote:

Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan bende bir daha ki ay alacağım.Rica etsem oyun performansı açısından video çeker misiniz ? GTA vice city nova gibi oyunlar yani.

Oyun performansı ile ilgili bir sürü video var sanırım f/p incelemesinde de oyun performansını görebilirsiniz.

f/p incelemesinin linkini atarmısın ?
  • quote:

arkadaşlarrr bu adreste var telefonda acaba güvenli midir?

http://www.kimsedeyok.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Telpa-Garatili%2CPR-2735.html?ref=akakce&v=1.77.7

acilllll

hep internetten alışveriş yaparım ilk defa gördüm bu siteyi, güvenmeyin derim..
  • Acil yardim alarm nasil kuruyoruz arkadaslar sabah ise gidecem

• igo yu kurdum arkadaşlar 19 snyede baglandı ve hıc bır sıkıntı kopma olmadı haberiniz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: spartac

Bende sizma yok mavi kapak

Olduğuna dair iddiaya girerim. Ekranı tam parlaklıkta aç ve tam karanlıkta incele kenardan mutlaka ışık görürsün.

Hocam telefonu kullanmak için alıyoruz kusur bulmak için değil. kusur göze çarpıp rahatsız etmedikçe bir sorun değildir. Yani arkadaş bakmış gözüne çarpmamış ne mutlu bence daha fazla kurcalamaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 4 Temmuz 2013; 22:40:45 >
  • quote:

quote:

quote:

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/General-Mobile-Discovery-Yeni-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 2 gündür kullandığım telefonumun altını üstüne getirdim her türlü testi zorlamayı yaptım ve incelememi sizlerle paylaşayım.

- Wifi ve tarayıcıya hayran kaldım. Wifi bağlantı gücü gayet iyi ve tarayıcı hızı inanılmaz.
    - Ekrana yorum yapmaya gerek yok. Gerek çözünürlük gerekse parlaklık çok tatmin edici.
    - Oyun performansı çok üst düzeyde. İlk defa açılan programların açılış süreleri ve geçişleri eh fena değil ama Ram'e birkere attıktan sonra uçuyor.
    - Beyazın arka kağağını çok beğendim. Kir tutmayan bir yapıda ve kalitesiz durmuyor.
    - Hoparlör belli bir ses seviyesine kadar iyi ama çok yüksek seslerde bozulmalar başlıyor.
    - 3G, H, H+ performansı gayet iyi. Ben bugün 20 mbit download gördüm Vodafone ile. Ayrıca çekim gücü de gayet iyi tek sim kart ile hiç kopma yaşamadım.
    - Gelelim kameraya. Kamera gündüz çekimlerinde vasatın üstü bir performansa sahip fakat gece çekimlerinde çok yetersiz.
    - Benim bulduğum ve eksikliğini hissettiğim en büyük kusur GPS. GPS uydularına çok yavaş bağlanıyor. Bağlandığında da keskinliği çok yetersiz. 800 metre civarı hata ile alanı tarıyor ki benim eski telefonum Samsung Galaxy S3 mini'de çok hızlı bağlanıp sadece 5-10 metre civarı hata ile alan tarıyordu.
    - Bataryayı bugün test etme imkanı buldum ancak. Sabah 7'de %100'de şarjdan çektim telefonu. 1 saat oyun, 2 saat internet, 30 dk telefon konuşması, 1 saat GPS ile akşam 9'da %1'di. Bu ilk şarjıyla testimdi. Muhtemelen birkaç şarj yiyince daha da artar performansı.

Sonuç olarak 600 liraya oyun ve işlemci performansı, ekran parlaklığı ve çözünürlük, web'te gezinme konularında 1200 liralık rakiplerine kafa tutuyor. Ses kalitesi olarak ise 600 liranın hakkını veriyor. Fakat kamera ve GPS konusunda sınıfta kalıyor.

Yok artık 3 saatte mi bitti şarj? Parlaklık sonda her şey açık falan mı bıraktın hocam?

arkadasin yazdigini yanlis okumus olmalisin...3 saati nerden cikardin? sabah 7 de sarjdan cikarmis gece 9 da sarj bitmek uzereymis.toplamda 14 saat yapiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

quote:

quote:

ben 14 saat hesapladim.

Kullandığın süreyi diyorum da gpsi görmedim, şarjı gps emiyor o olmasa uzun giderdi daha aslında.

Aynen içiyor resmen. Bir de değse keşke içitğine şarjı. Çok yavaş ve hassas değil

Zaten yılda bir kullanırım gps. Telefonu uygun bir zamanda almayı planlıyorum inşallah bir terslik olmaz. Kamreaya vasat diyorlar ama zaten gece çekimi falan yapmayacağım en fazla aile-arkadaşlarla anı yakalamak için.

Kameraya önem vermiyorsanız ve GPS'i unutursanız şiddetle tavsiye ederim. Ama yok ben resim çeker instagrama koyarım ne o öyle kumlu kumlu derseniz veya GPS olmadan asla diyorsanız tavsiye etmem

abi bir programla mı bakıyorsunuz yoksa içinde ayarları mı var.akıllı telefonum olmadğı için bilmiyorum?

Google Maps uygulaması GPS'i kullarak yerini tespit ediyor veya sana yol tarifi sunuyor. Ben bununlar test ettim. Şimdi markette GPS Test diye bir uygulama buldum ona bakacağım sonucu yazarım.

abi benim corby vardı o intenet yiyordu galiba?tam hatırlamıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Youtube a general mobile discovery yazmanız yeterli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/General-Mobile-Discovery-Yeni-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm

Bunu izledim :)

Peki madmax arkadaşımızın anahtar ile çizdiği videoyu atar mısın ?
  • video inceleme yapcaktı bi arkadas nerde onu beklıyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.