Şimdi Ara

General mobile discovery şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
66.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bir haftalık bir 16 gb discoveryim var bunun arada bir olmayacak zamanda şebeke çekmiyo hat gidiyor ve pin kodu istiyor bunun nedeni ne olabilir? garantiye gönderip de bir ay beklemek istemiyorum. iki tane sim kart taktım ikisi yine aynı anda gitti. biraz inceledim de kimsede sanırım böyle bi problem yok. nasıl düzelir sizce?

• Hocam yanlış anlamadıysam resmen otomatik olarak uçak moduna giriyor. Ayarlar - Tüm ayarlar - Uçak Modu Planla'daki zamanlayıcı açıksa kapatın. Eğer yine devam ederse sorun, son güncellemeyi yapıp fabrika ayarlarına dönün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vandrak kullanıcısına yanıt
    Baktım da açık değilmiş daha önceden format atmayı denemiştim olmadı
  • furkankara97 kullanıcısına yanıt
    Donanımsalsa eğer tek çareniz geç kalmadan servise göndermek o zaman.
  • Anladım pekala
  • Aynı sorunu yaşadım, garantiye yolladım aynı geldi, yalnızca yeni versiyon atıp yollamışlar. İkinci yollayışımda metrodaki satıcı arkadaş telefon edip ürünün şebeke sorunu olduğu, daha bir aylık tel olduğunu yine aynı sorunla gelirseviadeyi kesip geçeceğini sert bir dille söyledi. telefonun sim kart yatakları değişmiş olarak geldi birdahada aynı sorunu yaşamadım

• kargoyla göndericem ben bana da yapmazlar inşallah
    Kardes inan benim basimada geldi cok magdur durumda kaldim 25 sn de bir hat gidiyodu bir yeri arardam gitmiyordu kapanfigi an gidiyorfu bu ysklasik 30 dakika surdu. Sonra tam duzeldigindr avea vr trcell i aradim tam saydiracaktimki operator calismasi var dediler.

Sana tavsiyem telefondan once bi hatlarini yenilet operatorune gidip. Yeni yedek hat cikar. Sonra bir daha dene...

• fearmusa kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar , bende de aynı sorun oldu ama telefondan kaynaklı değildi. sim kartım çok eskiydi. sim kartımı yeniledim arıza düzeldi. bilginiz olsun .
  • Yuva 2: sim kart algilanamadi gibi bir uyari aliyor muydunuz siz de

• quote:

Orijinalden alıntı: furkankara97

Yuva 2: sim kart algilanamadi gibi bir uyari aliyor muydunuz siz de

Dün ben aldım o hatayı sim kartı hafif oynattım düzeldi. Micro sim olmadığı için sim 2 kullanıyorum. Sim kartın yüzeyi biraz yıpranmış o yüzden olabilir. sabahta video sesleri gelmedi yeniden başlattım düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ens1252 -- 15 Kasım 2013; 14:55:08 >
  • Telefonu garantiye verdim gelişkmeleri aktarırım burdan
    clasicee General Mobile
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacar54

clasicee General Mobile

Ucuz etin yahnisi bu kadar samsung htc gibi firmalarda bile olurken general mobile çok doğal blue firması çok ust düzey bir üretimbyapnasi beklemek yanlışolur

• siteye baktım hala gitmemiş galiba telefon
  • Bende de ayni sorun vardi micro sim kart aldim düzeldi. Bir de arkadaşlar kalite kullanıyor bu bölümde neden cirit atiyorlar onu anlayamıyorum. Milletin derdi onlari neden gerdi anlamak güç.

• birebir aynı hataayı mı alıyordunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankara97 -- 19 Kasım 2013; 22:16:45 >
  • garanti kapsamındaymış sorguladım internetten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearmusa

Kardes inan benim basimada geldi cok magdur durumda kaldim 25 sn de bir hat gidiyodu bir yeri arardam gitmiyordu kapanfigi an gidiyorfu bu ysklasik 30 dakika surdu. Sonra tam duzeldigindr avea vr trcell i aradim tam saydiracaktimki operator calismasi var dediler.

Sana tavsiyem telefondan once bi hatlarini yenilet operatorune gidip. Yeni yedek hat cikar. Sonra bir daha dene...

Telefonum bugün geldi ve yalnızca sürüm güncellemişler
  • Sizce sorun hattımda mı yeniletsem düzelir mi garanti yapmadığına göre
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.