Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2827. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28252826282728282829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @yuxeses yanlışlıkla size cevap olarak yazmısım

Gm6 serviste 65 tl @fast-man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 6 Mart 2018; 23:59:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: t u r g a y

soket tamiri ne kadardır ?

geçen senelerde 30 TL ye yaptırmıştım ama şimdi en fazla 50 TL dir işçilikle

şarj kablosunu takarken şarj soketi yerinde çıktı youtube izleyip evde yapabilirmiyim acaba

bilemiyorum el yatkınlığı vs. sıkıntı olmasın amman dikkat...

şarj soketine kablolar lehimliyorlar orjınalde oyle birşey yok neden kablo lehimliyorlar açık bir video bulsam yaparım

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

El yatkınlığınızın derecesini ve lehim için gerekli aletlerinizin özelliğini bilemiyorum. Ama kulaklık jakı lehimlemeye ya da pil yayı lehimlemeye benzemiyor. Hatta işlem yapılan yerde lehim bile görünmüyor. İlkine 30tl, ikinciye ve üçüncüye aynı tamirciye 20şer tl ödemiş biri olarak çok açtım baktım ben yapamazmıyım diye ama nafile...

İnternette bir yerde kulaklık girişini iptal ederek, oraya kablo çekip çözen birini okumuştum. Aklına yatıyorsa 20 -30 lira yerine 50-60 lira teklif et tamirciye bunu yaptır, daha garantili gibi geliyor bana.

Kendin tamir edebilirsen bizim için de bir video en azından fotoğraf çekebilirsen belki biz de sayende kurtuluruz tamirciden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Geçmiş olsun.

El yatkınlığınızın derecesini ve lehim için gerekli aletlerinizin özelliğini bilemiyorum. Ama kulaklık jakı lehimlemeye ya da pil yayı lehimlemeye benzemiyor. Hatta işlem yapılan yerde lehim bile görünmüyor. İlkine 30tl, ikinciye ve üçüncüye aynı tamirciye 20şer tl ödemiş biri olarak çok açtım baktım ben yapamazmıyım diye ama nafile...

İnternette bir yerde kulaklık girişini iptal ederek, oraya kablo çekip çözen birini okumuştum. Aklına yatıyorsa 20 -30 lira yerine 50-60 lira teklif et tamirciye bunu yaptır, daha garantili gibi geliyor bana.

Kendin tamir edebilirsen bizim için de bir video en azından fotoğraf çekebilirsen belki biz de sayende kurtuluruz tamirciden.

https://www.youtube.com/watch?v=YB7MM-aOt58 burdaki videoda kablo lehimliyor

• https://www.youtube.com/watch?v=mY-2upjXMSM

Biraz cesatlendim ama benim gözlerle ve bendeki lehim makinesiyle zor gibi.

• android go yükleme şansımız var mı bu telefona

• casual07 C kullanıcısına yanıt
    Maalesef "kaynak kodu" mevzusundan olmaz. Gionee bile (üreticisi) unuttu bu telefonu.

• quote:

Biraz cesatlendim ama benim gözlerle ve bendeki lehim makinesiyle zor gibi.

bende hafta sonu yaptırdım 2 yol çekti tane çkmeye üşendi telefoncu 1 saat alırmış hassasmış vs neyse şarj alacak şekilde çıkan soketi yerine hehimledi 15 dk da 20 tl yi kaptı şimdi sıra yeni rom bulmaya geldi miu lar nasıl sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 12 Mart 2018; 8:15:33 >
    Bir hevesle 10-15 gün kullandım. Miui başlatıcıya hiç alışamadım. Novayla kullandım. Hazır programları vs. cazip oluyor ama o kadar işte.

En sevdiğim rom kitkatta v7111, saf 390mb stock rom. Bir iki kusuru olsa da hem orjinal hem hafif.

• quote:

Bir hevesle 10-15 gün kullandım. Miui başlatıcıya hiç alışamadım. Novayla kullandım. Hazır programları vs. cazip oluyor ama o kadar işte.

En sevdiğim rom kitkatta v7111, saf 390mb stock rom. Bir iki kusuru olsa da hem orjinal hem hafif.

bende miui kurayım derken rom kurmuyor artık senin kullandıgının kikatta v7111 linkini verirmisin bir iki kusuru nedir yazabilirmisin.
  • quote:

quote:

bende miui kurayım derken rom kurmuyor artık senin kullandıgının kikatta v7111 linkini verirmisin bir iki kusuru nedir yazabilirmisin.

Gidgat Ultimate kur , en iyisi o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://cloud.mail.ru/public/F64d/1iPpmh15Y

Burada 16 için kitkatların tamamı var.

390mb olan. Sebepsiz titreşim arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

quote:

Gidgat Ultimate kur , en iyisi o

2015 yılında yapılmş bir rom ama bakayım bir
  • quote:

https://cloud.mail.ru/public/F64d/1iPpmh15Y

Burada 16 için kitkatların tamamı var.

390mb olan. Sebepsiz titreşim arada.

benimki 4gb şuan rom atılmıyor ne yüklemem lazım cw var dokunmatik olan miu kurarken oldu
    Ben hala kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4gb telefonun ana hafızasını nasıl büyütüyorduk
    Turkdevs forumu incele. Orada bu telefonla ilgili herşeyi bulabilirsin.

• quote:

Turkdevs forumu incele. Orada bu telefonla ilgili herşeyi bulabilirsin.

şarj soketini yaptırdımya birde yeni pil aldım eşime ama bir custom rom yükledim ama şarj çok hızlı bitiyor çok hızlı doluyor onun sebebi nedir sence
    Yeni bataryayla ilgili olabilir. Orijinal bile olsa raf ömrü bitmiş olabilir, orjinal de değilse zaten normal.

Değişkenlere bakmak lazım. Eski batarya dolma boşalma süresiyle, açık ve kapalı şarj süresi ile, stock ve custom rom dolma boşalma süresiyle karşılaştırmak yardımcı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 28252826282728282829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.