Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu ilk defa bilgisayara bağladım, 1.64 gb ve 14.8 gb olarak 2 ye bölünmüş. Birisi telefonun birisi hafıza kartının mı yoksa 2side hafıza kartınının mı? Biraz saçma oldu ama emin olmak istedim

EDİT: Birde arkadaşlar hemen hemen hepimiz android kullanıcısıyız. Gece telefonu şarjda bırakmayan var mı? Ne kadar zarar verir. Her gece şarjda bırakırsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 10 Kasım 2013; 14:45:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Arkadaşlar kameramda pembeleşme sorunu var...
    Cihazı 7 gün önce n11 den almıştım...
    Ne yapmamı önerirsiniz...
    Servise gödersem mi?
    İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?
  • @DevrimSeven60 Bu sarj konusunu ben de merak ediyorum çünkü ilk kez Android hatta ilk kez akıllı telefon kullanıyorum. Detaylı bir açıklama olsa iyi olabilir aslında.
  • quote:

quote:

Servise gödersem mi?
    İçinden çıkan karttaki ankara servis numarasını aradım başarı diye telefonu açılıyor...

Bu konu yeni gelecek olan güncellemede düzelecekmiş. İstersen bekle. Güncelleme yayınlanınca kur. Düzelmezse gönderirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

@DevrimSeven60 Bu sarj konusunu ben de merak ediyorum çünkü ilk kez Android hatta ilk kez akıllı telefon kullanıyorum. Detaylı bir açıklama olsa iyi olabilir aslında.

G2'niz veya S4'ünüz olsa onu her gece şarjda bırakır mıydınız? Bizi aydınlatabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Telefonu ilk defa bilgisayara bağladım, 1.64 gb ve 14.8 gb olarak 2 ye bölünmüş. Birisi telefonun birisi hafıza kartının mı yoksa 2side hafıza kartınının mı? Biraz saçma oldu ama emin olmak istedim

EDİT: Birde arkadaşlar hemen hemen hepimiz android kullanıcısıyız. Gece telefonu şarjda bırakmayan var mı? Ne kadar zarar verir. Her gece şarjda bırakırsak

1.64 olan telefonun kendi hafızası 14.8 hafıza kartı. Üreticiler 16 gb'yi üretirken 16.000.000.000 bayt şeklinde üretiyor yalnız gerçekte 1KB 1024 Bayt, 1MB 1024 KB şeklinde olduğu için küsüratlar da var bu yüzden 14.8 olarak gözüküyor.
  • ya bu telefona nasil gamepad baglanir bilen varmi. bide baglanicak gamepad bahali olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Eren] kullanıcısına yanıt
    Hımm Güzel Açıklama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihoca

ya bu telefona nasil gamepad baglanir bilen varmi. bide baglanicak gamepad bahali olmasin

Hocam otg desteği yokmuş
  • Buyur?
  • oha ya o kadar sey var bi otg mi yok bluetooth la baglanirmi peki

• Beyler telefonu orjinal ayarlarına döndürdüm, ancak storeoid'de fm radyo uygulaması görünmüyor. Konudaki fm radio apk'sının linkide kırık. Biri upload edebilir mi acaba?

Edit: Birde otg desteği yazılım güncellemesi ile gelebilir mi? Ayrıca Custom romlarda otg desteği var mı?
    Ek olarak sistem güncellemeye girdiğimde ağ hatası diyor. General Mobile yeni güncelleme vereceği için ağı kapatmış olab
    ilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trucks_one -- 10 Kasım 2013; 15:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihoca

oha ya o kadar sey var bi otg mi yok bluetooth la baglanirmi peki

Hocam valla bilmiyorum. Bu sorular sorulmuştu daha önceden ama net bir bilgim yok.
    Ben mouse u bağladım acaba var mı otg diye. yokmuş gerçektende :(
    Umarım bluetooth olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: trucks_one

Beyler telefonu orjinal ayarlarına döndürdüm, ancak storeoid'de fm radyo uygulaması görünmüyor. Konudaki fm radio apk'sının linkide kırık. Biri upload edebilir mi acaba?

Edit: Birde otg desteği yazılım güncellemesi ile gelebilir mi? Ayrıca Custom romlarda otg desteği var mı?
    Ek olarak sistem güncellemeye girdiğimde ağ hatası diyor. General Mobile yeni güncelleme vereceği için ağı kapatmış olab
    ilir mi?

Hocam 2 tane fm radyo var. Bu ilki sadece biizm telefonlarla uyumlu ve görselleri çok iyi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio&hl=tr

Bu da storeoid marketin uygulaması :)

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=eWVS0XGxNjbOi4TNyeAipxWh3Dvp6s8U5%2BKEzwVbiWY%3D
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Biraz araştırma yapıp almaya karar verdim.

@tolga1461 @ua_atacan
  • Dün telefonun üstüne votka döküldü telefonda jelatin ve flip cover takılı kapalıyken numara gösteren flip coverdan acaba kulaklık yada şarj girişinden sıvı teması olmuşmudur ilerde bi sorun çıkartırmı şua için bi sorun yok
  • arkadaşlar acaba ned for speed ve ya asphalt 7-8 gibi oyunların apk sini paylasa bilecek birileri varmi bizim tele uyarlı şimdiden TESK

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailuca

Dün telefonun üstüne votka döküldü telefonda jelatin ve flip cover takılı kapalıyken numara gösteren flip coverdan acaba kulaklık yada şarj girişinden sıvı teması olmuşmudur ilerde bi sorun çıkartırmı şua için bi sorun yok

sorun yoksa sorun yoktur
    dert etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailuca

Dün telefonun üstüne votka döküldü telefonda jelatin ve flip cover takılı kapalıyken numara gösteren flip coverdan acaba kulaklık yada şarj girişinden sıvı teması olmuşmudur ilerde bi sorun çıkartırmı şua için bi sorun yok

Kılıfın linkini alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

quote:

quote:

Servise gödersem mi?

Bu konu yeni gelecek olan güncellemede düzelecekmiş. İstersen bekle. Güncelleme yayınlanınca kur. Düzelmezse gönderirsin

Bu bilgiyi nerden aldınız hocam...
    Yazılımsal olsa ön kamerasındada olması lazım değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.