Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meddah58

Peki root artik diyelim.begenmezsek geri orijinal haline donebikiyor muyuz? Bir de su an en stabil calisan room hangisi

mi launcher temalarını uygulayınca cihaz kasmalar yaşamaya başlayınca ben dün gamerz 1.9 jetpack romu yükledim. stock roma kıyasla şarj dayanma süresi uzadı çok daha stabil ve akıcı çalışmaya başladı. rom hususunda diğer arkadaşların tavsiyelerine de aynen katılıyorum. stock romdan çok bişey beklememek lazım.
  • bu telefonun sorunları bitmek bilmedi vallaha almaya karar verdim soguttunuz telefondan en başta sayayım şarj soketi sorunu ,şarj göstergesi sorunu,kamera sorunu,garanti dışı kalma sorunu, daha sayamadıgım bir sürü sorun var telefonda arkadaş zarif kullanın telefonu her b*ku yüklemeyin telefona bişey olmaz bizim millet yok bozulmasın yok içine giriyim iyice yazılım değiştireyim yok şarjı geç oluyor pc de ögrenin şunları artık bu sorunlar s3 ve s4 bile var s4 ilk geldiginde kamera çalışmıyordu tel kapanıyordu biraz sabır yeni güncelleme şubat gibi yada bu ayın sonu gibi gelir hataların çogu düzelir merak etmeyin güncelleme gelmesede napalım katlanacagız bu sorunlara ya garantide yada garanti dışı yaptırmak lazım çözüm yolu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf1453 -- 9 Ocak 2014; 13:36:20 >
  • Bendemi rootlasam şu teli ya hiç anlamıyorum ama insan değişiklik istiyor biraz :D
  • BlıtzKrıeg kullanıcısına yanıt
    Siz yine şanslısınız. Ben daha önce ilk partiden almıştım. Telefon şarjdayken unutup çektirdim, o da elimden düşüp yüzüstü kapaklandı. Cihaza hiçbirşey olmadı ama şarj soketinin ucu yamuldu takılıyken. Çıkartıp baktım şarj oluyor ama pc'ye bağlanmıyordu. Sonra ben de sizin gibi düzeltme olayına girince şarj da almamaya başladı. Benim düşme olayı şiddetli olduğu için soket dışında anakart bağlantısını da kopartmışım. Tam 100 TL'ye maloldu bana. Bir de orjinal usb kablo aldım Telpa'dan etti mi sana 104 TL.
    Ben yine de tekrarlıyorum, telefonu düzgün kullandıktan sonra sorun yaşanmaz kolay kolay. Millet (özellikle Samsungcular) ucuz etin yahnisi diyip dursunlar. Dediğim gibi S4'ün ekranı kırılsa bir Discovery fiyatına değişiyor. Samsung servisinde yeni alınıp servise getirilmiş Note2, S4 ve akşam alınıp sabaha açılmamış S3 bile gördüm. Şu bir gerçek, tamam narin davranmadığımız için soket arızası olabilir ama bu kadar kişi aynı sorunu yaşıyorsa bir sorun var demektir. Garanti dışı yapılması saçma. Bana göre cihazın tek sıkıntısı hoparlör yerinden kaynaklı sesin biraz düşük çıkması. Bunun dışındakiler her cihazda başımıza gelebilecek sorunlar. Burada Discovery iyi mi kötü mü, eksi ve artıları nedir diyen arkadaşlara tavsiyem gözünüz kapalı alın. Bu fiyata bu kadar donanımlı cihaz bulamazsınız. İkinci tavsiyem internetten alın. 7 gün iade garantisi var nasılsa. Beğenmezseniz yollarsınız geri.
  • Telpa çok kalitesiz bir firma, adamlara 8saatte şarj oluyor yazdım, şarjı yavaş oluyor yazdım, test edildi, belirtilen sorun bulunamadı, yazılım güncellendi(bu ayrı mesele madem bi halt yapmayacaksınız ne demeye eski yazılım kuruyorsun telefona. elleme). Şu anda %88'de iken şarja taktım bakalım %100'e kaç saatte ulaşacak Rezillik diz boyu telpada ağır bi şikayet formu yazacağım, gm'ye de yazacağım.

Bütün dh'de şarj soketini sorunu olanları toplayıp imza kampanyası yapmalıyız. GM ve telpa terbiyesizlikte bir numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 9 Ocak 2014; 14:08:46 >
  • beyler bayanlar bi sorunum var,

çözümü bilenler yardım etsin lütfen
    yüklediğim tüm uygulamaları SD'ye taşıyorum, herhangi bir sorun yok hepsi çalışıyor.Daha sonra hafiza kartını çıkartıp takınca, uygulamaların %90'ı resimde gördüğünüz gibi android simgesine dönüşüyor ve tıklayınca "bu uygulama yüklü değil" hatası veriyor.
    sd kartta da, dahili depolamada da "Android" klasörü var (resimlerde mevcut)
    hafıza kartını çıkarıp takınca bu şekilde kör düğüm oluyor.

Çözüm olarak SD'yi ve telefonu biçimlendirip sıfırdan yapmam lazım sanırsam ama yine aynı şey olmayacak mı sonuçta? Hafıza kartını bir çıkarışım da gidecek her şey.

Sorun neden kaynaklanıyor?

Full SS:http://i.imgur.com/rL22lXg.jpg
  • N20 kullanıcısına yanıt
    Sorunun nedenini bilmiyorum ama Clean Master kullanmayı dene.
  • N20 kullanıcısına yanıt
    dostum telefon açıkken sd kartı çıkartırsan olur tabi öyle cihazı resetleyeceksin başka yolu yok. aç kapa yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 9 Ocak 2014; 14:25:51 >
  • İnternet sayfalarini favorilere nasil ekliyorduk daha önce ekliyordum simdi beceremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerada yeşilleşme sorunu yaşayan oldu mu acaba? Telefonu kapatıp açınca düzeliyor...
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EXGHOST kullanıcısına yanıt
    Valla bölge bölge pembeleşme olduğunu biliyordum da bunu ilk defa görüyorum.

Şu konuda anlatılanları bir uygulayın isterseniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_82935524/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Valla bölge bölge pembeleşme olduğunu biliyordum da bunu ilk defa görüyorum.

Şu konuda anlatılanları bir uygulayın isterseniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_82935524/tm.htm

Eylül ayından beri telefonu kullanıyorum pembeleşme sorunu hiç yaşamadım bu sorun bir kaç sefer başıma geldi bir sorayım dedim. Teşekkürler bugün bir deneyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Sorunun nedenini bilmiyorum ama Clean Master kullanmayı dene.

Yüklü, yok düzelmiyor bro :|
    quote:

Orijinalden alıntı: esmir

dostum telefon açıkken sd kartı çıkartırsan olur tabi öyle cihazı resetleyeceksin başka yolu yok. aç kapa yap
    İlk android telefonum, acemilik.
    Bundan sonra çıkartmadan kapatırım da; şuan resetleyince düzelmiyor, son çare biçimlendirmek galiba.
  • aldım ama hoşuma gitmedi hiç :/
  • arkadaşlar selamlar general mobile discovery 4 gb lik telefon aldım storeoıd uygulamasına girmeye çalıştığım zaman maalesef storeoıd durdu uygulama hatası veriyor telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzelmiyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbmehmet

arkadaşlar selamlar general mobile discovery 4 gb lik telefon aldım storeoıd uygulamasına girmeye çalıştığım zaman maalesef storeoıd durdu uygulama hatası veriyor telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzelmiyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım kolay gelsin

o uygulama sıkıntılı, zaten 5-10 uygulaması var skype falan. onlarda eski sürüm googleplay'a gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

quote:

arkadaşlar selamlar general mobile discovery 4 gb lik telefon aldım storeoıd uygulamasına girmeye çalıştığım zaman maalesef storeoıd durdu uygulama hatası veriyor telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzelmiyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım kolay gelsin

o uygulama sıkıntılı, zaten 5-10 uygulaması var skype falan. onlarda eski sürüm googleplay'a gir

cevap için teşekkürler arkadaşım benim problem radyo yu kurmak istiyordum forumlardan araştırdım bi tane link vermişler o linkten programı indirdim kurdum radyoyu kurabildim ancak daha sonra storeoıd uygulamasına giremedim radyo programını sildim gene olmadı telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı o uygulamaya neden giremiyorum ben bunu araştırıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisin
  • quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler arkadaşım benim problem radyo yu kurmak istiyordum forumlardan araştırdım bi tane link vermişler o linkten programı indirdim kurdum radyoyu kurabildim ancak daha sonra storeoıd uygulamasına giremedim radyo programını sildim gene olmadı telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı o uygulamaya neden giremiyorum ben bunu araştırıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio&hl=tr
  • quote:

quote:

quote:

quote:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio&hl=tr

arkadaşım ilgi ve alakan için teşekkürler ancak ben radyo programı istemiyorum tekrar sağol şuan hallettim google stordan tekrar kayıt oldum fabrika ayarlarına döndüğüm için şimdi düzeldi tekrar sağol
  •  *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

Bu program bir harika.!
  • 
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.