Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2637. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26352636263726382639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin oneplus geldimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açma kapama tuşu bozuldu ekrandada kenarda sararma vadi zaten, servise gitti 3-4 is günü içinde hepsini garantiden yaptilar geri yolladilar epey korkmustum anlatilanlardan ama telpa benim için gerekeni yapti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    yok yok :) zaten yapamazlar.resmi açıklama bile yapsalar inanmam yani :D
  • İnternetsiz fm radyo arıyorum.Bu cihaza uygun kullandığınız radyo.

• Ne kadar olacakmış fiyatı? Uygun olursa fena olmayabilir. Ama 700 TL gibi bir fiyata satarlarsa saçma olur.

• meliii kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam. Ağustos başlarında elimdeydi. O zamandan beri de kullanıyorum. Ekranın altındaki sarı şerit dışında bir sorunu yok. O şeritte ya azaldı ya da benim gözüm alıştı ilk baştaki gibi rahatsız etmiyor ya da farkına varmıyorum. :)

• Aynen öyle hocam. Kimse inanmıyor artık onlara. Bundan sonra da kimse inanmaz. Discovery ile yakaladıkları satış rakamlarını bir daha rüyalarında bile göremezler. Ancak çok sağlam bir telefonu çok uygun bir fiyata getirirlerse. Misal IUNI U3 gibi. Getirsinler o telefonu 1000 TL altı bir fiyata bak ne oluyor.

• DALGIÇ ADAM kullanıcısına yanıt
    Herkes Nova Launcher'ı en iyisi diyerek önerecektir.

Yaklaşık 7 ay Next Launcher kullandım apk olarak. İndirime girip 25 TL ye inince satın aldım. Şu an en iyi launcher Next Launcher. Zaten sadece bu ikisi (Nova ve Next) güncelleme alıyor. Gerisini kullanmaya değmez.

Gelelim neden Next Launcher'ı önerdiğime;

1) Next launcher ana ekranda widget ya da uygulama kısayollarını istediğin piksele yerleştirmene izin veriyor. İstediğin düzen ve sıklıkta ikon yerleştirebilirsin.

2) Uygulama ve widget ların ikon boyunu, rengini, ismini ve hatta ikon isimlerinin renklerini bile değiştirmene olanak sağlar.

3) Görsellik konusundaki zenginliği anlatmayacağım. Hiçbir launcher da bu kadar efekt yok. Hatta ihtiyaçtan fazla seçenek olduğunu söyleyebilirim.

4) Bütün icon pack ler ile tam uyumlu. Icon pack konusunda "Velur" şu an çok popüler ve benimde önerim. Telefon bambaşka bir hal alıyor.

5) Hem ana ekranda hemde uygulamalar menüsünde klasörleme seçenekleri çok gelişmiş.

Kısacası "Next Launcher 3D Shell" başka launcher a ihtiyaç bırakmayacak derecede herşeye sahip. Zaten alışınca diğerleri eksik geliyor.

Bilgi almak istediğin detay olursa cevaplayabilirim.

Bu launcher da kulllanıcıların eleştirdiği en önemli nokta RAM kullanımı. RAM i çok kullandığı ve buna bağlı batarya tüketimininde çok olduğu söyleniyor. Açıkçası 3.17 sürümü ile ram kullanımı konusunda stabilizasyon çalışması yaptılar. Eskiye göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu noktada hiç şikayetçi olmadım. Uygulamalar üzerinden çok sık gündeme dair haber siteglerinin haberlerini takip ederim. Whatsapp, mail ve youtube kullanırım. 1 günü rahat çıkarıyorum.
  • Arkadaşlar vodafone bakiye soracaktim mesaj atarkan bir uyari geliyor tam hatırlamıyorum engellemi,izin vermemi öyle bir şeydi yanlışlıkla onu tikladim simdi o servise SMS atmiyor.mesaj ayar kısmında felan da bir şey bulamadım varmı bilgisi olan nerden iptal edicez bu ayarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Var tabi olmaz mi

https://www.google.com.tr/search?q=discovery+fm+radyo&oq=discovery+fm+ra&aqs=chrome.1.69i57j0l3j69i60.7628j0j4&client=chrome-mobile&sourceid=chrome-mobile&espv=1&ie=UTF-8

Buna Eski sürüm diyor ama yeni sürüme ulaşamadım varsa onun Linkini de verir misin? Teşekkürler şimdiden

• fbı1907 F kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan SMS uygulamasini bulup verileri sil dersen düzelir

• quote:

Var tabi olmaz mi

https://www.google.com.tr/search?q=discovery+fm+radyo&oq=discovery+fm+ra&aqs=chrome.1.69i57j0l3j69i60.7628j0j4&client=chrome-mobile&sourceid=chrome-mobile&espv=1&ie=UTF-8

Buldum yükledim Casper VIA V8c için Discovery-II Radyo Apk çalıştı süper oldu çok da iyi çekiyor

• quote:

Var tabi olmaz mi

Öneri için tşk

• İLGİLENENLER BAKABİLİR.TELEFONUMU SATIYORUM.6 AYLIK DİSCOVERY BEYAZ 16 GB , 18 AY DAHA TELPA GARANTİSİ VARDIR..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-6-ay-cok-temiz-kullanilmis-discovery-16-gb-beyaz-184093744/detay
  • Arkadaşlar şarj aletini kirdim tavsiye edeceğiniz şarj aleti var mi .Mecidiyeköy deyim orijinal aleti de alabilirim ama Samsung daha mi iyi olur?

• Merhaba arkadaşlar, bende GMD 4 GB olan telefondan var, ekran kırılması sebebi ile ekran değişimi oldu, şu anda menülerde kamera ikonunu göremiyorum, galeriden açtığımda çalışıyor ancak menülerde yok, yardımcı olabilirmisiniz?
  • bugün profilo telpa servisine gittim sarj sorunu 2 ölü pixel ve sarj aleti bozukdu. 9.45 de teslim ettiğim telefonu 10.45 de teslim aldım ve bir ücret ödemedim. telpa bugun tam puan aldı benden
  • http://www.youtube.com/watch?v=HYs_9-7zcsc

arkadaşlar bu çocuklar 4.4 çıktı otayla güncelleniyor filen demiş ta ağustosta doğrumudur orjinal kitkat çıktı mı?
  • 
Sayfa: önceki 26352636263726382639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.