Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1839. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kemâncı

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

Beyler ya bir sorum daha olucak arada kaynamasın
    sizdede varmı böyle bir durum

sorunum şu parmağımı koyduğum yer titriyo normal kullanımda dikat çekmiyo dikkat etmek lazım
    ve bir süre kullandıktan sonra oluyo mesela bir süre dead tirigger oynadım bir süreden sonra adamın eli titremeye başladı parmağımı koyduğum yeri tam kestiremiyo

yukarıdaki çubuğu indirdiğimdede mesela indiripp belli bir seviyede tutuyum çubuk titriyo

Hocam titreşimi kapatıp denerseniz sorununuz belki çözülebilir.

nerden kapatıyoruzz
  • Arkadaşlar bende sony xperia tipo var ve ekran çok küçük geliyor 3.2 inç.BU telefona göre discovery çok performanslı mı alsam şimdi almalı mıyım yenisi çıkar mı
    ve bu xperia tipo kaça gider 300 tl falan mı?
    Tipodan memunum ama ekranın küçüklüğü çok sorun yaratmaya başladı bazı konularda.doğru düzgün oyunda oynayamıyorum
    Rehber de felaket kasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metanojen

4.4 u nasıl yuklediniz bide neden yemedi:)

pardon 4.4 dü hiç görmemişti :)

o kadar çok room yükleyip sildik ki hem cihazın hemde bizim kafa bulandı galiba :)
  • beyler burası yerimi bilemiyorum ama bi el atarsanız çok sevinirim benimde bi discoveryim var ben telefonumdan kablo ile iş yerindeki pc ye internet bağlatısı kurmak istiyorum nasıl yapabilrim ?
  • Merhaba arkadaşlar,

2 haftadır 16 gb lık modeli kullanıyorum ve bahsedilen sorunlar bende bulunmuyor.
    Kafama takılan bir şeyi zormak istedim.
    Mesaj yazmak için aşağıda bulunan metin giriş alanına girince klavye bazen alana dokunmama rağmen açılmıyor iki üç kere tıkladıktan sonra açılıyor.
    Bu sadece normal mesaj yazarken gerçekleşiyor. Whatsapp türü diğer uygulamalar için giriş yaparken hemen açılıyor klavye.

Bu sorun sizlerde de oluyor mu acaba.
  • Bu telefonu almayı planlıyorum.

Sonuçta yurt dışında blu life play olarak satılıyor ve menşeii çin olarak gözüküyor.

Uzun bir süre(1.5 yıl 2 yıl hatta 3 yıl) kullanımda alet bana nasıl döner?

Ne kadar sure kullanabilirim?

Ufak bir düşmede ekran çatlıyor stabil şekilde çalışmamaya başlıyor gibi kullananlardan duyum aldım

Kullanan arkadaşlardan ufakta olsa yorum alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknikProfesor

Power tusunu kullanmamak için flipcover lite dan başka çözümler var mı ?

Auto screen on gibi uygulamaları kullanabilirsin. Proximity sensoru seçerek ahize yerinin sağında, ön kameranın solunda sensor var ona elini tuttuğunda açılır ama dokunursan daha rahat algılar yani dokunmatik tuşla açmış gibi olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bormeal

beyler burası yerimi bilemiyorum ama bi el atarsanız çok sevinirim benimde bi discoveryim var ben telefonumdan kablo ile iş yerindeki pc ye internet bağlatısı kurmak istiyorum nasıl yapabilrim ?

İlk önce usbyi telefona ve pcye tak ama veri depolaması olarak açma. Daha sonra telefondan Ayarlar menüsü/tüm ayarlar/Diğer/Taşınabilir Mobil Ağ yolunu izlersen orada Usb bağlantısı seçeneği var onu işaretleyerek yapabilirsin.
  • Real Racing 3 Real Boxing açılmadan atma hataları veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Beyler champman14 diye bi futbol menajerlik oyunu çıkmış tavsiye ederim. (oyunda türkiye ligleri var ancak türkçe dil desteği yok)

play store da çıkmadı öyle bir oyun?
  • ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    bizim cihazla uyumsuz gözüküyo ama internetten bulup yükleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: TeknikProfesor

Power tusunu kullanmamak için flipcover lite dan başka çözümler var mı ?

Auto screen on gibi uygulamaları kullanabilirsin. Proximity sensoru seçerek ahize yerinin sağında, ön kameranın solunda sensor var ona elini tuttuğunda açılır ama dokunursan daha rahat algılar yani dokunmatik tuşla açmış gibi olursun.

Tesekkurler
  • [Eren] kullanıcısına yanıt
    dediğin şekilde daha önce denemiştim drive yuklemesi başarısız oldu veya bağlatı başarız oldu gibi bir hata vermişti yarın bir daha denerim,pc ye bir program yüklemem lazim mi ?
  • xbizx kullanıcısına yanıt
    tabiki ustam aynen telpaya yolla ürünü sorunu da yaz...
  • quote:

dediğin şekilde daha önce denemiştim drive yuklemesi başarısız oldu veya bağlatı başarız oldu gibi bir hata vermişti yarın bir daha denerim,pc ye bir program yüklemem lazim mi ?

Özel program var mı bilmiyorum ama sürücüyü otomatik yükler genelde. Bir daha denersen daha iyi olur.
  • affetmeyen amca kullanıcısına yanıt
    bence düşürüp edilmezse 3 seneyi rahat götürür bu telefon... evet cihaz çok sağlam gibi durmuyor kılıfsız kullanırsan... lakin düşürürsen her türlü telefon kırılıp parçalanabilir...
  • Beyler sony xperia tipoyu satsam kaça patlar bu telefon ve sağlamlığı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Özel program var mı bilmiyorum ama sürücüyü otomatik yükler genelde. Bir daha denersen daha iyi olur.

sorun iş yerindeki internetin sınırlı olması çoğu siteye girmiyor indirme yapmıyor,ben evden indirip iş yerindeki pcye atmak istedim fakat bulamadim 2. part sudio programlar buldum ama internet bağlantısını sağlayabilirmi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: trucks_one

Arkadaşlar sd kartı telefondan çıkarmama rağmen hala görünür kalıyor. Başka bir sd kart takıyorum 5 dk. beklememe rağmen bir türlü göremiyorum. Ancak yeniden başlatınca sd kartı görüyor. Ne yapmam lazım? Sizdede mi böyle?

sanırım bu her sistemde böyledir, açıp kapama gerekir bu duırmlarda. ya da reebooter gibi programlarla tüm uygulamaları yeniden başlatmayı deneyebilirsin.

evet kardeşim sistem bu sekılde işliyor mümkünse kapatıp sd karrtı cıkartın daha saglıklı olur
  • Bir arkadaşın telefonunda güncellemeden sonra yakinlik sensörü çalişmiyor ayarlarda sensörle alakalı birşey bulamadım sensörü aktif hale getirmenin bir yolu var mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.