Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2636. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26342635263626372638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl hocam Casper? Memnunmusun?
    Bence de Discovery 2'ye rakip olabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Telefondaki görüntüyü televizyona aktarma çözüldü mü?HDMI kablo ile...Lütfen yardım ederseniz...

Smart TV değilse olmuyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

General Mobile Discovery'de "Tasker" isimli uygulamayı kullanan var mı?

Gm de değil ama samsung ta kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır konuyu takip etmiyorum, en son Muzaffer Gölcü oyalıyordu. Twitter profiline baktım son Tweet'ini ağustosta atmış. Ondan beridir bir açıklama vs. geldi mi? Eğer gelmediyse bu insanlar acaba hala hangi yüzle yaşıyorlar? Kişisel olarak böyle bir sözü verdikten sonra geri adım atmak sanmıyorum ki normal birisinin davranışıdır.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni twitter hesabında Android L üzerinde çalıştıkları için KitKat'ı boşvermişler diye mesaj atmıştı. Ne gerek var diyordu yenisi çıkacakken eskisiyle uğraşmaya...

Bence de haklı. Android L dururken ne gerek var KitKat güncellemesine. Hatta aldığım duyumalara göre GM ekibi eşzamanlı olarak Android M üzerinde de çalışıyormuş... :)

Tabi bunlar hepsi asparagas hocam. Biraz tebessümle yaklaşmamız lazım olaya. :)

KitKat bence sizlere ömür bu saatten sonra gelmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 20 Ekim 2014; 23:36:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAburak89

quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

Orijinalden alıntı: uAburak89

quote:

Orijinalden alıntı: adtemel

Merhaba herkese
    Telefonum 2 gündür acayip yavaşladı, girmek istediğim uygulama ve oyunlara "cevap vermiyor" uyarısı alıyorum, clash of clans oyununu aaçamıyorum çoğu zaman
    Ne olabilir, ne yapmalıyım

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, bir türlü de çözüm bulamıyorum. Siz bulabildiniz mi?

Facebook güncellediniz mi?Telefonu bu hale düşüren facebook.Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Telefon iyice kasmaya başlayınca dayanamayıp fabrika ayarlarına döndürdüm, şu an için sorun düzeldi gibi. Öneri için teşekkürler yine de.

Sıfırlamadan sonra facebook eski haline dönecek ve güncelleme isteyecektir.Kesinlikle güncellemeyin aynı sorun başlar.

• Salperde kullanıcısına yanıt
    face güncellemesini kapatamıyor muyuz?.güncelleme listesinde hiç görünmesin yani
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    at yalanı ... inananı.kitkat ı yapamamışlar da l yi yapacaklarmış.Bu ülkede şirket yalanlarına vergi konsaydı cari açık kapatılırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x571 -- 21 Ekim 2014; 11:04:26 >
  • Hocam espri yaptım ben ciddiye almayın. Biraz gülelim diye zaytungvari bir mesaj yazayım dedim.
    Daha kitkat'ı beceremediler Lollipop'u hiç ama hiç beceremezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hocam espri yaptım ben ciddiye almayın. Biraz gülelim diye zaytungvari bir mesaj yazayım dedim.
    Daha kitkat'ı beceremediler Lollipop'u hiç ama hiç beceremezler.

Zaten General Mobile sapıttı. Mini (!) üreterek kendini samsunga benzetmeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Telefondaki görüntüyü televizyona aktarma çözüldü mü?HDMI kablo ile...Lütfen yardım ederseniz...

Kablo ile görüntü aktarabiliyormuyuz hiç denemedim
    ben kablosuz ekran denedim sıkıntı olmadı

Casper Via V8c
    Kasa köşeli olduğu için ekran 4.7" olsa da ele Discovery kadar rahat oturmuyor. Zenfone 5'e göre ise çok iyi. Alışılır yani.
    Kasa olarak Casper yazısı olmasa telefon 1400-1500 TL gibi bir tasarımı var çok kaliteli gerçekten. Sony Experia serisine çok benziyor.
    Tabiki sağlamlık düşünce belli olur ama görünüm harika.
    Çerçeve Metal değil Polikarbon ama ayırt etmek zor.
    Hoparlör altta, kasada yarım milimetrelik bir çentik var masada sesi duyulsun diye. Ekolayzır ayarlarını yaptım ama Discovery'nin Ayarlı halinden biraz daha az ses veriyor hem kulaklık hem zil sesi olarak. Kulaklık kalitesi Discovery ile aynı yani vasat.
    Discovery'deki tüm programları sonlandırma seçeneği gibi veya Optimize seçeneği gibi iyi değil tek tek kapatıyorsun bir yolu varsa da ben bulamadım, Güncelleme lazım.
    Ekran Süper IPS, cidden Discovery'den daha parlak daha keskin daha net ikisi de 720p olmasına rağmen.
    16GB dahili + 32GB SD kart şeklinde ROM var bu yüzden Discovery 2 almadım.
    2GB RAM, 9-10 tane uygulama açık sadece %19-22 çalışıyor bu yüzden değiştirdim zaten, Discovery %65-70 civarı idi aynı şartlarda.
    Pil ilk günü zor çıkartacak (7 saat yoğun kullanım %50'de şuan) ama çok kurcaladım tabi, iyi yani daha artacaktır 2000 mAh kapasite, CPU sınırlama tikli oldumu süper dayanıyor.
    27-28K civarı antutu ölçülmüş henüz ben denemedim.
    Oyun da henüz oynamadım bunları da yazının devamında yazarım.
    İlk izlenim olarak memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 21 Ekim 2014; 20:40:20 >
  • Çift tıklama ile ekran açma var düğme rahat bir nefes aldı sonunda
    Ayrıca 3G çekim daha stabil, aynı hatla aynı yerde oturduğum için karşılaştırabiliyorum.
    Radyo yok ne yükleyeceğim araştırıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 21 Ekim 2014; 16:06:15 >
  • heyecanlandırma arkadaş bizi taktıkları yedek parçalar bozulmasın ben bir şey istemiyorum bunlardan.çok güzel olabilecek bir telefonun içine dandik malzeme ile nasıl sıçılır dersi verdi gm.
    heyecanlandırma arkadaş bizi taktıkları yedek parçalar bozulmasın ben bir şey istemiyorum bunlardan.çok güzel olabilecek bir telefonun içine dandik malzeme ile nasıl sıçılır dersi verdi gm.
  • Bak mini olayını yeni duyuyorum. Hangisiymiş o?

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Önemli olan memnun olan. Güle güle kullan.

• Biraz espri yapqyım dedim hocam. Yanlış yönlendirdiysem özür dilerim. :)

• Arkadaslar,

Kardesim cihazi sarja takmis, bir sure sonra cihaz kendi kendine kapanmis ve su an hic acilmiyor telefon. Butun tus kombinasyonlarini denedik, sarja taktik yine acilmiyor hic tepki yok. Bu sorunu yasayan yada cozum onerisin olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Bak mini olayını yeni duyuyorum. Hangisiymiş o?

4.5 inclik discovery 2 mini (!) 1.3ghz quad core.
    Bunum 1 den farki ne acaba? (!)

• 
Sayfa: önceki 26342635263626372638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.