Şimdi Ara

General mobile discovery şebeke sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
66.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muzombo

Bende de ayni sorun vardi micro sim kart aldim düzeldi. Bir de arkadaşlar kalite kullanıyor bu bölümde neden cirit atiyorlar onu anlayamıyorum. Milletin derdi onlari neden gerdi anlamak güç.

Birebir aynı hatayı mı alıyordunuz hocam
  • Hat sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankara97

quote:

Bende de ayni sorun vardi micro sim kart aldim düzeldi. Bir de arkadaşlar kalite kullanıyor bu bölümde neden cirit atiyorlar onu anlayamıyorum. Milletin derdi onlari neden gerdi anlamak güç.

hocam sim kartı takıp online bir oyuna girince 10 dk kadar oynayabiliyordum. sonra çekim gücü 0 oluyor yalnızca acil aramalar için yazıyor bildirim ekranında da sim kart hatası veya sim kart algılanamadı gibi birşey (tam anımsayamadım) yazıyordu. önce sim kartı kestirip 1 nolu yuvaya taktım yine aynısını yaptı. ben de garantiye göndermektense bir de yeni sim kart alayım dedim. 64 kb lik yeni micro sim kart aldım ondan sonra hiç şebeke problemi yaşamadım.

başlarda telefon ısınınca korumaya alıyor vs zannediyordum çünkü yaklaşık 10 15 dk hat gelmiyordu tabi bu arada da telefon soğuyordu soğuyunca düzeldi diye yorumladım ama kayseriden istanbula göndermeden önce bir de şunu deneyeyim dedim iyi ki de demişim.

bence sende bir dene en fazla 20 tl den olursun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkankara97

quote:

hocam sim kartı takıp online bir oyuna girince 10 dk kadar oynayabiliyordum. sonra çekim gücü 0 oluyor yalnızca acil aramalar için yazıyor bildirim ekranında da sim kart hatası veya sim kart algılanamadı gibi birşey (tam anımsayamadım) yazıyordu. önce sim kartı kestirip 1 nolu yuvaya taktım yine aynısını yaptı. ben de garantiye göndermektense bir de yeni sim kart alayım dedim. 64 kb lik yeni micro sim kart aldım ondan sonra hiç şebeke problemi yaşamadım.

başlarda telefon ısınınca korumaya alıyor vs zannediyordum çünkü yaklaşık 10 15 dk hat gelmiyordu tabi bu arada da telefon soğuyordu soğuyunca düzeldi diye yorumladım ama kayseriden istanbula göndermeden önce bir de şunu deneyeyim dedim iyi ki de demişim.

bence sende bir dene en fazla 20 tl den olursun.

micro sim kart aldım olmadı yine aynı hatayı veriyor
  • bende 4 gb versiyonu var az önce oldu sim kart ayarlarına girdim orada ayarlarında sim kart kapalı yazıyordu tıkladım pinimi girdim açtım bu kadar kardeşim dene sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzft9

bende 4 gb versiyonu var az önce oldu sim kart ayarlarına girdim orada ayarlarında sim kart kapalı yazıyordu tıkladım pinimi girdim açtım bu kadar kardeşim dene sende

tam olarak nasıl yapıcam dediğinizi
  • furkankara97 kullanıcısına yanıt
    orda vodafone turkcell neyse işte veri felan yazar bas sim i aç diyor tıkla
  • Panpalar buldum sorunun cevabını discovery nin şebeke bulamama sorunu arka kapağı açın sağ taraftaki antenin oraya biraz bastırın çıt diyecektir anteni yerine oturmuştur hayırlı olsun :-)

• Seni gidi gidi isheep ona bakarsan milyonlarca iphone 5 sorunlu çıktı her firmada olabilir boyle seyler

• Bende de aynı sorun var da çözebildin mi acaba?
  • fearmusa kullanıcısına yanıt
    bende de discovery 2 var hat cekmiyor. arkadasım aldı 2 gün önce sim kartları değiştirdim sim karttan kaynaklanmıyor telefondan kaynaklı sorun var. ben alalı 2 a-3 ay oluyor. aldım alalı sorun mevcut
  • arkadaşlar bendede discovery 2 var hat arasıra açılıyo arasıra kapanıyo sorunu çözen varmı acaba ?
  • Halen mesaj gemeye devam ediyor konuya açıklık getireyim. Telefoncu bana micro sim al diğeri eskimiştir ondan öyledir dedi 25 lira verdim yeni sim aldım düzelmedi. servise yolladım sanırım 3 hafta falan bekledim sürüm güncelleyip yollamışlar. Aldığım yere geri sattım yaklaşık 75 tl zarar ederek.
  • bende şöyle bi durum var kendi hattımı takıyorum tel normal çalışıyor
    ancak eşimin hattını takınca şebeke almıyor
    orj. rom falan yukledim ama nafile
    hiçbirşekilde tanımıyor
    burdaki yorumlardan simkartın eski oldugu için olabilir diye düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursun ali sahiner

bende şöyle bi durum var kendi hattımı takıyorum tel normal çalışıyor
    ancak eşimin hattını takınca şebeke almıyor
    orj. rom falan yukledim ama nafile
    hiçbirşekilde tanımıyor
    burdaki yorumlardan simkartın eski oldugu için olabilir diye düşünmeye başladım

ne alaka eşnizin telefonunda çalışan sim niye discovery de çalışmasınki eski sim olsa diğer telefondada çalışmaması lazımdı..aynı sorun benim sim 2 dede oldu micro simi hat aparatı ile büyütüp taktım ama çalışmadı sim2 algılanamadı deyip duruyor..başka normal büyük hat taktım gene aynı bu telefonun Ankarada yetkili servisi nerede..
  • Arkadaşlar telefon çekiyor gözüküyor ama arama yapılmıyor internete girmiyor ve arama almıyor.. Yani çekmiyor , singal olarak 2-3 cubuk gösteriyor ama yapmıyor.
    bu sorunu çözen varmı ?
  • Up....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.