Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Babamda Discovery bende iPhone4 var ve 700TL ye yakın birikmiş param var. Telefon almayı düşünüyorumda Zenfone5 olacak muhtemelen sizce ona para vermek mantıklı mı? Onun yerine Discovery kullanarak işimi görebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.21 Gigawatss

Babamda Discovery bende iPhone4 var ve 700TL ye yakın birikmiş param var. Telefon almayı düşünüyorumda Zenfone5 olacak muhtemelen sizce ona para vermek mantıklı mı? Onun yerine Discovery kullanarak işimi görebilir miyim?

Yanlış anlamadıysam; iphone 4 + discovery + 700 tl'n var, ya discovery kullanacaksın ya da 700 tl'ye z5 alacaksın. Ben kendi açımdan düşünüyorum, eğer elimde sorunsuz gmd varsa üstüne 700 tl verip ondan çok da üstün olmayan bir telefon almam, illa alacaksam 1200 üstüne çıkıp nexus 5, g2, z1 düşünürüm. Sıfırdan alsaydın z5 her türlü daha iyi tabii. Ama gmd internet, oyun vb için de (bazı oyunları orta-düşükte oynamak zorunda kalabilirsin) gayet yeterli.
  • Arkadaşlar telefonu daha önce 3 defa telpaya gönderdim.bir tanesi kullanıcı hatası olmak üzere 3 gün ila 1 hafta arası sürdü tamirat.en son kamera sorunu oldu fakat tamir uzun sürüyor diye 2 aydır bekletiyordum telefonu şarj da almamaya başlayınca bu gün mecbur elden göturdüm telpaya telefonu 1 buçuk saat içinde garanti kapsamında yapip teslim ettiler.önceden 20 dakika müşteri hizmetlerini telefonda bekleyip ulaşamayan attığı maillere cevap alamayan ben biraz şok oldum bu hıza İstanbul da olup ta telefonu arizalanip profiloya gitme imkanı olan arkadaslar bilsin istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bi problemim var telefona bu moboginie denilen programi kurdum pes oyununu indirdim devamli bana mesaj yolluyo sunu bunu guncelle diye programi indirmemi istiyo ekrana uyarisi geliyor tuslar calismiyor tek ok kabul et.dedigimde gplaye gidiyor programi indirmemi istiyor gicik oldum mobohinieyi kaldirdim fakat olay devam ediyor nerden kurdum bilmiyorum bi programi sizden kurtulus yolu bekliyorum...

• bir sorunum var. telefonun tuş takımı görüntüsü kendiliğinden değişti. ve ya bende birşeyler yapmış olabilirim.

bunu eski haline nasıl getirebilirim

ekran görüntüsünü eklemeye calıstım
  • Arkadaslar, rootlu telefona kitkat betayi yüklemeyi düşûnuyorum bi sıkıntı cıkarmi rootlu oldugu icin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 19 Ekim 2014; 16:24:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

bir sorunum var. telefonun tuş takımı görüntüsü kendiliğinden değişti. ve ya bende birşeyler yapmış olabilirim.

bunu eski haline nasıl getirebilirim

ekran görüntüsünü eklemeye calıstım

Klavyeyi sağa sürükle
  • hay bin yaşa.sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adtemel

Merhaba herkese
    Telefonum 2 gündür acayip yavaşladı, girmek istediğim uygulama ve oyunlara "cevap vermiyor" uyarısı alıyorum, clash of clans oyununu aaçamıyorum çoğu zaman
    Ne olabilir, ne yapmalıyım

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, bir türlü de çözüm bulamıyorum. Siz bulabildiniz mi?
  • Millet L alıyor biz daha amele gibi kitkat bekliyoruz..

• arkadaşlar telefumu servise verecem. prosedür nasıl oluyor..nereyi aramam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Millet L alıyor biz daha amele gibi kitkat bekliyoruz..

Baktım Kitkat bana gelmiyor CASPER VİA V8c aldım ben Kitkat'a gittim

8 çekirdek 1.4 ghz işlemci, 2 GB RAM, 13/5 MP kameralar, SD Kart, Tasarım ve Fiyat (50 TL access kart indirimi ile 850 TL teknosa) seçimimde etkili oldu.

Discovery ise ailemizde kalmaya devam ediyor, eşime vereceğim bir süreliğine bakalım beğenirse böyle devam

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Geçici olarak temin edilememektedir diyor... Herhalde millet hücum etti marketlere...

Bizim mahalledeki telefoncuda bile var Discovery 2 neden büyük mağazalarda yok anlamadım ben de.

16 GB sabit hafıza olmasın diye ve tasarım farkıyla Casper VIA V8c aldım dün akşam aynı fiyat güzel rakip.

• önerdiğiniz launcher varmı arayüzü hızlı takılmayan stabil
  • DALGIÇ ADAM kullanıcısına yanıt
    Google asistan launcher

• Telefondaki görüntüyü televizyona aktarma çözüldü mü?HDMI kablo ile...Lütfen yardım ederseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: uAburak89

quote:

Merhaba herkese
    Telefonum 2 gündür acayip yavaşladı, girmek istediğim uygulama ve oyunlara "cevap vermiyor" uyarısı alıyorum, clash of clans oyununu aaçamıyorum çoğu zaman

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, bir türlü de çözüm bulamıyorum. Siz bulabildiniz mi?

Facebook güncellediniz mi?Telefonu bu hale düşüren facebook.Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

Orijinalden alıntı: uAburak89

quote:

Merhaba herkese

Facebook güncellediniz mi?Telefonu bu hale düşüren facebook.Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Telefon iyice kasmaya başlayınca dayanamayıp fabrika ayarlarına döndürdüm, şu an için sorun düzeldi gibi. Öneri için teşekkürler yine de.
  • Arkadaşlar bu google playde yeterli alan yok sorununu çözen yokmu. Kitkatı kaldırıp eskiye döndüm ama yine aynı sorun var.Güncellemeleri kaldır veriyi temizle kesin çözüm olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.