Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26322633263426352636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyin her romun sıkıntıları oluyor yalnız custom romlar çok başarılı .. emin olun stok romu kaldırıp color os 1.4 kurdum telefon herşeyiyle müthiş oldu.. sadece tek bir örnek vermek istiyorum avea hat kullanıyorum internet kesiliyor veri bağlantısını kapatıp açmadan düzelmiyor, şimdi o sorundan eser kalmadı. Kesinlikle stok rom bana göre değil..

Garanti ile ilgili şunu diyebilirim ücret iadesi için 1 sene içinde 4 kez arıza yapması lazimmis , yalnız hakem heyetine gidip teknik servis belgeleriyle başvuru yapabilirisiniz ve kesinlikle sonuç alırsınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile Discovery'de "Tasker" isimli uygulamayı kullanan var mı?
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    4.ye bozulduğunda yaptırmıyorsun.gönderip paranı istiyorsun.bir daha da gmd almıyorsun.ben öyle yapacağım.tavsiye ederim.motorola bütün telefonlarına destek verirken biz bir uyduruk telefona destek alamıyoruz.malzeme kalitesizliği de cabası
  • Sarj olmuyor diye gönderdim kullanici hatası dediler 50 Tl ödedim. Yüzlerce kisi bu arıza icin göndermiş dedim para ödediler ise kullanim hatasıdır dediler. Demekki kimse telefon kullanmayi bilmiyor dedim. Yorum yapmadı telefondaki kadın. Bende bizim gibi enayi musteri daha bulamazsınız Dedim. Sikayetinizi dikkate alacagiz dedi.

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    ben discovery den z1 e geçtim, memnununm
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

4.ye bozulduğunda yaptırmıyorsun.gönderip paranı istiyorsun.bir daha da gmd almıyorsun.ben öyle yapacağım.tavsiye ederim.motorola bütün telefonlarına destek verirken biz bir uyduruk telefona destek alamıyoruz.malzeme kalitesizliği de cabası

çok sevdiğim ve uzun süre kullandığım bir markadır motorola ama atrix ile çok uğraştırdılar. aslan gibi telefona sırf yeni modeller satsın diye güncelleme vermediler, arıza yapınca 7 ayda paramı zorla geri aldım en son. demek istediğim büyüklü küçüklü bütün firmalar aynı.
  • Telefonu ne zaman pcye taksam tel reset atıyo. 2 gündür kafayı yiyorum. Sinir hastası etti beni. Lütfen yardımcı olacak biri var mı?
  • suicide kullanıcısına yanıt
    7 ay gerçekten uzun bir süre.hakem heyetine başvursaydın.ben aynı şeyi philips xenium serisi telefon ile yaşadım.1 ay a iade aldım.
  • azygo85 kullanıcısına yanıt
    ben fabrika ayarlarına dönüş yaptığımda düzeldi.birşeyden oluyor ama sebebini kimse bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

ben discovery den z1 e geçtim, memnununm

Z1 yerine Z düşünüyorum ben de.
    Sence 200 TL edecek bir fark var mı aralarında?

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Hayır yok, ikisi de lolipop alacak ve güncelleme bitecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

7 ay gerçekten uzun bir süre.hakem heyetine başvursaydın.ben aynı şeyi philips xenium serisi telefon ile yaşadım.1 ay a iade aldım.

çok değerli hakem heyeti o sürede karar verebildi ancak zaten.
  • Discovery telefonda sadece bir kişiyi 2. hattımdan diğerlerini birinci hattımdan aramak istiyorum.
    Ararken bana hangi hattımı kullanacağımı sormadan bu işi otomatik yapmanın bir yolu varmı?
  • Bulunamayan Discovery2 'yi buldum arkadaşlar General Mobile'ın Gaziosmanpaşa yetkili teknik servisinde satılıyor Nethouse bilgisayar diye bir yer hemde fiyatı 849 lira telefon 2 gün içinde elime ulaştı 2 haftaya yakındır kullanıyorum gayet memnunum
  • Arkadaşlar 16gb discovery var.11gb lik bos alan olmasına rrağmen telefona bisey yukleyemiyorum bu sorunu nasil asabilirim.hic program yukleyemiyorum resim videolar bile olmuyor

• Şu anda Carrefoursa.com'da satıştaymış GM Discovery 2, fiyatı da 888 Lira. Bugün gelen indirim bülteninde var.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    oha zahmet etmişler
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Geçici olarak temin edilememektedir diyor... Herhalde millet hücum etti marketlere...
  • İnternet, sosyal uygulamalar oyun vs de iPhone 4 mü beni daha mutlu eder Discovery mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.21 Gigawatss

İnternet, sosyal uygulamalar oyun vs de iPhone 4 mü beni daha mutlu eder Discovery mi?

İkisi arasında Discovery her açıdan daha iyi. Ama benzer fiyat aralığında Discovery'den iyi telefonlar da var, eğer sıfır alacaksan.
  • 
Sayfa: önceki 26322633263426352636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.