Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşıma hediye aldığım telefon için 2.IMEI klonlandı mesajı geldi, 16GB'lık ürün ve daha 1 ay olmadı. Başına gelip de düzelttirebilen var mı arkadaşlar?
    Hepsiburada'dan aldım. (BTK satıcı ile görüşün diyor) Acaba düzeltebilirler mi ki?
  • muhammedpolat M kullanıcısına yanıt
    bu biraz sans isi kimi kitlenme kimi reset kimi sarj soketi kimi 3g sikintisi cekiyor bende 3g problemi mevcut diger sorunlar yok 3g aldigimda telefon cekmiyor kat resmen kopuyor ve arayanlar ulasamiyor anlamadigim su ayni sokakta baska bir eleman daha almis onunki 3g cekiyor benimki cekmiyor ayni operator ama carsi merkezinde 3g cekti farkli kombinasyonlar denedim baska bir arkadasim daha aldi kendi kartimi onunkine taktim 3g calisti arkadasimin kartini benim tele takt 3g yine uctu bu sefer baska operatordu anlican sans isi yakinda garantiye giderim tavsiyem paran varsa lg almandir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Yakında s2 alıyorum inşallah, eğer karşılaştırıabilirsem discovery ile karşılaştıracağım, hem s3 ile hemde s2 ile, beklemede kalın

Nick+mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

quote:

Yakında s2 alıyorum inşallah, eğer karşılaştırıabilirsem discovery ile karşılaştıracağım, hem s3 ile hemde s2 ile, beklemede kalın

Nick+mesaj uyumu

ahahhahaha hocam süperdi bu
  • Türkçe klavye nereden yüklenir aceba? üöçş vesaire uğraşmaktan yoruldum..

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

ayarlar telefon hakkinda kismindan rkran goruntusu koyar misin

Elbette;

@Legolasx Hmm o halde yarın açık havada video çekip internete koyup bakmak istiyorum bana hala acayip geliyor, belki ayarlarda sorun vardır, teşekkürler.

@hunnkaar Evet sanırım güncelleme gelecek o yüzden böyle.

Telefonu alalı 1 hafta oluyor sizin paylaştığınız ekran goruntusu ile karşılaştırınca benim telefonumun güncel olmadığını gördüm kontrol ettiğimde de ağ hatası alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

Bugün navigasyonu da test etme imkanım oldu :)
    Geç bağlandı biraz. Şimdi gerçekçi olmak gerek :)
    Ama internetsiz geç bağlandı bunu belirtmemde fayda var. Bir de destekleyici ek uygulama yoktu.
    Sygic navigasyon kullandım. Süperdi. Bağlantı kopması vs. gibi şeyler asla yok. Telefonla 1 kez daha gurur duydum :)

Bende IGO kullandım, Süperdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Sim kart 2 yuvasi algilanmadi diyor teli acip kapiyinca sim kilidini girince duzeliyor hatti kirdirip 1.girise taktim bi turlu duzeltemedim bu arada kapakli kilif aldim orj gm discover diye cok guzel oturdu

Orj. Kılıf için Link-Resim lütfen
  • Sonunda bende GMD kullancısı oldum
    çıktığından beri araştırdığım ince eleyip sık dokuduğum her sorununu araştırdığım telefon artık benim

4 gb aldım sebebi, hafıza kartı önemli benim için usb gibi kullanmam lazım çıkarıp kart okuyucusuna takıp bilgisayara takmazsam alışamam :D Electro world bimeksde 600tlydi fiyatı kasko dahil 627 tl ama stoklarda yoktu bende 50 tl için 1 hafta beklemem dedim ve golddan 649tlye telefonu 38tlye class10 16gb sd cardı 88 tl de kasko yaptırarak çok daha fazlaya kapattım ama değer mi ? Tabikide evet. İlk defa kendi telefonumda subway surf oynadım facebookda kasmadan dolaşabildim :D

umarım isteyen herkes ulaşabilir bu tyelefona. En başta benim gibi öğrenci ve Galaxy ace kullanıcıları

O şimdi dolabın üstünde kutusunda yatıyor kafam atarsa parçalarım hd video çekerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 10 Kasım 2013; 9:24:41 >
  • Arkadaşlar birde güvenlik açısından telefonu tam koruycak ve pek zorlamıycak uygulama önerir misiniz?

Yakın zamanda root atıcam rootluyken daha tehlikeye açık oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsız Genç

Türkçe klavye nereden yüklenir aceba? üöçş vesaire uğraşmaktan yoruldum..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taypo.android.trskb
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

arkadaşlar s3 konusundan geliyorum, kuzene discovery almayı düşünüyoruz, TR Globalde çalışıyor prim puanlarıyla sanalmağazadan alacakmış ama sadece 4 gb lik modeli kalmış..

bana bişeyler anlattı yok sd kart takınca indirilen oyunları programları direk karta kurabiliyormuşuz vs vs ben de rootsuz olmayacağını söyledim, ama içinde GM ye özel bir uygulama varmış galiba bu sayede direk karta iniyomuş kuruluyomuş uygulamalar..

bu konuda bir bilgi istiyorum..

32 gb class 10 hafıza kartı alacak yanına..

sizce 4gb almak mantıklı mı çeki harcasın mı? yoksa 16gb almak mı daha mantıklı beklesin teknosa çeki geldiğinde primleri orda mı kullansın?

teşekkürler iyi forumlar..

16gblik daha iyidir fakat 4gbde yeter direk hafizaya yukleniyor o dogru

• quote:

Hocam bana karsilastirma linkini atar misiniz? Karsilastirmayi yaparsaniz gioyu ne yaptiniz ?

• ya bende söyle bir sorun var wifi üzerinden de mobil veri üzerinden de twitter fotolarını göremiyorum üzerinde hep çarpı gözüküyor diğer telefondan ayarlara girip kontrol edebiliyordum fakat discoveryde twitter ayarlarına giremiyorum nasıl yapılıyor bilen yada benzer zorunu olan varmı
  • yok garantiden falan değil.. sadece ihtiyaç duymuyorum.. tecrübelerime göre eğer kullanımında bir sıkıntı yok ise güncelleme, root vb. işlemlerden uzak durmak cihazın kullanılabilirliği açısından en hayırlısı oluyor (en azından benim için) .. bende şu an ki halinden memnun olduğum için mümkün mertebe bu tür işlemlerden uzak duruyorum.. ama işte nasıl becerdiysem mesaj bildirim sesini yok ettim.. sadece sms geldiğinde uyarı vermiyor, diğer programlardan gelen mesajlarda uyarı veriyor..
  • rachy R kullanıcısına yanıt
    twitter ayarlarına iki şekilde girilebiliyor; birincisi twitter ın açıkken en alttaki 3 adet sabit dokunmatik tuşun en solundaki (hani alta alta 3 adet buna benzer işaretli olan .-- ) ya da twitter açıkken kendi menüsünde en sağda bulunan "ben" kısmında yani portre silueti şeklindeki kısımda hemen "tweetler" başlığı altındaki sembole tıklayarak.. sürümün güncelliğini kontrol edebilirsiniz bu arada.. bazı programlarda son güncellemeyi kurmayınca o program doğru çalışmayabiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzmania

twitter ayarlarına iki şekilde girilebiliyor; birincisi twitter ın açıkken en alttaki 3 adet sabit dokunmatik tuşun en solundaki (hani alta alta 3 adet buna benzer işaretli olan .-- ) ya da twitter açıkken kendi menüsünde en sağda bulunan "ben" kısmında yani portre silueti şeklindeki kısımda hemen "tweetler" başlığı altındaki sembole tıklayarak.. sürümün güncelliğini kontrol edebilirsiniz bu arada.. bazı programlarda son güncellemeyi kurmayınca o program doğru çalışmayabiliyor..

teşekkür ederim hemen deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

Orijinalden alıntı: ozzmania

cihaz root lu değil üstad... :(

neden root yapmiyorsunuz root androidin olamzsa olmazidir ve bu telefonda cok kolay root yapmak ayrica garantiden korkuyorsaniz eski haline dondurmek (unroot) da cok kolay bence yapmanizin bi sakincasi yok

bu olayı aslında biri detaylı bi şekilde anlatırsa benim gibi birçok kişi yapar. tamam birçok kez anlatıldı ama daha önce hiç böyle şeyleri yapmayanlar o anlatımlardan pek birşey anlamıyorlar çünkü. ben mesela daha önce hiç böyle şeylere bulaşmadığımdan telefonu kullanılmaz hale getiririm korkusundan cesaret edip de girişemiyorum. anlatımlarda hep kavrayamadığım terimler, açıklamalar oluyor :)
  • Selam arkadaşlar wifi isteyen sitelerdeki vvideoları nasıl izleriz mesela lig tv maç özetleri vifi istiyor internet paketiyle izlemek istiyorum iphonede jb yaparak yapılıyordu biz nasıl halladebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Sonunda bende GMD kullancısı oldum
    çıktığından beri araştırdığım ince eleyip sık dokuduğum her sorununu araştırdığım telefon artık benim

4 gb aldım sebebi, hafıza kartı önemli benim için usb gibi kullanmam lazım çıkarıp kart okuyucusuna takıp bilgisayara takmazsam alışamam :D Electro world bimeksde 600tlydi fiyatı kasko dahil 627 tl ama stoklarda yoktu bende 50 tl için 1 hafta beklemem dedim ve golddan 649tlye telefonu 38tlye class10 16gb sd cardı 88 tl de kasko yaptırarak çok daha fazlaya kapattım ama değer mi ? Tabikide evet. İlk defa kendi telefonumda subway surf oynadım facebookda kasmadan dolaşabildim :D

umarım isteyen herkes ulaşabilir bu tyelefona. En başta benim gibi öğrenci ve Galaxy ace kullanıcıları

O şimdi dolabın üstünde kutusunda yatıyor kafam atarsa parçalarım hd video çekerek

güle güle kullan. şanslıymışsın gerçi. ben de golddan aldım 3 ölü piksel çıktı. iade ettim 3 gün önce kabul edildi. para yatmasını bekliyorum. yatınca tekrar alıcam
  • 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.